bhbus.ba
May 12, 2024, 02:00:17 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Go Down
  Print  
Author Topic: Niš-ekspres - Razno/Diskusije  (Read 188571 times)
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #165 on: October 16, 2011, 23:54:06 »

Ovaj 450 je vozio moj dobar prijatelj Zoki ima ga na jednoj slici vozi  523-338.. Pa sad oni tako rade.. oko 10 god. i secenje prave nove sto je u neku ruku i ok kad vec sami rade sasije i sve ostalo, takva je politika firme..
« Last Edit: October 16, 2011, 23:58:05 by Nenad_KM » Logged

Nibus 400.22 GB 523
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #166 on: October 17, 2011, 00:06:15 »

Čuj davne 97-me....pa koliki je to radni vijek Nibusa, 10 godina? Loše je to, loše....Mada ovakav jedan još uvijek radi u Teslić prevozu.


mozda je ovaj i zavrsio u teslicu, imaju nekih razlika ali ko ce ga znati  Grin  Grin  Grin
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #167 on: October 17, 2011, 00:12:25 »

Jake im politike....pa to mogu komotno prodati, ta auta se mogu tjerati još.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #168 on: October 17, 2011, 00:19:59 »

Ovaj 450 sa slike je otisao jos davno pod sekirce.. Par prevoznika je otkupilo te buseve pred secenje dosta jeftinije. Jugtrans Leskovac ima jednu 350-tku i to im je ujedno najbolji bus..
Logged

Nibus 400.22 GB 523
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #169 on: October 17, 2011, 00:25:48 »

Cuo sam da su Ko 215-438 i 245-440 skoro iseceni.. Steta bas ali sta da se radi.. mnogo su oni posada promenili za ovih 13 god. Za sad su ostali 244-439 koji je moj ujak vozio jedno vreme i ne znam koji konto po novom ali stari 437 i 448..
Logged

Nibus 400.22 GB 523
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #170 on: October 17, 2011, 00:31:01 »

taj od jugotransa je bijele boje ima jednodijelnu sajbu ratkape i u odlicnom je stanju..bar tako izgelada na slici Smiley
Logged

Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #171 on: October 17, 2011, 00:33:52 »

taj od jugotransa je bijele boje ima jednodijelnu sajbu ratkape i u odlicnom je stanju..bar tako izgelada na slici Smiley
Bas tako.. Ima MAN makinu od 420 KS ne mogu da se setim koji je to Konto bio u ekspresu..
Logged

Nibus 400.22 GB 523
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #172 on: October 17, 2011, 07:07:23 »

Šta ba "konto" Huh? Znaš ti šta je uopšte "konto"? To je izraz za broj koji se koristi "specijalno" za broj bankovnog računa a nikako za garažni broj. Ne znam otkud vam samo to....???Kod vas je i jaje "dvozumno" .) .)
Logged
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #173 on: October 17, 2011, 13:22:56 »

Šta ba "konto" Huh? Znaš ti šta je uopšte "konto"? To je izraz za broj koji se koristi "specijalno" za broj bankovnog računa a nikako za garažni broj. Ne znam otkud vam samo to....???Kod vas je i jaje "dvozumno" .) .)
Lepo mi u Srbiji u svim firmama gbr zovemo Konto.. par godina u nazad pa kome smeta neka nas obidje!
Logged

Nibus 400.22 GB 523
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #174 on: October 17, 2011, 18:08:39 »

Upozorava se član Transformers zbog provokacija na nacionalnoj osnovi. Uvrede tog tipa nećemo tolerisati..
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #175 on: October 17, 2011, 22:30:40 »

Presao sam se ipak seficina limuzina ima drugi br. tablica ovo je od drugu ekipu auto..
Logged

Nibus 400.22 GB 523
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #176 on: October 21, 2011, 12:56:44 »

I ako puno toga znam da nisam slucajno naleteo na ovaj snimak na youtube-u ne bih ni znao za ovo.. Naime vozaca na liniji Nis-Sabac u mestu Koceljeva policija maltretirala zbog 6 km/h prekoracenja brzine dok je preticao kamion i hteli da mu oduzmu taho-listic bez koga ne moze dalje.. pa jos da bude bolje hteli da ga tuku... Vozilo je Konto 317 na zalost posadu znam samo iz vidjanja pa nisam ni mogao da saznam od njih informacije iz prve ruke a i malo mi je glupo da ljude ispitujem za to..
http://www.youtube.com/watch?v=rpprtTgo8nM&feature=player_embedded#
Nasa policija je inace uzas.. moj ujak je pre par godina imao problem sa njima tacnije usli ljudi na BAS-u njih 10 svi na sluzbene a putnici kupili karte i morali da stoje.. Covek ustao da intervenise a malo je na glasu(grlat) i odmah ga zaustavi patrola i tortura.. jedino ga jos nisu tukli ali od tad ne moze ocima da ih vidi..
Logged

