bhbus.ba
May 14, 2024, 04:57:26 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 65   Go Down
  Print  
Author Topic: CTS Gradsko-prigradski saobraćaj u Kantonu Sarajevo  (Read 196438 times)
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #450 on: July 11, 2013, 20:40:25 »

Drago mi je što farbaju vozila, ali vidim ofulali su nijansu, trebalo je tamnije plavo, ali kako god, mada se meni njihova "oriđinal" šema više sviđala, bili su teget plavi sa žutim krivuljama po čitavom busu....


Ako su ih lakirali, i ako nisu koristili istu nijansu kao na Centrolinerima  nek se ubiju! Nigdje veze  Huh? Huh? Huh?
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #451 on: July 11, 2013, 20:42:51 »

a sad je pitanje gdje je onih 5 MANova sto je vidio @GRAS ?

Manas možda se još farbaju ?

I jako mi je drago što CTS  kupuje kvalitetna vozila svaka čast .  Wink

Pa lošija vozila se i ne mogu uvesti jer postoje neka ograničenja. Mogu samo od BH prevoznika kupiti starija vozila kao što su kupili Steyra od Transmonta, ali u BiH nema puno odgovarajućih autobusa na prodaju.

Drugo, što se tiče Centrolinera nisu svi kupljeni od jednog prevoznika nego od 3-4 i nisu svi istog kvaliteta. Ja sam se vozio u nekoliko Centrolinera pa znam.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #452 on: July 11, 2013, 21:11:34 »

Drago mi je što farbaju vozila, ali vidim ofulali su nijansu, trebalo je tamnije plavo, ali kako god, mada se meni njihova "oriđinal" šema više sviđala, bili su teget plavi sa žutim krivuljama po čitavom busu....


Ako su ih lakirali, i ako nisu koristili istu nijansu kao na Centrolinerima  nek se ubiju! Nigdje veze  Huh? Huh? Huh?

Ti inače imaš problema sa vezama.  Roll Eyes
Ja inače ne ulazim u ovakve direktne konfrontacije sa ljudima, ali evo došao je trenutak za to. Ako će tvoja firma vršiti lakiranje u nijanse PGS na otetim-pokradenim linijama makar neka to učine kako spada. A to da li treba da se ubiju ili ne nak sami odluče, što se mene tiče svejedno mi je... Inače kad tvoja firma bude bez pogovora održavala sve linije "koje ona želi" (što smo vidjeli da ne radi, jer zaboga linije koje su nerentabilne ne smije CTS voziti.) Vozite liniju 27 sa jednim od 4 vozila, liniju 21 sa 2/5 vozila, liniju 27a sa 1/2 vozila, liniju 33 sa 2/3 vozila, Rakovicu sa novocitijima, jer vam je neprofitabilno voziti sa zglobnim vozilima, ili ih pak nemate, Za Busovaču vozite sa Novocitijem , kako vas nije sramota? Halo, dozovite se, Dobili nelegalno preko tetića 11 najprofitabilnijih linija i jednu neprofitabilnu i odmah je ne vozite, kuda? Vozikate sa 6-7 vozila na 31e, ne biste li zgrnuli... Skandalozno

 Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

O nekulturi, drskosti, čangrizavosti itd, i sl. neću govoriti jer je suvišno, kradete narod po komercijali, ne vraćate kusur, primite po 20 ljudi u bus pa naravite pauzu od 30 minuta, a ljudi očekuju da se brzo prevezu na Ekspress liniji, a ne da se od V J ećnice do Dobrinje voze sat,
« Last Edit: July 11, 2013, 21:16:19 by man 464 » Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #453 on: July 11, 2013, 21:15:32 »

A 31 ne voze čak ni kad ispadne GRAS-ovo vozilo sa te linije pa ljudi moraju plaćati komercijalu.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #454 on: July 11, 2013, 21:18:55 »

31 linija se par dana održavala iza štrajka,i nikada više iza toga
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #455 on: July 11, 2013, 21:20:03 »

A 31 ne voze čak ni kad ispadne GRAS-ovo vozilo sa te linije pa ljudi moraju plaćati komercijalu.

To je i finalni cilj, ukinuti sve alternative i prisiliti ljude da plaćaju 31e, Održavala se 2 dana, toliko im je trebalo da shvate da im se ne isplati.
Logged
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #456 on: July 11, 2013, 21:23:23 »

... Ako će tvoja firma ... Inače kad tvoja firma ... Vozite liniju ...jer vam je ... ili ih pak nemate, ... vozite sa ...kako vas nije sramota? Halo, dozovite se, Dobili nelegalno ... je ne vozite, kuda? Vozikate ...

... kradete narod ... ne vraćate kusur, primite po ... pa naravite pauzu

Preporucujem lijecenje Cheesy

Moja firma je moje vlasnistvo, a to na moju veliku zalost definitivno nije CTS, jer bi u tom slucaju bio bogat covjek. Jedino vozilo koje imam je ono sa 4 vrata, za 5 putnika. Ne primam putnike, ne naplacujem karte...

Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #457 on: July 11, 2013, 21:30:01 »

A 31 ne voze čak ni kad ispadne GRAS-ovo vozilo sa te linije pa ljudi moraju plaćati komercijalu.

