bhbus.ba
May 02, 2024, 10:37:34 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 78   Go Down
  Print  
Author Topic: Chat tema  (Read 244226 times)
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #540 on: November 27, 2012, 19:51:44 »

Ako me pamcenje ne vara rijec je o Setri od prijevoznika Bozic Konig (Bijeljina)
Logged
Setra Top Class
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 577



« Reply #541 on: November 27, 2012, 20:08:48 »

Mate,hvala na odgovoru Cheesy Cheesy
Logged
DjordjeC63
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 50



« Reply #542 on: November 28, 2012, 23:44:19 »

Ahahahahaha sta lik radi  Grin
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kS873bZ7heg[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pX3ws1Bg-4s[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s9xCjJ4shPQ[/youtube]
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #543 on: November 28, 2012, 23:54:07 »

Prvi dio sam gledo,a ove tek sada...Kralj je,oplako sam ahahha Grin Grin
Logged

DjordjeC63
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 50



« Reply #544 on: November 29, 2012, 00:23:50 »

A evo ga i 4. dio  Cheesy
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=c7o36RHi7Eg[/youtube]
Logged
Zoro
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 227



« Reply #545 on: November 30, 2012, 22:00:40 »

Kolega makljen1123 kako te danas nije bilo na parkingu kod Kastela 30-ak autobusa bilo?
Logged
Setra Top Class
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 577



« Reply #546 on: November 30, 2012, 22:36:08 »

haahha koji ludjak Cheesy
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #547 on: December 01, 2012, 03:50:11 »

Kolega makljen1123 kako te danas nije bilo na parkingu kod Kastela 30-ak autobusa bilo?

 Shocked Kud mi reče xD Ne mogu slikati, ruka mi je u gipsu, sljedeća dva mjeseca sam sje*an, da prostiš. Koji su prevoznici bili, otprilike??
Logged

Setra S 417 HDH !!!

Setra Top Class
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 577



« Reply #548 on: December 01, 2012, 12:18:39 »

Brz oporavak zelim kolega Makljen 1123 Cheesy
Logged
Zoro
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 227



« Reply #549 on: December 01, 2012, 13:17:10 »

Bilo je dosta prevoznika, Ubla, Vidra, Trebava, Parti, Viena, Drljic, Kim, Dodik, Teslic, Auto herc, MDM, Vukovic, Trkulja, Janjic. Bilo jejos ali nemogu se sjetiti svih.
Logged
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #550 on: December 01, 2012, 19:49:47 »

Brz oporavak zelim kolega Makljen 1123 Cheesy

Hvala. Wink
Ma biće slikanja; biće buseva, kad se najmanje nadaš - oni dođu. xD

Imam jedan problem s računarom:
Već duže vrijeme mi je internet prespor. Kažem prespor zato što ne može da radi sa dva programa od jednom. (Npr. fejzbuk i bhbus forum, ne mogu mi biti otvoreni u isto vrijeme.) Kao rezultat toga pojavljuje mi se gore ispod mjesta gdje unosim web adresu, pojavi mi se: Dodatna komponenta (u zagradi piše neki naziv) NE REAGUJE i desno ima dugme ZAUSTAVI DODATNU KOMPONENTU. Za to vrijeme stranica miruje, tj. ne reaguje na moje komande mešem. Šta sljedeće, pojavi mi se dijalog prozor "STRANICA SE NE ODAZIVA" Možeš zatvoriti stranicu ili čkati da se odazovu. I u tom dijalogu dugmad: Zatvori stranice i Sačekaj. Sačekam ja jedno 7 minuta, i još 3-4 min sjecka (a i usput meni živce), i onda bude dobro. Kad prelazim na sljedeću stranu (npr sa strane #32 na stranu #33) - čekam još duže. Sinoć sam 1 sat i 20 minuta listao 5 strana ove teme! Možete misliti kad se još u temi nalazi gomila slika! Restartujem ja računar (jedno 10 puta u danu), ali ne prelistam pet stranica - opet mi krene sporetati. To sporetanje mi se onda prenese na računar, tj. teško otvorim My Pictures ili neku pjesmu, pjesmu u računaru mi pušta pola sata, otvarajući Windows Media Player.
Molim Vas da mi kažete jel do brzine interneta ili do računara, odnosno virusa?! I šta sa onom dodatnom komponentom što ne reaguje s vremena na vrijeme, šta je to uopšte? Koristim Google Chromme. A ne mogu koristiti više stranica od jedne, npr bhbus forum i youtube, oba mi zabaguju. Hvala! Wink
Hvala
Logged

