bhbus.ba
May 06, 2024, 21:53:08 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 67   Go Down
  Print  
Author Topic: Setra Serija 400  (Read 276154 times)
borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #435 on: January 02, 2012, 16:00:41 »

Danas sam se vozio kraljicom i nemam sta reci za nju. SVE POHVALE...
Logged

SETRA THE BEST
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #436 on: January 02, 2012, 17:23:29 »

Danas sam se vozio kraljicom i nemam sta reci za nju. SVE POHVALE...
autoprevozova jel.
Logged

borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #437 on: January 02, 2012, 17:46:56 »

Top Turistova.
Logged

SETRA THE BEST
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #438 on: January 02, 2012, 17:52:34 »

Top Turistova.
mislio sam da je autoprevoz banja luka pa sam mislio malo losih kritika dati u vezi tog autobusa,ali sve u vezi firme.
Logged

borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #439 on: January 02, 2012, 18:06:46 »

Top Turistova.
mislio sam da je autoprevoz banja luka pa sam mislio malo losih kritika dati u vezi tog autobusa,ali sve u vezi firme.
Nisam se nikako vozio u njihovoj setri. U AP je propast.
Logged

SETRA THE BEST
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #440 on: January 02, 2012, 18:15:48 »

ma AP vidio sam svoju nikako ne odrzava.a zanimljivo je da svi svedsku voze ili setra ili scania.bil mi mogao uslikati tu kabinu za pusace interesuje me kako je to uradeno.
Logged

borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #441 on: January 02, 2012, 18:33:51 »

Uslikacu prvom prilikom. AP nema sta ne salje za svedsku a najmanje ide setra 431 dt. Pretezno su to Van Hool, skanija, temsa i da ne nabrajam vise. Nema kod njih odrzavanja. Samo vozi dokad moze.
Logged

SETRA THE BEST
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #442 on: January 05, 2012, 20:11:41 »

S 415HD, Kroko trade
Logged


borislav
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 740



« Reply #443 on: January 09, 2012, 00:07:01 »

Procitajte samo komentar jednog clana hrvatskog foruma i njegovog prijatelja koji se vozio u kraljici.
Prijatelj mi se neki dan vozio sa jednom njihovom setrom u swe. Jako se zalio na udobnost autobusa, kao nedostatke je naveo "tvrda sjedista" i mali razmak izmedju njih ..
Pa prijatelju nebi izmisljao .. Inace poslije toga je imao problema sa ledjima .

Jaro se vozio u setri u kojoj sam se i ja skoro vozio.
Logged

SETRA THE BEST
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #444 on: January 09, 2012, 00:33:10 »

Postoje svakakve princeze kojim ni kožna fotelja nije udobna Roll Eyes
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #445 on: January 09, 2012, 00:51:25 »

Procitajte samo komentar jednog clana hrvatskog foruma i njegovog prijatelja koji se vozio u kraljici.
Prijatelj mi se neki dan vozio sa jednom njihovom setrom u swe. Jako se zalio na udobnost autobusa, kao nedostatke je naveo "tvrda sjedista" i mali razmak izmedju njih ..
Pa prijatelju nebi izmisljao .. Inace poslije toga je imao problema sa ledjima .

Jaro se vozio u setri u kojoj sam se i ja skoro vozio.

