bhbus.ba
May 18, 2024, 05:29:16 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 45   Go Down
  Print  
Author Topic: Bregava Trans, Mostar  (Read 203176 times)
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #330 on: February 28, 2012, 20:50:56 »

Ne znam kakva je logika ukidati broj linija i ograničiti upotrebu karte a povećati cijenu? Valjda treba onda manja cijena da ide... Al opet, živimo u BiH gdje i logično nije logično...
Logged


Bussess
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 44



« Reply #331 on: February 28, 2012, 21:22:58 »

Drug moj e to nije nikome jasno,sad mjesecna karta vazi 22 dana osim radnicima koji rade subotom i to za to da rade subotom trebaju donosit potvrdu,kakve su tu sad igre i ciljevi to nikom nije jasno ni vozacima nit ikom,a eo samo da spomenem Autoherc za istu kilometrazu vozi u pola cijene,nema konkurencije na toj liniji pa se moze radit kako ga volja nazalost,a to sto nema niko drugi je sve politika tako da upravo to sto kazes u ovoj BiH nije nista vise normalno  Sad
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #332 on: February 28, 2012, 21:34:27 »

Stvarno sam se razocarao u ovu firmu,naravno ne u vozace oni rade sta im se kaze vec u nedredene,naime danas je odrzan prosvjed srednjoskolaca najvise ispred garaze Bregave Trans a razlog tome je:poskupljenje karte za vise od 10%,ukidanja skoro pola linije prema Srocu i obrnuto a sto je najgore vise se nemogu mjesecne karte koristit subotom,nedeljom nit praznicima,i sve te promjene odjednom,stvarno je to previse,cak od jutros se potpisuje peticija koju su pokrenuli nekolike osobe i svi putnici potpisuju,sad neznam tacno sta bi se tom peticijom moglo trazit il postic al svi putnici pljuju ovu firmu i svi pricaju o tome kako bi volili da neko jos pocne vozit na ovim linijama za Stolac,a po meni ovaj gazda firme je skoro pa isto ko i gazda Hozic,negdje su u istoj kategoriji.  Undecided

Lakše malo sa optužbama bez dokaza...
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
HARE TOURS
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 186



« Reply #333 on: February 29, 2012, 00:08:35 »

A stvarno mi ne ide u glavu ta glupa pisanja, Ljudi normalno podigli cijenu mjesecnih karata zato sto je cijena dizela 2,55 km a bice jos veceg rasta cijene goriva, ljudi normalno nece da rade na gubitak. po mome misljenju i ne treba da se koriste mjesecne karte za svaku priliku kad ti padne na pamet. ako placas mjesecnu radii raloga odlaska u Skolu ili na posao onda je tako koristi.a Firma bregava se nemoze nikako porediti sa Hozicem i njegovim vozilima, Postoji izreka " NASEM NARODU DAJ SVE NA SVJETU I OPET SI NAJGORI ".
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #334 on: February 29, 2012, 00:30:13 »

Apsolutno se slažem sa HARE, apsurdno je uspoređivati Bregavu sa nekim tko je uništio sve pred sobom i iza sebe... A pojedincima, da se voze i džabe, opet bi našli neku zamjerku...  A svaka mjesečna ima svoju svrhu, vrijeme je takvo da se mora negdje stezati i tako i treba biti, moraju postojati određena pravila i ograničenja, a oni koji se voze Bregavom, voze se u vrlo pristojnim i održavanim vozilima.... 
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #335 on: February 29, 2012, 01:01:34 »

A stvarno mi ne ide u glavu ta glupa pisanja, Ljudi normalno podigli cijenu mjesecnih karata zato sto je cijena dizela 2,55 km a bice jos veceg rasta cijene goriva, ljudi normalno nece da rade na gubitak. po mome misljenju i ne treba da se koriste mjesecne karte za svaku priliku kad ti padne na pamet. ako placas mjesecnu radii raloga odlaska u Skolu ili na posao onda je tako koristi.a Firma bregava se nemoze nikako porediti sa Hozicem i njegovim vozilima, Postoji izreka " NASEM NARODU DAJ SVE NA SVJETU I OPET SI NAJGORI ".

Slazem se sa tobom Hare, razumijem sve da narod nema i da se ne moze, ali opet najvece zasluze za to pripadaju cijeni nafte ..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #336 on: February 29, 2012, 02:31:09 »

Pa naravno da je, ali nećemo o tome što formira tržište... jer nisam primjetio da su oni iskoristili, kao što neki jesu i ranije uz najave ili bez najava , revidirati cijene bez opravdanog razloga...  Cijene goriva rastu, rastu i cijene prijevozničkih karata... tako je svagdje, ali neki i samu najavu porasta iskoriste kako bi unaprijed profitirali...  Usporedite Bregavu i ostale prijevoznike na linijama - autobuse, karte i slične faktore, pa odlučite...
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #337 on: February 29, 2012, 21:36:27 »

jos bi narod htio da se voza dabe.pa u servistransu je bilo jedno vrijeme da se ne mozes voziti subotom jer ne ides u skolu,ali su poslije pustili jer su se donosile potvrde da se putuje i subotom.pa kod nas je karta na 7 km bila 1KM,ali kad je gorivo bilo 1KM,a sada cijena nafte 2,55 i narod bi htio da se voza po cijeni kojom se fakticki ide u krizu.cijene moraju porasti.i vozaci sami kazu da je to mala cijena karte,te su se digle cijene karata za 10-15%.mora firma od neceg da opstane.
Logged

dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #338 on: March 10, 2012, 19:59:35 »

Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
wigec
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 784



« Reply #339 on: March 18, 2012, 23:45:16 »

Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #340 on: March 27, 2012, 20:27:08 »

Hercegovački ljepotan se danas izležavao na sarajevskom suncu Cheesy




Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #341 on: April 02, 2012, 08:15:44 »


Logged

Bussess
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 44



« Reply #342 on: April 08, 2012, 20:11:08 »

Ma dajte ljudi o cemu pricate,evo vidimo u prehodnoj slici,bus pun djece i kojem u voznji odpadne cijela osovina,stvarno grozno,to je realnost bregave transa na lokalu nazalost  Huh?
   Undecided

Evo jos jedna  Angry
« Last Edit: April 08, 2012, 22:11:45 by The_Dubster » Logged
Bussess
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 44



« Reply #343 on: April 09, 2012, 13:22:36 »

Evo jedna stara slika,prije vise od godinu dana  Smiley 
Logged
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #344 on: April 09, 2012, 16:41:54 »

Ma dajte ljudi o cemu pricate,evo vidimo u prehodnoj slici,bus pun djece i kojem u voznji odpadne cijela osovina,stvarno grozno,to je realnost bregave transa na lokalu nazalost  Huh?
    Undecided

Evo jos jedna  Angry
Ne zna čovjek šta bi, ili bi se smijao ili plakao.
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 45   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.063 seconds with 22 queries.