bhbus.ba
May 12, 2024, 00:57:07 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Go Down
  Print  
Author Topic: Niš-ekspres - Razno/Diskusije  (Read 188569 times)
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #90 on: July 17, 2011, 23:38:56 »

Aaaa imas i te starije Fapove volane i one Mercedesove kao u O 303...
Logged

Nibus 400.22 GB 523
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #91 on: July 20, 2011, 00:30:50 »


izgleda nekom pozlilo pa dosla hitna pomoc

Ovaj gore rekao bih da je 344-531, ziva slika!
Dole slika, moze da se desi da je nekom pozlilo a i ove vrucine su ubitacne, a u bus ledara...
a prvi put u zivotu vidim ove gradske

Nije to gradski, to je lokalac...
Logged

Nibus 400.22 GB 523
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #92 on: July 20, 2011, 19:42:06 »

Kako sam saznao od sinoc ekspresni saobracaj nam je slabiji za jednog pre svega dobrog i iskrenog coveka, i vozaca koji je sinoc pred povratak iz Bregenza preminuo Sad
Ubacio prtljag i kad je dosao do vrata da udje covek u autobus i da se krene on pade i napusti nas. Kazu lekari srcka...
Logged

Nibus 400.22 GB 523
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #93 on: July 20, 2011, 21:13:19 »

tuzna vijest Sad
Logged


Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #94 on: July 20, 2011, 22:32:12 »

Nije stigao ni da dovrsi svoj poslednji turnus u zivotu.. Eeee sta ti je zivot. Pokoj mu dusi...
Logged

Nibus 400.22 GB 523
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #95 on: July 20, 2011, 22:40:51 »

Klima je jedno nužno zlo za organizam....pokoj mu duši.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #96 on: July 21, 2011, 15:20:54 »

U ponedeljak Nemci iskljucili ekspresov bus gore i skinuli mu tablice a razlog zasto su mu skinuli tablice koji su napisali je izlizan tepih.. Pa dokle ce vise da glume silu...
Logged

Nibus 400.22 GB 523
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #97 on: July 22, 2011, 00:03:47 »

U ponedeljak Nemci iskljucili ekspresov bus gore i skinuli mu tablice a razlog zasto su mu skinuli tablice koji su napisali je izlizan tepih.. Pa dokle ce vise da glume silu...


reci tom ko ti je to rekao da je to notorna laž. Njemci ne glume silu nikada. Oni su samo precizni i ništa drugo. Znači nema šanse da su isključili autobus zbog toga. Neka gospoda ne traži razloge u "njemačkom siledzijstvu" nego u tehničkoj (ne)ispravnosti. Najgori u saobraćaju su Francuzi i Belgijanci tj francuska i belgijska policija.
Logged
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #98 on: July 22, 2011, 00:13:28 »

U ponedeljak Nemci iskljucili ekspresov bus gore i skinuli mu tablice a razlog zasto su mu skinuli tablice koji su napisali je izlizan tepih.. Pa dokle ce vise da glume silu...


reci tom ko ti je to rekao da je to notorna laž. Njemci ne glume silu nikada. Oni su samo precizni i ništa drugo. Znači nema šanse da su isključili autobus zbog toga. Neka gospoda ne traži razloge u "njemačkom siledzijstvu" nego u tehničkoj (ne)ispravnosti. Najgori u saobraćaju su Francuzi i Belgijanci tj francuska i belgijska policija.
Niti me iko laze niti je u pitanju tehnicka neispravnost. E sad ne znam koliko je zahvalno da ovde to pisem u pitanju je namestanje, znaci namestaju ih tamo.. E sad prica je lsedeca, krajem 2009-te god. nemacki Touring pokusava da napravi Nislije budalama da od 6 polazaka iz Nisa Touring vozi 5 a Nis ekspres 1 sto naravno nije proslo tek tako.. Vrhunac svega bilo je to kad je Touring sa svojim Starlinerom mislio da udje na AS Nis ali da ne plati peronizaciju u kontekstu ko jos to placa. Naravno pred autobusom zatvorena rampa i dok se ne plati peronizacija nema nista.. Jos je nesto bilo ne znam ni ja a onda pocinje nocna mora za Nis ekspres, naime, crvenko cim udje u Nemacku policija ih ceka za kaznu. E sad posto je Touring na svom podrucju jak i ima uticaj kod saobracajnog inspektora gore namesta Nis ekspres. Kratko receno nepravda je u pitanju i drago mi je sto su ekspresovci sudnjeg datuma postupili tako, ko je Touring da u Srbiji glumi silu!
Jedino mi je zao sto ih to sada mnogo kosta. Zato ih u Austriji niko ne dira, samo se postuju propisi i no problem!
Logged

