bhbus.ba
May 03, 2024, 23:08:50 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2]   Go Down
  Print  
Author Topic: Panturist Posjeta - Posjeta garažama - 19.03.2011.  (Read 9612 times)
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #15 on: March 20, 2011, 16:50:24 »

Ovaj jetliner i transliner što sam i iznutra poslikao dušu bi dali za bosanske ceste. Jedino ne znam kakvo je stanje motora, ali uz malo sređivanja i nižu cijenu bili bi izvrsni  Smiley
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #16 on: March 20, 2011, 16:51:33 »

Super odrađen posao, od tebe nisam ni očekivao drugačije, a što se tiče photobucketa, davno sam ja Vama govorio pređite na imageshack, baš radi tih ograničenja mjesečnih transfera podataka kod photobucketa, jer mi smo korisnici koji stvarno veliki broj slika tokom mjeseca postavi, i te slike se onda u velikome broju gledaju, i na taj način se troši dosta mjesečnog transfera prenošenja podataka i često se desi da se suspenduje na polovici mjeseca račun i onda se slike ne vide. Meni se to desilo davno jednom na photobucket i odma sam promjenio i prešao na imageshack i evo do dan danas sam prezadovoljan !
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #17 on: March 20, 2011, 19:14:58 »

Ovaj jetliner i transliner što sam i iznutra poslikao dušu bi dali za bosanske ceste. Jedino ne znam kakvo je stanje motora, ali uz malo sređivanja i nižu cijenu bili bi izvrsni  Smiley

Ma ovo što oni rashoduju je sigurno u boljem stanju (iako su prešli milione) od velikog dijela prastarog voznog parka u BiH ( KiM i ekipa ...) te uz minimalna ulaganja mogu ponovo na cestu da odrade još pola miliona....
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #18 on: March 20, 2011, 19:18:39 »

Super odrađen posao, od tebe nisam ni očekivao drugačije, a što se tiče photobucketa, davno sam ja Vama govorio pređite na imageshack, baš radi tih ograničenja mjesečnih transfera podataka kod photobucketa, jer mi smo korisnici koji stvarno veliki broj slika tokom mjeseca postavi, i te slike se onda u velikome broju gledaju, i na taj način se troši dosta mjesečnog transfera prenošenja podataka i često se desi da se suspenduje na polovici mjeseca račun i onda se slike ne vide. Meni se to desilo davno jednom na photobucket i odma sam promjenio i prešao na imageshack i evo do dan danas sam prezadovoljan !

ja otisao sa imageshack zato što mi napuni sve i kad treba izbacit kod piše da nije ništa upload-ovano i zablokira mi mozzila na jedno pola minute i tako uvijek...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #19 on: March 20, 2011, 19:21:03 »

Što se toga tiče, i ja sam ostavio imageshack i prešao na photobucket zbog toga što svaki put kad uploadam sliku odloguje me i moram se ponovo logovat, nisam imao više nerava za to..
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #20 on: March 20, 2011, 19:25:31 »

Za takve stvari postoji tool nazvana Imageshack Uploader, trenutna verzija 2.2.0 , ja nikad ne postavljam preko stranica njihovih slike. Samo preko tool programa od tih free image hosts ...
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #21 on: March 20, 2011, 19:49:41 »

Za takve stvari postoji tool nazvana Imageshack Uploader, trenutna verzija 2.2.0 , ja nikad ne postavljam preko stranica njihovih slike. Samo preko tool programa od tih free image hosts ...
Odošmo u off, ali sam skinuo taj tool i dobar je Wink
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #22 on: September 24, 2011, 13:03:41 »

Sa driverom Đurom sam stigao u garažu sa Temsom Safari HD koja je jučer mijenjala Intouro OS-813-IS koji je ostao nešto u kvaru, te poslije linije smo ju otišli oprati i pripremiti za put u Zagreb u 10:00h






U garaži je bilo svašta na čišćenju koje su vrijedne tete obavljale detaljno svoj posao




Ovi su izgleda prodani ili su samo preparkirani kako bi oslobodili mjesta, ali bit će da su prodanu, saznat ćemo  Cheesy








Transliner odmara

u društvu Mana
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #23 on: September 24, 2011, 13:06:32 »

U servisu je bio Isuzu od Gradnje


kao i Isuzu od Projektgradnje




poslije Isuzua na dnevni red je stigao ovaj vukovarski ljepotan na pregled i utvrđivanje dijagnoze













Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #24 on: September 24, 2011, 13:10:04 »

Nekadašnji "ciriški" City odmara


SU 313 čeka čišćenje


u radionici vrijedni majstori popravljaju OS-332-AI, Temsu 237 , T-Toursovog Cityja i MB Vito




pa smo išli natenkirati ovo malo čudo Proxys


gdje mu se pridružio i osječki ljepotan Starliner na OMV benzinskoj


N1116 taman bio na pranju


i za kraj jedna skupna ispred busopraone  Cheesy

Logged


The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #25 on: September 24, 2011, 20:45:53 »

poslije Isuzua na dnevni red je stigao ovaj vukovarski ljepotan na pregled i utvrđivanje dijagnoze












i siguran sam da mu je dijagnoza super Cheesy
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #26 on: September 24, 2011, 20:54:10 »

Nego šta, zdrav je, danas opet punom parom na cesti... Ovo je bio čisto preventivni sistematski pregled  Cheesy
Logged


Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #27 on: September 24, 2011, 21:05:19 »

Odlicna reportaza..
Logged

Nibus 400.22 GB 523
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #28 on: September 24, 2011, 21:06:51 »

Odlicna reportaza..
Bila bi još bolja samo da je fotoaparat stigao iz Frankfurta Cheesy
Logged


Pages: 1 [2]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.052 seconds with 21 queries.