bhbus.ba
May 16, 2024, 09:24:07 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Go Down
  Print  
Author Topic: BHBus Forum & Portal - Opcije, Mogućnosti, Komentari, Prijedlozi  (Read 52882 times)
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #45 on: September 29, 2011, 21:14:50 »

zanimljiva slika.a gdje je slikano skroz mi je nepoznata lokacija...Wink
U Sarajevu na parkingu pored AS , to je Adnanovo ruku djelo Cheesy.
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #46 on: September 29, 2011, 21:29:38 »

da vam malo pomognem, slikano u isto vrijeme, na istom mjestu, samo prosle godine Cheesy

Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #47 on: September 29, 2011, 21:41:02 »

Jbte ja mislio onaj parking pored AS :S a ono ni blizu hahahah Cheesy .
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #48 on: September 29, 2011, 21:59:22 »

Ne, ovaj parking je na kraju/početku (zavisi kako gledaš) Vilsonog šetališta prema Skenderiji Smiley
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #49 on: September 30, 2011, 01:02:53 »

Jbte ja mislio onaj parking pored AS :S a ono ni blizu hahahah Cheesy .
Pa dobro, nije da nije ni blizu, relativno je u blizini AS... Ovo ti je parking iza zgrade Parlamenta, smjer prema Skenderiji, Kovačićima, Grbavici. Ili ti ga iza zgrade, bolje rečeno trenutno gradilišta novog Sarajevo City Center, što trenutno izvodi radove na tome objektu firma ANS Drive Wink Jes vidio kolega kako ja znam objasniti, opisati i dočarati Cheesy
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #50 on: September 30, 2011, 09:02:44 »

jesi ko zna Sarajevo dobro i raspored u njemu, al ko je prvi put u Sarajevu, teško će se snaći xD
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #51 on: October 25, 2011, 13:14:23 »

Trebalo bi staviti block opciju na nečije postove ako ih nećeš gledati.Ono nešto kao ignor na postove.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #52 on: October 25, 2011, 13:58:33 »

Trebalo bi staviti block opciju na nečije postove ako ih nećeš gledati.Ono nešto kao ignor na postove.
Pa nije loš prijedlog, pokušat ću nešto napraviti do kraja sedmice, najvjerovatnije ako uspijem to "nadramiti" da će ta opcija biti na ignore user princip, znači određeni član postavi kojeg člana želi na ignore listu, te automatski od tog trenutka za tog člana se više ne prikazuju postovi koje piše član sa ignore liste...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #53 on: October 25, 2011, 17:25:17 »

hmmm, al kako onda uestvovati u raspravi?

npr mene Azra stavi na block, ja napisem nesto na njeno, a ti na moje a ja tebe citiram i sve je vezano za Azrin post, i kako će onda Azra shvatiti poentu onoga sto smo ja i ti pisali, i da se onda ukljui u raspravu na to?
Onda se ja u ovom sluaju osjećam izoliranim i ne mogu dobiti pravi odgovor...

nadam se da ste me shvatili na sta poentiram?č
Logged


dreiachser
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 496



« Reply #54 on: October 25, 2011, 17:29:58 »

Mislim da i nije neka ideja. Kao što Dubster kaže, došlo bi konfuzije u diskusijama, mislim, kako neko da učestvuje u raspravi, ako mu ne izbaci neke postove? Također bi vrlo lako moglo doći do duplanja postova...
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #55 on: October 25, 2011, 17:47:41 »

Ne ne, ja razmišljam o tome da napravim da možeš staviti člana na ignore, njegov post je tu prikazan u raspravi, ali za člana koji ga ignoriše pisalo bi u tome postu npr. Postove ovoga člana ne možete vidjeti jer ste ga stavili na Ignore listu, da biste pogledali sadržaj ovog posta kliknite ovdje, i u samo klikom se može odma vidjet šta je napisao...
Logged


dreiachser
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 496



« Reply #56 on: October 25, 2011, 17:49:23 »

Aha, onda po meni ok! Super ideja  Wink Wink
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #57 on: October 25, 2011, 17:56:46 »

Meni opet nema smisla, ne vidim kako bi doprinijelo forumu... To mi je neka vrsta diskriminacije, al et...

Brate imas listu novih postova i vidis gdje je ko postao i te teme gdje je doticni clan postao preskocis i zdravo...
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #58 on: October 25, 2011, 19:13:35 »

Daj Dubsteru ti isto dijete, šta dižeš tenzije oko sitnica i gluposti, uopšte opcija nije još napravljena, nije pokrenuta, i ako bude pokrenuta, vidjet ćemo kako to funkcioniše u praksi, ako ne bude pozitivan efekat i doprinos forumu i funkciji njegovoj, povučemo... Pa ljudi i veliki poput Google plasiraju proizvod pa povuku nakon njegovog neuspjeha...
Logged


damir fido
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 2.350



« Reply #59 on: October 25, 2011, 19:32:33 »

Vi pravite kako hocete ali meni ne pada na pamet da bilo cije postove ignorisem,cak i od clanova koje mozda ne podnosim(iako takvih nema a nece 99% ni biti).I njihov post,slika informacija moze biti bas ono sto cekam npr dugo vremena a mrziti i ne voliti sa mozemo na drugim forumima.
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 14   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 20 queries.