Setra S 417 HDH !!!

damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #551 on: December 01, 2012, 21:21:56 »

E potpuno isto i meni i pojavljuje se dodatni prozorčić"stranica ne reagira" I cekaj,cekaj,pogotovo kad su 2 stranice istovremeno upaljene.Pa mi se gubi i konekcija.Poslije restarta bude u redu..Nemam pravo da dajem savjete o racunarima,pošto sam generalno loš poznavalac al mislim da je virus.

Brz oporavak a jesil se polomio sa bicikla.Tako pretpostavljam.
Logged
SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #552 on: December 01, 2012, 21:32:29 »

Brz oporavak zelim kolega Makljen 1123 Cheesy

Hvala. Wink
Ma biće slikanja; biće buseva, kad se najmanje nadaš - oni dođu. xD

Imam jedan problem s računarom:
Već duže vrijeme mi je internet prespor. Kažem prespor zato što ne može da radi sa dva programa od jednom. (Npr. fejzbuk i bhbus forum, ne mogu mi biti otvoreni u isto vrijeme.) Kao rezultat toga pojavljuje mi se gore ispod mjesta gdje unosim web adresu, pojavi mi se: Dodatna komponenta (u zagradi piše neki naziv) NE REAGUJE i desno ima dugme ZAUSTAVI DODATNU KOMPONENTU. Za to vrijeme stranica miruje, tj. ne reaguje na moje komande mešem. Šta sljedeće, pojavi mi se dijalog prozor "STRANICA SE NE ODAZIVA" Možeš zatvoriti stranicu ili čkati da se odazovu. I u tom dijalogu dugmad: Zatvori stranice i Sačekaj. Sačekam ja jedno 7 minuta, i još 3-4 min sjecka (a i usput meni živce), i onda bude dobro. Kad prelazim na sljedeću stranu (npr sa strane #32 na stranu #33) - čekam još duže. Sinoć sam 1 sat i 20 minuta listao 5 strana ove teme! Možete misliti kad se još u temi nalazi gomila slika! Restartujem ja računar (jedno 10 puta u danu), ali ne prelistam pet stranica - opet mi krene sporetati. To sporetanje mi se onda prenese na računar, tj. teško otvorim My Pictures ili neku pjesmu, pjesmu u računaru mi pušta pola sata, otvarajući Windows Media Player.
Molim Vas da mi kažete jel do brzine interneta ili do računara, odnosno virusa?! I šta sa onom dodatnom komponentom što ne reaguje s vremena na vrijeme, šta je to uopšte? Koristim Google Chromme. A ne mogu koristiti više stranica od jedne, npr bhbus forum i youtube, oba mi zabaguju. Hvala! Wink
Hvala
Google Chrome ZAVARA,na nekoliko dana super ide,a onda nikako
što se tiće toga kad otvoriš više tabova,nijedan se nece otvoriti do kraja mislim nikako se nece otvoriti dok na njega ne klikneš TAKVA POLITIKA CHROME,moj savjet koristi Mozillu
http://www.mozilla.org/en-US/firefox/aurora/
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #553 on: December 01, 2012, 22:43:32 »

Bilo je dosta prevoznika, Ubla, Vidra, Trebava, Parti, Viena, Drljic, Kim, Dodik, Teslic, Auto herc, MDM, Vukovic, Trkulja, Janjic. Bilo jejos ali nemogu se sjetiti svih.

pa bolan što ti ne poslika koji? Cheesy
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #554 on: December 25, 2012, 23:09:54 »

Travnicani, a i ostali koji znate, da li ŽNK Mladost iz N.Travnika koristi bus u prijevozu na gostovanja ili to kombiji rijesavaju, trebala bi ova ekipa doc u nedjelju na neki turnir u malom nogometu u Sl.Brod, pa da vidim sto me moze ocekivat
Logged
Pages: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 78   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.068 seconds with 21 queries.