Druze ja sam napisao to i ne znam sta ti tu nije jasno?? moj nick na onom forumu je balja .. ako se covjek nije osjecao udobno, nije mogao pruziti sic, jer je djevojci i iza njega isto tako bilo tijesno..Top Turist ima 2 setre 431 DT ako mozes poslati mi koju sliku iz unutrasnjosti .. Ja sam samo iznio ono sto mi je momak rekao .. Iz Sarajeva su ih potrpali u kombi bilo je meni se cini oko 11 putnika zajedno sa torbama .. Ako je tebi bilo udobno ne mora znaciti da je i njemu .. Inace sam rekao rekao da necu vise sudjelovati na ovom forumu ni u radu, ali eto na ove prozivke jednostavno moram odgoviriti .. Druze nemoj misliti da sam lajik presao sam x kilometara u autobusu .. Otac mi je vozac autobusa vec 40 godina, obisao je sve od swe, spanije, italije, ceske .. Brat mi vec 10 godina vozi autobus.. I dobro znam stanje u svakoj firmi, jer se druzim sa vozacima, znam i o autobusima dosta toga, jer ponekad sudjelujem i u opravcima..  i molicu te lijepo da me vise ne prozivas ...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #446 on: January 09, 2012, 00:53:57 »

I u Espegaerdovih Setri su nekakva loša sjedišta ...
Logged

Neoplan VIP Class
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #447 on: January 09, 2012, 02:14:26 »

Procitajte samo komentar jednog clana hrvatskog foruma i njegovog prijatelja koji se vozio u kraljici.
Prijatelj mi se neki dan vozio sa jednom njihovom setrom u swe. Jako se zalio na udobnost autobusa, kao nedostatke je naveo "tvrda sjedista" i mali razmak izmedju njih ..
Pa prijatelju nebi izmisljao .. Inace poslije toga je imao problema sa ledjima .

Jaro se vozio u setri u kojoj sam se i ja skoro vozio.

Druze ja sam napisao to i ne znam sta ti tu nije jasno?? moj nick na onom forumu je balja .. ako se covjek nije osjecao udobno, nije mogao pruziti sic, jer je djevojci i iza njega isto tako bilo tijesno..Top Turist ima 2 setre 431 DT ako mozes poslati mi koju sliku iz unutrasnjosti .. Ja sam samo iznio ono sto mi je momak rekao .. Iz Sarajeva su ih potrpali u kombi bilo je meni se cini oko 11 putnika zajedno sa torbama .. Ako je tebi bilo udobno ne mora znaciti da je i njemu .. Inace sam rekao rekao da necu vise sudjelovati na ovom forumu ni u radu, ali eto na ove prozivke jednostavno moram odgoviriti .. Druze nemoj misliti da sam lajik presao sam x kilometara u autobusu .. Otac mi je vozac autobusa vec 40 godina, obisao je sve od swe, spanije, italije, ceske .. Brat mi vec 10 godina vozi autobus.. I dobro znam stanje u svakoj firmi, jer se druzim sa vozacima, znam i o autobusima dosta toga, jer ponekad sudjelujem i u opravcima..  i molicu te lijepo da me vise ne prozivas ...

Tko je uopće od nas ostalih shvatio da se radi o tebi, tvom komentaru ili bilo što slično da upućuje na tebe osim što si ti sam pročitavši ovo osjetio potrebu da reagiraš jer SAMO TI  znaš da je ovo tvoj komentar ?  Nigdje nije navedeno ni da je to napisao član S 417 HDH, niti balja...
Mogao je biti bilo tko... Jasno je da mnogo stvari utječe na komfor putnika - raspored i broj sjedišta u autobusu (čitao sam o S 431DT koja ima natrpanih 87 sjedišta - halo??? ), o proporcijama putnika (visina, težina, dob itd.)... Tako da je potpuno neprikladno uspoređivati 2 različita putnika sa strane borislava i sve je stvar subjektivnog osjećaja, a s druge strane je neprikladna ovakva tvoja izjava gdje izazivaš tenzije zbog nečeg što NITKO nema pojma da si to baš TI napisao.... Stoga nema potrebe da se osjećaš prozvanim.
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #448 on: January 14, 2012, 01:39:35 »

S 417GT-HD
Logged


Marioo12
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 377


« Reply #449 on: January 14, 2012, 21:29:49 »

Kakva je razlika između 416HDH i 417HDH?
416HDH malo ima nakošenu prednju stranu?
Logged
Pages: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 67   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.035 seconds with 20 queries.