bhbus.ba
May 03, 2024, 20:30:35 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Osijek - Sarajevo 21./22.5.  (Read 10878 times)
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #15 on: May 23, 2011, 10:49:28 »

Cestitam Tomo na ovoj preljepoj reportazi, Dubster da ti odmah kazem slike se ne mogu rotirat, pitao sam ga ja i kaze da je nesto zeznuo tako da ne moze okrecat slike..

Tomo nadam se da si uzivao, da ti je bilo ljepo u BiH ali po slikama vidim da si se super proveo Wink sto me itekako cinim veselim..Zao sto i ja nisam mogao doci ali eto nadam se da ce jos bit prilika pa da to sve bolje organizujemo..Jos samo da se zahvalim Adnanu sto ti je izasao u susret i pokazao nas glavni grad,i kao sto Mustafa rece nadam se da ce ti ova posjeta Sarajevu ostat u ljepom sjecanju Smiley
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #16 on: May 23, 2011, 13:09:10 »

Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #17 on: May 23, 2011, 13:15:27 »

A nisi mene slikao, kad sam ja tebe slikao. Cheesy
Logged

Neoplan VIP Class
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #18 on: May 23, 2011, 15:40:31 »

Jel ovaj Neoplan ex. Eberhardt??
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #19 on: May 23, 2011, 18:17:06 »

napisao sam u temi, il je ex-njegov il mu ovaj kopira šemu




a gdje će propustit priliku slikat se pored Neoplana Cheesy
Logged


damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #20 on: May 23, 2011, 18:24:50 »

Velike Cestitke u povodu lijepo  odradjene  Reportaze  Nadam se  da se Tomo lijepo proveo u  nasem Seher Sarajevu , i jedno pitanje  za Toma  kako  mu se svidja  Sarajevo , mada je  kratak period  bio 1 il 2 dana  ne znam kolko je  bio u Sarajevu
Logged

Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #21 on: May 23, 2011, 20:23:17 »

Oprosti Dubsteru stvarno nisam vidio.. Angry
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #22 on: May 23, 2011, 22:13:32 »

Velike Cestitke u povodu lijepo  odradjene  Reportaze  Nadam se  da se Tomo lijepo proveo u  nasem Seher Sarajevu , i jedno pitanje  za Toma  kako  mu se svidja  Sarajevo , mada je  kratak period  bio 1 il 2 dana  ne znam kolko je  bio u Sarajevu

Hvala Damire... Bilo je lijepo kao što sam već naveo, nažalost samo prekratko, ali vjerujem da ćemo to uskoro nadoknaditi. Sarajevo kao grad ima svoju čar, povijest, prirodne ljepote i nažalost puno sirotinje... Radujem se povratku Wink
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #23 on: May 24, 2011, 04:43:58 »

hmm svaka cast na reportazi, nadam se da vam je bilo zanimljivo u Bosni i da ste imali ugodan boravak..Prelijepe slike stvarno profesionalno uradjeno. Nadam se da ce biti prilike da opet nam dodjes u Bosnu, ali nadam se da ces sljedeci put posjetiti i Hercegovinu Grin Pozdrav!

eto mene tebi u Hercegovinu,da provjerim kakav si ti domaćin Tongue



A što se tiče tome, moram se osvrnuti prvo na tehnički dio - jedan ti link pogrešno postavljen i nekoliko slika nisu dobro rotirane Tongue i čekam one slike na mail Wink

a sad idemo dalje - drago mi je da ti je bilo fino, bar ovaj dio u Sarajevu. Nadam se da sam ti pokazao par finih stvari, naučio nešto, a naravno sve je popraćeno uz dobru klopu, bosansku kahvu i nargilu, koju je tomo prvi put probao, nadam se ne i zadnji Tongue
malo nas je kišica omela, ali se nismo dali smesti... Smiley
Zao mi je sto je amar morao kući, ali zdravlje je prece, kao i sto ste imali skraceni odmor, pa vas je i Musto promasio, ali vas je Adin sacekao u Podlugovima Smiley

nadam se da vam je bilo fino, a vjerujem da jest, po slikama. I za kraj mogu samo reci, da se i ja nadam da cu u skorijoj buducnosti imati priliku doletit malo u tvoj kraj, pa da se opet ovako zabavimo Smiley

Puno toga se našlo u kratko vremena tako da sam ovaj post inekako slučajno i  preskočio... Što se rotacije slika, objasnio je kolega - nije do mene nego od img.... Slike ćeš dobiti na mail kao što sam ti i obećao i to u originalnoj veličini, ali vrlo skoro Wink Klopa fenomenalna, kahva odlična, nargila - nešto novo, zanimljivo i stvarno fora... Meni je bilo odlično, i uopće ne žalim ni sekunde provedenog vremena... Dokazao si mi da historiju imaš u malom prstu  i onako razmišljajući pored ovog našeg vodića što je sad bio ja bih mogao uvijekvoditi turu u Sarajevo u njihovom aranžmanu i tebe kao domaćina...to bi bio posao... Ja ću se opet vratiti to je sigurno, i imam u planu a i jaaaaaako veliku želju doći opet i  to možda još u toku godine  (plan djelomično znaš i sam)... A što se tiče dolaska u ovaj kraj, uvijek ste svi dobrodošli, pogotovo ti Dubstere barem na par dana, uz prethodnu najavu naravno...

p.s. ja da sam odmah znao da budem dobio takvu sobu - apartman zapravo, ne bi morao ni kući ići. dvosjed se isto razvlači, a prošvercali bi te , ne bi nitko ni skužio... kao ni za večeru u Bosna 1 hahahahahah!!!!
« Last Edit: May 24, 2011, 04:49:13 by tomo » Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #24 on: May 24, 2011, 09:33:05 »

čekam slike Smiley
A za te posliće, možemo se dogovorit Tongue

a et da smo znali, al nismo, a da jesmo mogli smo ostati stvarno na konaku na tvoj trošak Tongue
Logged


Pages: 1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 23 queries.