bhbus.ba
May 07, 2024, 11:13:08 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4   Go Down
  Print  
Author Topic: Mile - kolekcija autobusa  (Read 17312 times)
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #30 on: March 26, 2011, 14:45:12 »

Uskoro dolazi prinova  Cheesy O 530 "sondermodell"
Logged
vasilije bus
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 100



« Reply #31 on: March 31, 2011, 16:19:26 »

Koji je sajt za awn?Jer sam kucao i nisam nasao
Logged

Sirmiumbus siguran prevoznik!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #32 on: March 31, 2011, 16:33:57 »

http://www.automodelle.com/
Logged


vasilije bus
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 100



« Reply #33 on: March 31, 2011, 16:37:09 »

Hvala!Sad ću i ja da otvorim temu za moje makete Smiley
Logged

Sirmiumbus siguran prevoznik!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #34 on: April 03, 2011, 23:06:22 »

E Mile moj , ako je tebi ovo skromno , onda neznam što reći . Pa meni da je bilo koji bus iz tvog VP ja bi bio prezadovoljan samo nemogu u nijednoj trgovini naći malo bolji autobus 1 : 87 , ili je neki kinez , ili nema , ili je famozni Starliner , morat ću u ZG potražiti . A fina kolekcija , nema šta , najdraži su mi od tvojih buseva ovi koji su od Hrvatskih prijevoznika . Ima li koji autobus da si kupio u HR u nekoj trgovini ili je sve internet ?
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #35 on: April 03, 2011, 23:09:11 »

Pa teško da ćeš u prodavnicama naći prave makete autobusa, to što se prodaje po prodavnicama su igračke. Ovdje se radi o maketama koje rade specijalizirane firme za izradu takvih stvari, kao što su Rietze, Herpa, AWM, Wiking itd, i te makete bi koštale u tim prodavnicama 30 - 40 euro , pa sad skontaj što ih ne možeš naći. Nema nas toliko puno koji bi to kupovali, pa zato prodavači to i ne nabavljaju !
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #36 on: April 04, 2011, 11:47:31 »

E Mile moj , ako je tebi ovo skromno , onda neznam što reći . Pa meni da je bilo koji bus iz tvog VP ja bi bio prezadovoljan samo nemogu u nijednoj trgovini naći malo bolji autobus 1 : 87 , ili je neki kinez , ili nema , ili je famozni Starliner , morat ću u ZG potražiti . A fina kolekcija , nema šta , najdraži su mi od tvojih buseva ovi koji su od Hrvatskih prijevoznika . Ima li koji autobus da si kupio u HR u nekoj trgovini ili je sve internet ?
U usporedbi sa onime šta njemački kolekcionari imaju ja sam više nego skroman Wink Jučer sam malo poslikao svoj gradski vozni park i još par modela pa eto...uživajte Cheesy

OBB Setra 319 NF i Zugel N 3316 U


2x Setra 431 DT


Iste rastavljene


Solo gradski...sa lijeva na desno Solaris Urbino III 12M,O 530 E4 LE,O 530 E4,Lions City,Lions City U,Lions City DD


O 530 E4 od Dortmunder SW i MAN NL 313 od SW Furth


Zglobnjaci...Solaris Urbino III 18 M,Lions City G,O 530 G E4 i 3x O 530 G


Jedna grupna


Uz dodatak meni najljepša dva gradska primjerka u mom voznom parku O 530 G E4 od OBB i DB






I za kraj Blaguss "Madiera" S 415 UL-GF


Prilikom pospremanja nastane ovakav ćumez :/

Logged
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #37 on: April 23, 2011, 12:34:35 »

Prinova  Smiley


Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #38 on: April 23, 2011, 15:02:56 »

Pa navedi druže posredstvom koje osobe si došao do toga modela Smiley Nije valjda sramota ?
Lijepo je to navesti, pa da oni koji čitaju vide da se članovi ovog kolektiva slažu i surađuju, pomažu jedni drugima itd itd ... Wink
Logged


Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #39 on: April 24, 2011, 01:44:54 »

Pa navedi druže posredstvom koje osobe si došao do toga modela Smiley Nije valjda sramota ?
Lijepo je to navesti, pa da oni koji čitaju vide da se članovi ovog kolektiva slažu i surađuju, pomažu jedni drugima itd itd ... Wink
Moraš daso da se hvališ Tongue


Nije sramota uopšte preko cenjenog kolege forumaša i admina Amara sam nabavio ovaj O 530 Cheesy
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #40 on: April 24, 2011, 16:51:17 »

šta ću, kad volim da se hvalim Cheesy
Logged


mustafa_ferich
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 7



« Reply #41 on: April 24, 2011, 23:03:41 »

Baš si dasa kao što to Mile reče.Zar mora da kaže od koga je nabavio model?Šta si ti Bog neki????Mile,javi se meni na privatno ja mogu da ti pribavim modele iz Denmark,Njemačka,Austrija...Nije problem nikakav
Logged
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #42 on: April 24, 2011, 23:19:02 »

Baš si dasa kao što to Mile reče.Zar mora da kaže od koga je nabavio model?Šta si ti Bog neki????Mile,javi se meni na privatno ja mogu da ti pribavim modele iz Denmark,Njemačka,Austrija...Nije problem nikakav

Možeš li meni nešto nabaviti ?
Logged

Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #43 on: April 25, 2011, 00:58:58 »

Baš si dasa kao što to Mile reče.Zar mora da kaže od koga je nabavio model?Šta si ti Bog neki????Mile,javi se meni na privatno ja mogu da ti pribavim modele iz Denmark,Njemačka,Austrija...Nije problem nikakav
Ma to ti spada u interne šale amar zna to Wink
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #44 on: April 25, 2011, 10:59:46 »

Baš si dasa kao što to Mile reče.Zar mora da kaže od koga je nabavio model?Šta si ti Bog neki????Mile,javi se meni na privatno ja mogu da ti pribavim modele iz Denmark,Njemačka,Austrija...Nije problem nikakav

Hehe, kako si smješan al ono skroz... Ovaj forum i kolektiv nije negativno nastrojen, tako da je ono samo bio vid šale... Mile dobro zna da ja nemam nikakve koristi od toga, na prijateljskoj osnovu sve to obavljeno ... Tako da smiri se mustafa, pogotovo u tom pogledu što pišeš Bog neki i tako to, ukoliko se takvo ponašanje nastavi, slijedit će sankcije, na osnovu pravila foruma. Pozdrav ...
Logged


Pages: 1 2 [3] 4   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 20 queries.