Nibus 400.22 GB 523
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #177 on: October 21, 2011, 15:36:41 »

I ako puno toga znam da nisam slucajno naleteo na ovaj snimak na youtube-u ne bih ni znao za ovo.. Naime vozaca na liniji Nis-Sabac u mestu Koceljeva policija maltretirala zbog 6 km/h prekoracenja brzine dok je preticao kamion i hteli da mu oduzmu taho-listic bez koga ne moze dalje.. pa jos da bude bolje hteli da ga tuku... Vozilo je Konto 317 na zalost posadu znam samo iz vidjanja pa nisam ni mogao da saznam od njih informacije iz prve ruke a i malo mi je glupo da ljude ispitujem za to..
http://www.youtube.com/watch?v=rpprtTgo8nM&feature=player_embedded#
Nasa policija je inace uzas.. moj ujak je pre par godina imao problem sa njima tacnije usli ljudi na BAS-u njih 10 svi na sluzbene a putnici kupili karte i morali da stoje.. Covek ustao da intervenise a malo je na glasu(grlat) i odmah ga zaustavi patrola i tortura.. jedino ga jos nisu tukli ali od tad ne moze ocima da ih vidi..


u srbiji je policija poznata po svojim torturama i nedolicnom ponasanju,nije ovo prvi slucaj, samim tim pokazuju koliko su jos uvjek zaostali sto se tice nekih evropskih standarda..ovo stvarno ostavlja los utisak za nekog ko dolazi u srbiju..
 i nasa policije u BIH nisu puno ispred ovih, zavrcu strance na svakom koraku, ali ovi brate dragi zavrcu i svoje, aj sto zavrcu nego i za usi ih vuku  Grin
« Last Edit: October 21, 2011, 15:42:07 by SIKIIIIIdo » Logged

Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #178 on: October 21, 2011, 17:43:59 »

Eeee a smederevska policija je skroz druga priča.. prošlo leto vraćam se ja iz Kuršumlije.. naravno na suvozačkom sedištu, izašli iz Smedereva i penjemo se na most preko Dunava ograničenje 60 km/h a mi smo pičili oko 70.. kad smo stigli na pola mosta vidim ja pored beli auto ko će drugi neg polizajci Wink
Ja gledam i reko murija.. al majstor ko da je stavio ciglu na gas Cheesy Zaustave oni nas sve ljubazno sa nama i zvali lika što je vozio da izađe tamo vamo pokazali mu koliko je radar zabeležio i kažu teraj al više da se ne ponovi.. Vraća se u bus i smeje se.. kaže dobro smo prošli Wink
Kažu da je taj Milicajac koji je zaustavio ovu posadu u Koceljevi najgori u tom kraju.. i ako prekoračiš 1 km/h ima da te maltretira..
Logged

Nibus 400.22 GB 523
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #179 on: October 21, 2011, 18:52:26 »

Eeee a smederevska policija je skroz druga priča.. prošlo leto vraćam se ja iz Kuršumlije.. naravno na suvozačkom sedištu, izašli iz Smedereva i penjemo se na most preko Dunava ograničenje 60 km/h a mi smo pičili oko 70.. kad smo stigli na pola mosta vidim ja pored beli auto ko će drugi neg polizajci Wink
Ja gledam i reko murija.. al majstor ko da je stavio ciglu na gas Cheesy Zaustave oni nas sve ljubazno sa nama i zvali lika što je vozio da izađe tamo vamo pokazali mu koliko je radar zabeležio i kažu teraj al više da se ne ponovi.. Vraća se u bus i smeje se.. kaže dobro smo prošli Wink
Kažu da je taj Milicajac koji je zaustavio ovu posadu u Koceljevi najgori u tom kraju.. i ako prekoračiš 1 km/h ima da te maltretira..


ma razumjem ja da krsenjem propisa u sabracaju ugrozavas i sebe i druge,ima policajaca koji oproste i onih koji ne oprastaju i treba da se kaznjava savki prekrsaj, jer i ja sam vozac i kad me kazne jednom, dvaput, triput, svako pravilo se pocne postovat Smiley
ali ovo je brate dragi tuca i jel se ovako pise kazna, ako vozac odbija ti mu napises posaljes postom i cao,a ne valjaju se po asfaltu  Shocked .. i ako tom policajcu to nije prvi puta, sta trazi on u policiji i ko je taj nadredjeni koj ga ostavlja na poslu poslije ovakvih stvari, ovo bi u nekoj uredjenoj drzavi bio skandal nad skandalima, ne da bi policajac izgubio posao, nego bi i njegovi nadredjeni snosili posledice..
ali svi smo mi daleko od uredjenih drzava Wink
« Last Edit: October 21, 2011, 18:56:31 by SIKIIIIIdo » Logged

Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.046 seconds with 22 queries.