bhbus.ba
May 17, 2024, 11:34:35 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Zenica bus, Zenica - Razno/Diskusije  (Read 39806 times)
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #30 on: December 20, 2010, 15:37:41 »

Pa odnesi mobitel neka ti ga neko formatira Wink
Logged

Neoplan VIP Class
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #31 on: December 20, 2010, 16:40:39 »

u krajnjem slucaju ako imas kablo mozes ga i sam sebi napraviti ...
Logged


noćni_djelatnik
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 21


« Reply #32 on: December 20, 2010, 16:50:49 »

Ma kakav crni virus u SE K800i, pa nije to smartphone, čak i kod njih se to ne događa.
Master reset ili flash.
Logged
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #33 on: December 20, 2010, 16:55:55 »

Momci idemo u OT
a ovo mi se desi samo na prvoj slici..ostale budu ok
Logged

erme
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #34 on: December 29, 2010, 21:16:59 »

ovaj neoplan zlatne boje od juce parkiran na AS u Travniku
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #35 on: December 29, 2010, 21:32:35 »

ovaj neoplan zlatne boje od juce parkiran na AS u Travniku

zna li se razlog?
Logged


erme
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #36 on: December 29, 2010, 22:22:08 »

neznam tacno al vidim danas nije imao zadnju karambolku vjerovatno neki kvar?
Logged
erme
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #37 on: January 05, 2011, 20:44:44 »

jesi li ovo danas slikao?
Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #38 on: January 05, 2011, 20:52:48 »

da
Logged

erme
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 544


« Reply #39 on: January 05, 2011, 20:59:42 »

danas su mu postavili hladnjak jer bio je parkiran 10 dana na stanici bez hladnjaka.
Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #40 on: February 06, 2011, 20:41:22 »

U ovih nista novo vec dugo, izgleda da rade i odrzavaju ono sto imaju, a dalje nista vise..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Almir
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #41 on: February 14, 2011, 21:12:14 »

Jucer je jedan od turkiza otisao pun za tuzlu na liniji zenica-tuzla..kako sam vidio nekoliko ih je stojalo u busu jer nije bilo mjesta..
Logged

The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #42 on: April 10, 2011, 19:08:57 »

jučer im je cityliner ostao u kvaru na autoputu u blizini Visokog, a danas sam oko 4 sata na glavnoj AS vidio jetlinera sa otvorenim poklopcem od motora...
Logged


dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #43 on: May 01, 2011, 19:00:07 »

Po Meni je ovo jedna jako ne organizovana firma. Jednom sam isao Zenica - Sarajevo U 06:30. Cityliner je ostao u kvaru i  cekali smo 2 ipo sata drugi bus. Bio je Isuzu Turkiz u koji je nekako stalo nas 50. msm guzva je bila gore nego u gradskim autobusima kad je spica.....
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #44 on: May 02, 2011, 02:19:17 »

Da, ta činjenica je opšte poznata, i da se rješenje tih problema u ovoj firmi ne vidi nadolazeći investitor, kupac koji bi to sve dotjerao u stanje normale, pa da se onda pokuša tek krenuti ka nekim boljim rezultatima i napredku cjelokupnog sistema firme.

Trenutno je ova firma vlasništvo Fahima Sejarija, vlasnika Sejari grupacije, koji u BiH posjeduje pored ove firme i nekoliko ostalih prevoznika, koji su veoma jaki i ugledni, sa zabilježenim dobrim rezultatima poslovanja... Koji je također od kupnje većine dionica u tim preduzećima i dosta toga uložio sa finansijskom aspekta, osim firme Zenica bus, najviše iz razloga ne slaganja upravnih ili kojih već odbora, sekcija te firme sa prijedlozima dioničara o planu i realizaciji problema firme, te putu ka uspješnom poslovanju firme. Međutim većina iz firminog odbora nije bila ZA te prijedložene solucije, te je nakon više sjednica i pokušaja dogovora gospodin Sejari, kako sam čuo, odustao od ove firme i ulaganja u nju, te stavio ju na moguću prodaju, međutim kupaca i interesanata za sada nema.

Kako sam isto načuo, što nije potvrđena informacija, razlog svemu tome i razlog ne usvajanja većine predloženih rješenja i solucija za ovu firmu su spoljašni utjecaji od za mene nepoznatih osoba koje su dovele do toga i uspjele očito, da ova firma nebi kojim slučajem uspjela doći sebi i opsatiti i krenuti raditi sa nadom za bolje i uspješnije dane po nju...

Mogući motiv uticaja nekoga na to da se ne usvoje gore navedene stvari, po mom mišljenju moguće je preuzimanje najvjerovatnije linija na kojima radi Zenica Bus, za koje posjeduje uredne dozvole. To je samo moje razmišljanje kao potencijalni motiv koji bi mogao biti koristan za nekoga drugoga... Ne vidim drugi mogući motiv ja, jer sigurno nije to da su to uradili kako bi se firma opet prodavala te ti kupili istu za veoma malu novčanu cifru, jer bi to do sada već uradili, da im je to bio cilj...
Logged


Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.055 seconds with 21 queries.