bhbus.ba
May 11, 2024, 21:21:51 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 67   Go Down
  Print  
Author Topic: Kreativne slike autobusa  (Read 213882 times)
Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #90 on: April 06, 2011, 22:30:41 »

Bosova parking kuca koja se proteze preko auto puta A8 kod aerodroma u Stuttgartu


Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #91 on: April 07, 2011, 03:03:35 »

Goran, super slika, još 431 dt na njoj Cheesy Baš za moju dušu ... Ti si se pravo da kažem "nafuro" na pravljenja ovih kreativnih fotografija, i ja lično mislim da ti ide pravo to, imaš oka za toga, samo nastavi, baš me raduješ svakom novom slikom svojom u ovoj temi ! Također meni se dosta sviđa i to što je i ova Setra u neobičnoj boji, ne često viđenoj, sa neobičnom šemom, isto kao i ovaj ne obični arhitektonski projekat parkinga ... Sve u svemu jedan predobar sklop koji na kraju daje odličnu fotografiju ! 


Zamolio bi te da kada uhvatiš vremena slobodnog da mi ovu fotografiju svoju pošalješ na onaj moj e-mail koji znaš već, ukoliko si zagubio ili zaboravio javi da ti javim Wink A imaš i u profilu mi piše e-mail... Da mogu ovu prelijepu sliku staviti kao desktop background ...
Logged


Sashco
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 65



« Reply #92 on: April 07, 2011, 21:43:14 »

Bravo Gorane! Sjajan motiv si sjajno uslikao!

Svidja mi se i druga po redu fotka koju je postavio Tomo.

Evo i jedna moja starija...
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #93 on: April 08, 2011, 23:02:50 »

Pokušaj...


Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #94 on: April 08, 2011, 23:29:31 »

Samo da nema ograde jos... Napala Trebava Bosna turist xD
Logged


Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #95 on: April 09, 2011, 00:59:38 »

Goran, super slika, još 431 dt na njoj Cheesy Baš za moju dušu ... Ti si se pravo da kažem "nafuro" na pravljenja ovih kreativnih fotografija, i ja lično mislim da ti ide pravo to, imaš oka za toga, samo nastavi, baš me raduješ svakom novom slikom svojom u ovoj temi ! Također meni se dosta sviđa i to što je i ova Setra u neobičnoj boji, ne često viđenoj, sa neobičnom šemom, isto kao i ovaj ne obični arhitektonski projekat parkinga ... Sve u svemu jedan predobar sklop koji na kraju daje odličnu fotografiju ! 


Zamolio bi te da kada uhvatiš vremena slobodnog da mi ovu fotografiju svoju pošalješ na onaj moj e-mail koji znaš već, ukoliko si zagubio ili zaboravio javi da ti javim Wink A imaš i u profilu mi piše e-mail... Da mogu ovu prelijepu sliku staviti kao desktop background ...
Hvala amare , slika poslata  i eno setre u ogovarajucu temu + jos jednu setru iste firme.

Sachco hvala , Prolazio mnogo puta i uvek me fascinira kakav efekt daje ovaj parking
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #96 on: April 09, 2011, 05:45:05 »

@Goran, slika primljena u e-mailu, pregledao sam i temu u kojoj si stavio još slika od tih Setra, komentarisao sam tamo o njima...

@Sashco, veoma zanimljiva slika, počevši od toga da si uspio fotografisati dva autobusa u istome kadru na takoj maloj razdaljini između ta dva autobusa, pored toga oba su bila u vožnji, na različitim putevima... Još neke od zanimljivih "stvari" na slici su da si uhvatio domaćeg i stranca, žbunje žica između puteva, blaga krivina koja daje opuštajući osjećaj, i zeleni krajolik iznad svega toga, kao kroz laganu maglu nenaglašeno u pozadini ...

@Mustafa, da barem nije bilo ograde, mogli bi u nekoliko onda reći da se radi o kreativnoj slici, mada i tada ne znam što bi bila kreativna slika, jer kad zamislim i uklonim ogradu, 3 autobusa parkirana u neposrednoj blizi jedni drugima, činjenica, sreća, da su se tri autobusa našla na jednom mjestu i to ispred AS nikako ne možemo smatrati ni pod koji segment kreativnosti, tako da slobodno možemo reći da je ova slika sigurno i svjesno propali pokušaj stvaranje kreativne slike... Kreativna slika treba imati nešto u sebi, kao npr. kada slikaš autobus a iza u pozadini, neke građevine ili priroda, na neki način fotografisano da se autobus i priroda nekako uklapaju jedno u drugo i na taj način si uspio stvoriti kreativan sklop u jednoj fotografiji... To samo malo savjeta, opisa šta se podrazumijeva pod kreativnom fotografijom, to je jedan mali dio kreativnih fotografija i njihovih kategorija i kategorisanja Wink
Logged


Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #97 on: April 10, 2011, 00:55:57 »

Starliner-iii  Cheesy


Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #98 on: April 10, 2011, 19:04:39 »


autor ADIN
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #99 on: April 18, 2011, 23:21:40 »

Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #100 on: April 19, 2011, 08:50:04 »

Sa zadnjim zrakama sunca u Sarajevu Cheesy
e sad ne znam koliko sam ih dobro uspio uhvatit, al et...
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #101 on: April 19, 2011, 20:35:50 »

Steta sto se ne vidi bus kako treba ali ne moze od auta koja su parkirana pored ispred ove zgrade.


Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #102 on: April 19, 2011, 20:39:04 »

al dobar pokušaj, nadam se da ćeš uspjeti Cheesy
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #103 on: April 21, 2011, 01:40:05 »





« Last Edit: April 21, 2011, 22:39:38 by The_Dubster » Logged


Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #104 on: April 22, 2011, 00:04:33 »



Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 67   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.06 seconds with 21 queries.