bhbus.ba
May 05, 2024, 08:46:04 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Go Down
  Print  
Author Topic: GIPS Tuzla - Razno/Diskusije  (Read 158589 times)
AudiEd
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 404



« Reply #435 on: March 14, 2015, 16:08:17 »

Nedavno sam se vozio u jednom ovom Manu za Kalesiju i bus cim predje 50 počne da se trese sav i prikolica i prednji dio xD Iz motora dolaze vibracije jer sam sjedio na "seciji"

Inače predobro idu i baš su startni Cheesy
Logged
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #436 on: March 24, 2015, 22:35:23 »

Još novosti iz GIPSA

Quote
Korisnici usluga GiPS od 1. aprila mogu koristiti vozila DD Litvatrans Banovići


DD Gradski i prigradski saobraćaj Tuzla obavještava da korisnici usluga Gradskog i prigradskog saobraćaja Tuzla od 1. aprila 2015. godine mogu koristiti vozila DD Litvatrans Banovići na naznačenoj relaciji na mjesečnoj karti koju su kupili.

Putnici DD GiPS Tuzla koji koriste prevoz u zoni grada mogu od 1. aprila koristiti vozila DD Litvatrans Banovići unutar zone grada (Siporeks-Simin Han).

Korisnici prevoza Litvatrans Banovići mogu koristiti vozila GiPS-a Tuzla na svim relacijama unutar zone grada (Siporeks-Simin Han).

Prodaja kupona za mjesečne karte za mjesec april počinje 25. marta, a trajat će do 9. aprila 2015. godine.

Svi zahtjevi za izdavanje mjesečnih Bus kartica koje su putnici podnijeli trenutno su u fazi obrade, a putnici će biti blagovremeno obavješteni o tačnom terminu preuzimanja mjesečne Bus kartice.

Pozivamo putnike da i dalje podnose Zahtjeve za izradu mjesečne Bus kartice kako bi se izbjegle eventualne gužve i dodatna čekanja.




Gradski i prigradski saobraćaj Tuzla
Logged

damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #437 on: April 04, 2015, 22:56:26 »

Evo jedan novi saffle   gbr 3015



Vidio sam ga i ja a i novi Citaro je poceo da radi.Ostali još ne,iako su registrovani,A Citaro gb 99 je imao udes,stradao mu zadnji lijevi kraj.Zapuco ga BMW dok je stajao na semaforu..Uvidjaj upravo traje.
« Last Edit: April 04, 2015, 23:02:50 by damir fido » Logged
the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #438 on: April 18, 2015, 01:00:56 »

http://gipstk.com/od-1-maja-elektronski-sistem-naplate-karata-u-autobusima-gips-a-izdavanje-mjesecnih-bus-kartica-od-21-aprila/
Quote from: www.gipstk.com
Od 1. maja elektronski sistem naplate karata u autobusima GiPS-a Izdavanje mjesečnih bus kartica od 21. aprila

Korisnici usluga Gradskog i prigradskog saobraćaja Tuzla od 1. maja 2015. godine plaćat će svoju vožnju elektronskim Bus karticama. Putnici koji su podnijeli zahtjev za izdavanje mjesečne Bus kartice moći će svoje kartice preuzeti i dopuniti od 21. aprila 2015. godine u jednom od dva prodajna mjesta GiPS-a:

- Prodajno mjesto karata GiPS-a u ulici Bosne Srebrene u zgradi Zavoda za zapošljavanje (Biro), preko puta Građevinsko-geodetske škole.
– Prodajno mjesto na adresi Prve inžinjerske brigade bb, drugi sprat u “Titanik”zgradi.

Putnici Gradskog i prigradskog saobraćaja Tuzla koji još uvijek nisu predali Zahtjev za izdavanje mjesečnih Bus kartica, moći će od 21. aprila u jednom od dva prodajna mjesta GiPS-a (U zgradi Zavoda za zapošljavanje ili u Zgradi “Titanik”) izvaditi svoju mjesečnu Bus karticu na licu mjesta i izvršiti njenu dopunu za mjesec maj. Svaku narednu dopunu svojih mjesečnih Bus kartica putnici će vršiti u Tobacco shopovima i Tobacco Press shopovima.

Kako bi se izbjegla eventualna gužva, uporedo sa elektronskim sistemom naplate mjesečnih karata, za mjesec maj važit će i stari sistem naplate karata, odnosno putnici će od 27. aprila moći kupiti i papirne kupone za svoje mjesečne karte.

Napomena: Ukoliko su putnici podnijeli lično Zahtjev, svoju mjesečnu Bus karticu ce podići na onom prodajnom mjestu gdje su i predali Zahtjev (zgrada Titanik ili zgrada Zavoda za zapošljavanje). Ukoliko su Zahtjev podnijeli putem web stranice, putnici će podići mjesečnu Bus karticu na onom mjestu koje su naznačili u Zahtjevu.
Radno vrijeme prodajnih mjesta GiPS-a je od 08 do 20 sati.

