bhbus.ba
May 13, 2024, 19:23:10 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 56   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije (4)  (Read 155446 times)
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #390 on: August 13, 2013, 09:32:47 »

Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #391 on: August 13, 2013, 12:46:13 »

Kako se covjek osjeca mal, pred ovom politikom to nije normalno. Ovom covjeku od srca zelim dug zivot i tesku bolest!
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #392 on: August 13, 2013, 13:32:16 »

Svašta bih napisao, al da se ne ponavljam, možda je najbolje reći:

NO COMMENT.
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #393 on: August 14, 2013, 16:56:02 »

Izvinjavam se zbog ovog znaka..... ali nemamo često priliku vidjeti 850 u Vogošći....


nek su oni stavili solo na liniju gdje trebaju zglobni  Cheesy  Tongue
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #394 on: August 14, 2013, 17:02:35 »

Bar nisu stavili minibus kao što neki imaju običaj.

400 i 402 out, danas i 409, GRAS je u zadnje vrijeme dosta puko i na zglobovima.
« Last Edit: August 14, 2013, 17:07:59 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #395 on: August 16, 2013, 18:15:27 »

http://www.depo.ba/hronika/bruka-glavnog-grada-bih-pogledajte-kako-gras-ovi-revizori-maltretiraju-turiste-u-sarajevu
Revizori opet napadaju.
Logged
sarajlija211
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 266



« Reply #396 on: August 16, 2013, 18:55:50 »

Joj kako bi ja šamar opalio onim revizorima.
Logged
dresdener
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 200



« Reply #397 on: August 16, 2013, 19:10:57 »

prevara, pokušaj krađe, zloupotreba položaja. Ovi paraziti trebaju biti u ponedjeljak na birou za zapošljavanje i na policiji radi saslušanja!!!! FUJ!!!!
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #398 on: August 16, 2013, 19:31:15 »


Bruka glavnog grada je i da je tek danas ljudima legla plata za juni.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #399 on: August 16, 2013, 19:57:36 »

Gospodinu, ako se tako može nazvati, koji je divljački nasrnuo na putnika koji se nalazi u tramvaju, tj. na javnom mjestu, i gdje je dozvoljeno snimanje treba uručiti radnu knjižicu, ostalim kontrolorima rebnut od plate koliko je to propisano u ovim slučajevima.

Ponoviću još jednom, namjerno se čekaju stranci i naplaćuju se drakonske kazne, ne 26.60. već i po duplo, nerijetko i troduplo....

@Troler-u, ako je tako onda bi svaki dan trebala biti željeznička nezgoda, jer i moj otac tek primio platu za maj, radi na mjestu glavnog dispečera ŽFBH, azamisli da on kaže baš me briga što će se vozovi sudarit.... Ovo je šamar glavnom gradu, revizori su totalni šljam, naravno niko im ne spori to da su svaki dan izloženi nasrtajima, ali treba biti profesionalan i pomoći strancima, ustvari, kako će pomoć kad niko ne zna beknut engleski, pola naljepnica je poskidano. Na Ž.stanici se govori strancima da prođu i sjednu da ne moraju poništiti kartu jer su je kupili kod vozača, jer ne smije se na trafici, tamo je jeftinije, pa se onda na 20-30 stranaca zaradi po svakom po 26,60 Eura... Skandalozno, Ima onih koji su korektni, pa objasne, ali većina njih su iskompleksirani, nenaobrazovani......

Inače držim stranu GRAS-u, ali u ovim stvarima se mora priznati da su totalna katastrofa i da narušavaju ugled gradu....
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #400 on: August 16, 2013, 20:32:36 »

Slažem se da ih treba kazniti i njih i poslovođu, ali moj komentar je zato što osjećam kako će sad biti redaljka komentara, te bruka, te sramota kao da ne znamo da je bruka i sramota... A što ljudima kasni plata, i što nemaju ostalog što ih sleduje to se nikog ne tiče.

Šamar gradu, e upravo to. Turisti koji dolaze pune kantonalnu kasu, a kanton koji bi trebao pomoći svojoj firmi od vitalnog značaja, on istoj toj firmi daje, s oproštenjem, neku stvar. Ovako će grad izgubiti dosta potencijalnih novih turista koji će čuti za negativna iskustva ljudi koji su ranije posjetili Sarajevo.

A zamisli molim te lijepo, prilaze poništaču sa sitnišem. Ako su obišli svijeta onda znaju da se karta ubacuje u poništač ili se prinosi uz validator! Znam da ima puno prevarenih, ali transformers je prije 2 godine objasnio i ovu drugu grupu turista koji misle da su došli u "banana državu" gdje mogu raditi šta hoće!

Opet ponavljam treba kazniti i njih i one koji su im to dozvolili. Ako su imali osnova da naplate kaznu turistima to bi im morali uredno naplatiti i da te pare odu u firmu, a ne da ih razdjele na pečenje.
« Last Edit: August 16, 2013, 20:41:48 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #401 on: August 16, 2013, 20:44:57 »

Troler,

Jel ti to ozbiljno? Jesi ti uopste svjestan kakvu si ti zamjenu teza napisao?

Sta treba, da osoba bez ikakvog obrazovanja koja je uposleni JAVNOG KOMUNALNOG preduzeca prvo da bude "podmirena" (mada bi njima 10.000 KM mjesecno bilo malo vec nakon dvije plate), da bi ostavili na miru gradjane i turiste?!

Svugdje, ali svugdje princip je potpuno obrnut: prvo rad i znoj, pa tek onda plata.

A ovdje ja rada ne vidim niti sekunde, vec samo cistu prevaru i nasilje, koje je vec crvenim slovima upisano u sve turisticke vodice o Sarajevu. Olimpijskom gradu u kojem vladaju siledzije iz GRAS-a

Logged
sarajlija211
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 266



« Reply #402 on: August 16, 2013, 21:01:36 »

Slažem se sa Ins-om.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #403 on: August 16, 2013, 21:15:23 »

Ozbiljno!

Osuđujem i ja, mada nemam potpuni uvid ne radi mi zvučna, ali me nervira što će se sad naredati 2 strane komentara ono što dijete od 4 godine, zna Bruka, sramota, treba im dati otkaz. Zato sam možda tako i reagovao.

Osoba ne treba da maltretira nikoga, da o tome više ne raspravljamo, ali treba da bude podmirena da ima platu, socijalno, zdravstveno. Kakve veze tu ima obrazovanje? Ako sam zaradio ima da me platiš pa makar nemao ni prvi osnovne!

Kakav rad znoj pa plata? Vozači na ovim vrućinama bukvalno proliju litre znoja pa opet čekaj platu 2 mjeseca, a ostala sledovanja zaboravi. Žao mi je što pojedine kolege trenutno nisu u mogućnosti da odgovaraju, bolje bi ti odgovorili na ovaj dio.

Mislio sam ostaviti jedan komentar na ovu temu, ali evo ga treći.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #404 on: August 16, 2013, 21:35:46 »

Rijec je revizorima, ne o vozacima.

Ja se takodjer slazem da svako, ama bas svako treba dobiti naknadu za svoj rad, i tu nema spora.

Ali ponavljam, ja kod GRAS revizora ne vidim nista sto bi licilo na rad. Vec samo iznudu, prevaru i evo kako sada vidimo i nasilje.
Logged
Pages: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 56   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 22 queries.