Nibus 400.22 GB 523
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #99 on: July 22, 2011, 02:16:14 »

Da dodam jos da su Nemci kaznjavali ekspresovce i zbog nevidjenih gluposti.. tepih u busu(Touringov ni jedan bus nema tepih), kante u busu, sraf na balans stangli, ako auspuh nije ofarban u crno i jos mnogo glupih stvari.. Problem je sto srpska policija ima zabranu da dira nemacke autobuse (prevoznike) inace bi bilo ono od vajkada poznato "oko za oko, zub za zub" !
Logged

Nibus 400.22 GB 523
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #100 on: July 22, 2011, 08:40:48 »

Da dodam jos da su Nemci kaznjavali ekspresovce i zbog nevidjenih gluposti.. tepih u busu(Touringov ni jedan bus nema tepih), kante u busu, sraf na balans stangli, ako auspuh nije ofarban u crno i jos mnogo glupih stvari.. Problem je sto srpska policija ima zabranu da dira nemacke autobuse (prevoznike) inace bi bilo ono od vajkada poznato "oko za oko, zub za zub" !

a odakle ta zabrana?
Logged


Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #101 on: July 22, 2011, 10:41:59 »

Da dodam jos da su Nemci kaznjavali ekspresovce i zbog nevidjenih gluposti.. tepih u busu(Touringov ni jedan bus nema tepih), kante u busu, sraf na balans stangli, ako auspuh nije ofarban u crno i jos mnogo glupih stvari.. Problem je sto srpska policija ima zabranu da dira nemacke autobuse (prevoznike) inace bi bilo ono od vajkada poznato "oko za oko, zub za zub" !

a odakle ta zabrana?
Ne znam, pricao sam sa vozacima a i sa nekim policajcima pa su mi rekli da imaju zabranu da zaustavljaju/kaznjavaju Nemce po Srbiji.. A oni nas gore cekaju, brat od tetke je jednom isao na vanredni tehnicki kod njih samo zbog srpskih tablica!
Sta da ti kazem Nemacka je za nas sila i tu nema sta da se prica.. Jedino je tuzno sto su oko ovoga sa ekspresom mnogo nerealni, ali tu opet Touring ima veliku ulogu jer je jaka asocijacija prevoznika...
« Last Edit: July 22, 2011, 10:45:18 by Nenad_KM » Logged

Nibus 400.22 GB 523
Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #102 on: July 22, 2011, 16:29:18 »

Za Herceg Novi ovog leta razbija Nis ekspres.. linija Pozarevac -> H.Novi sinoc vozio Ko 412-512 iz Jagodine nisu mogli da prime putnike morao da dodje jos 1 bus.. Eh al to volim da cujem da ekspres pobedjuje Wink
Logged

Nibus 400.22 GB 523
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #103 on: July 22, 2011, 18:19:14 »


Drug zar ti nije bilo dosta teorija zavjere. Te teorije zavjere su odnijele stotinu hiljada zivota. Mrze nas što smo Srbi, Bošnjaci , Hrvati, tibetanci i sl to su notorne gluposti. Budi regularan i nema problema. Da se razumijemo. Nišlije imaju problema siguran sam i imace ih i dalje. Naime zna se da oko Niša i u Nišu ima veći broj Roma (protiv kojih nemam ništa da ne bude pogrešno protumačeno) od kojih dosta živi u NJemačkoj. Svi oni putuju sa NIšlijama (zbog cijene karata i sl stvari koje im idu na ruku). U ovo sam se uvjerio osobno nebrojeno puta. Među tim ljudima ima i pođštenih ljudi međutim svakako i desperadosa, kraldljivaca varalica i sl bagre koju će Njemci držati na oku uvijek. Zato ih najvise istresaju i na granicama i ostalim kontrolama.
A to da Srbija ima lošu reputaciju u Evropi u to sam siguran. Naravno s razlogom.
Logged
dreiachser
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 496



« Reply #104 on: July 22, 2011, 19:11:18 »

To da su Nijemci siladžije ne bih se složio, ljudi samo dostojanstveno obavljauju svoj posao. Samo je to za nas neshvatljivo, pa odma ne valjaju ljudi, ovakvi su, onakvi su... Čisto sumnjam da je zbog tepiha isključen iz saobraćaja, čak štoviše, to je glupost!
S druge strane, da ima prijava od Touringa, to svakako stoji! Privatnicima je mnogo, mnogo teže voziti po Njemačkoj, nego "Touringovcima".
Nije samo Srbija na lošem glasu, ima i gorih, počev od BiH, Rumuna, Bugara i Srbije naravno. A i to svakao nije bez razloga  Wink
Logged
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.053 seconds with 22 queries.