To je i finalni cilj, ukinuti sve alternative i prisiliti ljude da plaćaju 31e, Održavala se 2 dana, toliko im je trebalo da shvate da im se ne isplati.
Hvala bogu pa je 826 ponovo pouzdan iako je krizirao prije mjesec i po. Inače GRAS je njega mogao skloniti i na Rajlovac, Jagomir, Otes, Aerodromsko, ali opet bi se putnici žalili kako su GRAS-ovci lopovi namjerno sklonili 31 da bi putnici plaćali komercijalu.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #458 on: July 11, 2013, 21:31:44 »

Inače gore navedeni forumaš misli što se pretežno djeca javljaju ovdje za zabavu i razonodu u vidu slikanja i sl. da može bacati šuplje kako nema veze o autobusima itd itd.I kad vidite njegove postove i aktivnost na forumu i sadržaj istih,vidite zapravo suprotno,u principu nema nikave kompetencije,pa mu se neki pretjeran značaj ne bi trebao ni pridavati.Ipak nije mu ovo klix forum...
Nije nama što on tako provaljiva,nego što misli da je nekoga provalio....
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #459 on: July 11, 2013, 21:35:44 »

... Ako će tvoja firma ... Inače kad tvoja firma ... Vozite liniju ...jer vam je ... ili ih pak nemate, ... vozite sa ...kako vas nije sramota? Halo, dozovite se, Dobili nelegalno ... je ne vozite, kuda? Vozikate ...

... kradete narod ... ne vraćate kusur, primite po ... pa naravite pauzu

Preporucujem lijecenje Cheesy

Moja firma je moje vlasnistvo, a to na moju veliku zalost definitivno nije CTS, jer bi u tom slucaju bio bogat covjek. Jedino vozilo koje imam je ono sa 4 vrata, za 5 putnika. Ne primam putnike, ne naplacujem karte...



ako vec citiraš čovjeka onda citiraj od riječi do riječi jer nekorektno je izvlačiti iz konteksta pogotovo zbog određenih zloupotreba i manipulacija koje ti kontinuirano činiš
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #460 on: July 11, 2013, 21:38:30 »

... Ako će tvoja firma ... Inače kad tvoja firma ... Vozite liniju ...jer vam je ... ili ih pak nemate, ... vozite sa ...kako vas nije sramota? Halo, dozovite se, Dobili nelegalno ... je ne vozite, kuda? Vozikate ...
... kradete narod ... ne vraćate kusur, primite po ... pa naravite pauzu
Preporucujem lijecenje Cheesy
Moja firma je moje vlasnistvo, a to na moju veliku zalost definitivno nije CTS, jer bi u tom slucaju bio bogat covjek. Jedino vozilo koje imam je ono sa 4 vrata, za 5 putnika. Ne primam putnike, ne naplacujem karte...

Prvo, iz konteksta mi ne izvlači riječi, budi korektan ako znaš šta to znači.
Drugo, hvala Bogu pa nemaš firme.
Treće, liječenje mi ne treba, ali ti bi mogao do Jagomira, ništa ti ne bi falilo.
« Last Edit: July 11, 2013, 21:40:09 by man 464 » Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #461 on: July 11, 2013, 21:41:58 »

Nema potrebe da se spuštate na njegov nivo...nije mu prvi put da nekoga u komunikaciji na forumu naziva maloumnim,ludim,psihijatrijom i dr. Wink
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #462 on: July 11, 2013, 21:48:14 »

Zanimljivo je vidjeti kako nazovimo ih "pristalice GRAS-a" (sa izuzetkom Trolera koji im sasvim drugaciji, vrlo pristojan nacin komunikacije) svoju forumsku diskusiju pokusavaju svesti na nivo personalne diskreditacije i etiketiranja, bilo prema svojim neistomisljenicima bilo medjusobom sto takodjer cesto imamo priliku vidjeti...

Rezultati takvog njihovog djelovanja se najbolje vide na temi GRAS-a koji ostali forumasi zaobilaze u sirokom luku, a sada vidim da se sire i na "mrskom CTS teritoriju"...
Logged
Ante
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.141



« Reply #463 on: July 11, 2013, 21:58:20 »

Ljudi ovo je tema za GPS od Centrotransa a ne za međusobno prepucavanje nebih želio da nitko dobije ban ali ako ovako nastavite netko ga sigurno hoće dobiti prepucavajte se prekao pp-a .  Wink
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #464 on: July 11, 2013, 22:01:25 »

Zanimljivo je vidjeti kako nazovimo ih "pristalice GRAS-a" (sa izuzetkom Trolera koji im sasvim drugaciji, vrlo pristojan nacin komunikacije) svoju forumsku diskusiju pokusavaju svesti na nivo personalne diskreditacije i etiketiranja, bilo prema svojim neistomisljenicima bilo medjusobom sto takodjer cesto imamo priliku vidjeti...

Rezultati takvog njihovog djelovanja se najbolje vide na temi GRAS-a koji ostali forumasi zaobilaze u sirokom luku, a sada vidim da se sire i na "mrskom CTS teritoriju"...

Meni je mnogo žao što neki nisu pronašli svoje "mjesto pod suncem" u pomenutoj temi,iako su to probali,ali bezuspješno....
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 65   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.058 seconds with 20 queries.