Mjesečna Bus kartica se izdaje na isti način i ima istu funkciju kao i dosadašnja mjesečna karta. Izdaje se na ime i prezime korisnika i ne može se prenositi na druga lica. Utvrđena cijena za izradu mjesečne Bus kartice je 5 KM, a cijena mjesečne dopune ostala je ista.

Više informacija o tome na koji način možete izvaditi i koristiti svoju Bus karticu možete pročitati na www.gipstk.com ili pozvati brojeve telefona 035 366 100 i 035 554 301.
Logged
damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #439 on: April 18, 2015, 08:42:17 »

Dobili su te uredjaje u autobusima a vozaci su u fazi vjezbanja rukovanja sa njima.
Logged
MRE
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 4



« Reply #440 on: April 27, 2015, 09:39:16 »

Sramota je ovo što je učinjeno na lokaciji Poljice - Tuzla. Ukinuli ste autobuse GIPS - a, a još i smanjili broj vožnji u rdu vožnje litvatransa. Nisam upoznata sa linijama u ostalim treminima, ali onaj što kreće u 5 i 40 iz Poljica do Priluka je pun i narod stoji po sat vremena, a ovaj u povratku u 15 i 10 iz Simin Hana što ide ... prvo što je prekasno, da ste bar ostavili i onaj u 14 i 55 iz Simin Hana, a drugo što i on bude stvarno prepun. Pa nije humano stvarno, ipak mi te karte plaćamo i nije u redu da se sa narodom tako ponaša. Bilo bi poželjno kada bih malo revidirali taj red vožnje!
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #441 on: May 13, 2015, 09:59:30 »

Važna obavijest: Nema više papirnih kupona za mjesečne karte u autobusima GiPS-a
Logged


the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #442 on: May 25, 2015, 15:36:26 »

gb 5719  jedini prezivjeli Den Oudsten troosovinac.Mislim da je radio neki prevoz radnika oko jezera Modrac a sta ce dalje biti sa njim vidjecemo.Uh,ovo raslinje oko baze je najgore sto moze biti a i ova vrsta slikanja u krug baze vec zalazi u privatnost ali valjda nam nece zamjeriti.


Oproštajna slika... Na sjeći u Šijama
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #443 on: May 25, 2015, 21:04:08 »

U Šijama ako se dobro sjećam ispred jedne kuće parkirani ovi busevi:
http://photostream.bhbus.net/up/e92c02be48504b2e41b0965cd2c664ae.jpg

http://photostream.bhbus.net/up/039796ec5854e10c861a9816e5ebdebd.jpg

a bilo još jedno dva busa, ali bio mrak pa nisam mogao razaznat dobro, pa sad...
Logged


damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #444 on: May 25, 2015, 21:13:34 »

Dobro sto sam slikao troosovinca a ovaj drugi sa reklamom Meggle nije sigurno i Sijama ,jer sam ga danas vidio.Dugo ne vidjam 53.
Mislim da su ponovo dobili prevoz TE Tuzla,ustvari vidio sam jednog Mana SG da to danas radi.
Vec neko vrijeme je pojedinacna karta i vikendom 1.5 KM a bila je 1 KM.Stanje u preduzecu je prilicno napeto.Nekoliko vozaca je vec napustilo a i jos neki razmisljaju o tome.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #445 on: May 25, 2015, 21:18:28 »

meggle je reklama na busu a 303 ka je sigurno GIPS... možda je ovaj drugi neki iz Zenicatransa...
Logged


the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #446 on: May 25, 2015, 21:44:48 »

Evo dvije slike ako mogu šta pomoć...
 
« Last Edit: May 25, 2015, 22:20:03 by The_Dubster » Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #447 on: May 25, 2015, 22:20:33 »

A ipak je Dukat hahahahaha

a to je to i to su busevi Cheesy
Logged


AdoAdo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 3



« Reply #448 on: May 25, 2015, 23:51:20 »

Ti ljudi rade pod velikim pritiskom "gospodina" Junuzovića. Desetak ih je već otišlo, pa oni su primorani da rade za platu manju od  400KM, a radni dan im pocinje ujutro od 5 pa do 4 znaju da rade.. Nije normalno šta taj čovjek radi!
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #449 on: May 26, 2015, 00:43:33 »

Na jednu stranu, vozni park je preporodio... Ali opet tesko mi je zamisliti vozaca u JGP sa platom od 400 KM... stvarno dno dna... Ne znam da li ima jos ovakih slucaja, ali sjecam se kritika npr na racun CTSa gdje je slicno radno vrijeme ali za platu od 700-800 KM,a sta sada reci na ovo  Undecided
Logged

Pages: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.062 seconds with 20 queries.