bhbus.ba
May 16, 2024, 05:48:16 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Go Down
  Print  
Author Topic: Hare tours, Sarajevo  (Read 132276 times)
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #135 on: October 06, 2011, 22:53:49 »

sve one slike su obavljene na parkingu,a ona dva kombija u nekakvoj kuci gdje je izgradnja jos u toku...

ja i sta sad? Wink Wink Wink

samo me interesuje kako ovakva sila od firme HARE TOURS nema svoje garaze i svoj posjed gdje drzi autobuse,gospodine hare tours koliko sam informisan vas man stoji ispred firme FIM a ovi ostali ne znam,gdje perete svoja vozila,vjerovatno u praonici necijeg vlasnistva ili u samousluznim praonicama,molim odgovor...

šta to ima veze gdje ljudi drze autobuse i ostalo?Huh?
Drže ih gdje ih drže a peru ih negdje gdje se vjerovatno placa jer danas nema nista dzaba tako da ne vidim smisao pitanja osim što se kroz čitavo "pitanje" primjeti ogromna doza sarkazma pa ako hocete i zle namjere....
Logged
HARE TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 186



« Reply #136 on: October 06, 2011, 22:54:15 »

A sto te to intresuje?Huh???  ako te nesto kopka ljepo me nazoves i pitas me sve sto ti treba. a mozemo se i naci pa da mee pitas sve sto ti nije jasno.
« Last Edit: October 06, 2011, 22:57:41 by HARE TOURS » Logged
stari_most_mostar
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 3


« Reply #137 on: October 07, 2011, 12:21:08 »

svaka prevoznicka firma mora da ima svoju radionicu sa najmanje jednim kanalom,i praonicu,bas me interesuje procitao sam u proslim postovima da si sklopio dogovor da ti centrotrans odrzava vozila,jel vi prije svake voznje odvucete autobus na pregled u centrotrans,ovo nije zloba nego nemojte da dizete novokomponavane firme,a informisem se jer imam potrebu da iznajmljujem autobus i hocu da znam od koga iznajmljujem,inace posjedujem turisticku agenciju veoma jaku,nazalost buseva nemam ali znam vise o njima nego pojedini.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #138 on: October 07, 2011, 12:31:54 »

Ono što traži svaka "ozbiljna turistička agencija" koja ne posjeduje autobuse je tehnicki preggled za iznajmljeni autobus koji je urađen najvise 24 sata prije putovanja. Gdje će se taj tehnički pregled raditi, apsolutno nije važno. Važno je da autobus ispunjava tehničko eksploatacione uvjete predviđene zakonom i prevozu putnika u međunarodnom prometu. Gdje će ko održavati vozilo to je stvar vlasnika odnosno osobe odgovorne za održavanje tehničke ispravnosti voznog parka.
Nemam namjeru da bilo kome popujem, ne daj Bože da dižem tenzije a još manje imam namjeru da glumim nečijeg advokata ali jednostavno način na koji ja pristupam i firmi i pojedincima je sljedeći: ne poznajem nikoga iz agencije HAre turs, čuo sam mnogo toga pozitivnog, veoma rijetko negativnog i ta misljenja su dosla od kompetentnih ljudi za ovu oblast. Dalje iz postova o firmi lahko je zaključiti da se radi o porodičnoj firmi i tu odmah "kapa dole". Veoma je rijedak slučaj da mlade osobe imaju i hrabrosti i volje posvetiti se ozbiljnom poslu na način na koji su se oni posvetili, pogotovo u danasnje vrijeme. Naravno tu je i otac koji pretpostavljam "koordinira" aktivnosti i čija se riječ najviše poštuje. Sve dok svi imaju isti pravac djelovanja i dok se zna "ko kosi ko vodu nosi" nema i nece biti problema..
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #139 on: October 08, 2011, 08:21:46 »

Moli se kolega stari_most_mostar da postuje pravila i norme u komuniciranju. Ono sto zeli saznati moze se saznati i na ljepsi nacin, a ne provociranjem i komentarima "ko si ti", "nemas pojma" i sl. Iduci takvi postovi ce biti brisani, a korisnici sankcionisani.

Ugodan boravak na sajtu! Smiley
Logged


HARE TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 186



« Reply #140 on: October 08, 2011, 18:07:51 »

U ponedeljak ujutru idemo u posjetu Kohler reisenu unjemacku,tamo gdje smo kupili naseg mana. slike voznog parka njegove kompanije cete dobiti, a naravno i vozila kojeg mi odlucimo da kupimo.
Logged
ecehajic
Moderator Podforuma
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #141 on: October 08, 2011, 19:28:53 »

U ponedeljak ujutru idemo u posjetu Kohler reisenu unjemacku,tamo gdje smo kupili naseg mana. slike voznog parka njegove kompanije cete dobiti, a naravno i vozila kojeg mi odlucimo da kupimo.
ja bih volio da opet bude kakvo visoko-turisticko vozilo tipa jos jednog istog mana,ali ne bih volio npr da dode trendliner jer vam je takav posao da vecinu vozite vani a on meni nije za spanije ili turske itd itd...Wink
Logged

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #142 on: October 08, 2011, 19:33:50 »

slažem se u potpunosti sa Cehajicem...Tourliner OK ali trendliner...uostalom vi najbolje znate sta vam je potrebno
Logged
HARE TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 186



« Reply #143 on: October 08, 2011, 19:35:15 »

znacemo sve u ponedeljak.
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #144 on: October 08, 2011, 20:03:50 »

Trendliner jedino ako ćete prikolicu vući za sobom.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
NO1
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 17



« Reply #145 on: October 11, 2011, 18:26:18 »

Moje mišljenje da HARE tours uopšte netreba kanal i Autopraonica kad su vozila relativno nova i nemaju puno kilometara pređženi. A koliko znam i vidio sam svojim očima da ponekad ga vidim na servisu u bazi centotransa kako mijenja ulje i peru njihovo vozilo. Mislim da imaju jako veliku podršku od strane Centotrans i zato svaka čast na ljepom održasvanju čistoći i iskustvu. Veliki pozz Hare toursu i sve najbolje i dabogda imali 100 autobusa
« Last Edit: October 11, 2011, 18:41:08 by NO1 » Logged
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #146 on: October 12, 2011, 09:50:01 »

U ponedeljak ujutru idemo u posjetu Kohler reisenu unjemacku,tamo gdje smo kupili naseg mana. slike voznog parka njegove kompanije cete dobiti, a naravno i vozila kojeg mi odlucimo da kupimo.

Ja preporucujem ovo Cheesy


Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #147 on: October 12, 2011, 09:51:23 »

Možda nije na prodaju, možda bude i Travego, ali ja bih više volio Trendlinera.
Logged

Neoplan VIP Class
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #148 on: October 12, 2011, 11:03:17 »

Ma kakav ba Trendliner...gdje ćeš sa tim u Evropu? Njima treba turističko vozilo a ne međugradsko.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
HARE TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 186



« Reply #149 on: October 14, 2011, 17:49:01 »

Ipak nije neoplan nego je man lion coach. 2008 godiste, 53 sjediste, full oprema. OKO 600 hiljada km na satu. slike mozete vidjeti na fb na hare tours grupi
« Last Edit: October 14, 2011, 17:56:44 by HARE TOURS » Logged
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.048 seconds with 22 queries.