bhbus.ba
May 16, 2024, 13:55:54 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije (2)  (Read 305333 times)
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #465 on: February 22, 2012, 19:06:50 »

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/81293-putnicima-propali-mjesecni-gras-ovi-kuponi-izgubljene-102-km-niko-im-nece-nadoknaditi.html
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #466 on: February 22, 2012, 19:20:16 »

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sarajevo/problem-padinski-dijelovi
Nakon što je početkom februara proglašeno vanredno stanje u Sarajevu, javni gradski prevoz je u potpunosti stopiran.

Iako se snijeg polako počeo topiti, a ceste su sve prohodnije, pojedine linije Grasa još nisu vraćene u funkciju.

Prema informacijama sa terena, u funkciji su sve tramvajske i trolejbuske linije, dok problem još stvaraju padinski dijelovi gdje saobraćaju minibusi.

Kako stoji u saopćenju KJKP Gras, u funkciji su autobuske linije za Ilijaš, Kamenicu, Hrasnicu, Rakovicu, Osjek, Hadžiće, Reljevo dom, Vlakovo, Bakiće,  linija za Tarčin - Vukoviće, autobuska linija za Trnovo, te linije koje sa terminala Stup i Sutjeska polaze za Vogošću te od Vijećnice i iz Nedžarića.
Jučer u poslijepodnevnim satima uvedena je i autobuska linija Ilidža - Mokrine.

Minibusi su na usluzi građanima za Kotorac, Gornje i Donje Velešiće, Breku II, Dobroševiće, Rječicu, ali i za Boljakov Potok. Linija za Hum skraćena je do Mjesne zajednice u Pofalićima, a linija Park - Sedrenik do Podhrastova, kao i Vijećnica - Gazin Han - Faletići, koja saobraća preko Darive.
Od jučer su u funkciji minibuske linije Vogošća - Tihovići i Sutjeska - Nahorevo, koja saobraća skraćeno do Jagomira, te autobuske linije Željeznička stanica - Buča Potok, Otoka - Buča Potok i Park - Podhrastovi.   
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #467 on: February 22, 2012, 21:14:26 »


Bio Kerla prije jedno mjesec i po na TVSA kaže da u njihovim vozilima vrijede GRAS-ove karte.Znači slagao.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #468 on: February 22, 2012, 21:15:36 »


Azra ja mislim da si se ti samo šalila. Kakav ba Kerla , dovoljno je vidjeti ga i procjeniti njegov intelekt
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #469 on: February 22, 2012, 21:16:59 »


Azra ja mislim da si se ti samo šalila. Kakav ba Kerla , dovoljno je vidjeti ga i procjeniti njegov intelekt

Ma samo ažuriram vijesti.Podsjećam kad već dementni novinarčići zaboravljaju...He he he
Jesam i ja luda.
Ko da ja ne znam marifetluke njihove i kada su nelegalno vozili,jedna priča na TV-u, druga na terenu. Grin
« Last Edit: February 22, 2012, 21:23:21 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #470 on: February 22, 2012, 21:22:11 »


Azra ja mislim da si se ti samo šalila. Kakav ba Kerla , dovoljno je vidjeti ga i procjeniti njegov intelekt

Ma samo ažuriram vijesti.Podsjećam kad već dementni novinarčići zaboravljaju...He he he

Ko da ja ne znam marifetluke njihove i kada su nelegalno vozili,jedna priča na TV-u, druga na terenu. Grin


ma kakvi naši novinari to su "ćevap" novinari. Platiš im porciju ćevapa o tebi će napisati šta "hoš"....
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #471 on: February 23, 2012, 19:52:46 »

-Pohvala za posadu koja duži 410, ja sam se danas vozio na 31e stvarno je čist, mislim mogao bi biti i čišći što se tiče prašine ali nigdje nema potpisa ili grafita unutra, kao nov je izuzev jednog sjedišta skroz nazad koje je naknadno presvalčeno plišem druge boje. 

Specifikum ovog vozila je to što ima led displey slabijeg intenziteta od svih ostalih ikarbusa ik 206 i jako se slabo vidi i kada je sunce jačeg intenziteta.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #472 on: February 23, 2012, 20:08:38 »

-Pohvala za posadu koja duži 410, ja sam se danas vozio na 31e stvarno je čist, mislim mogao bi biti i čišći što se tiče prašine ali nigdje nema potpisa ili grafita unutra, kao nov je izuzev jednog sjedišta skroz nazad koje je naknadno presvalčeno plišem druge boje. 

Specifikum ovog vozila je to što ima led displey slabijeg intenziteta od svih ostalih ikarbusa ik 206 i jako se slabo vidi i kada je sunce jačeg intenziteta.

Osim toga od nedavno su mu prednje gornje lampice narančaste kao kod 416
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #473 on: February 23, 2012, 20:14:42 »

-Pohvala za posadu koja duži 410, ja sam se danas vozio na 31e stvarno je čist, mislim mogao bi biti i čišći što se tiče prašine ali nigdje nema potpisa ili grafita unutra, kao nov je izuzev jednog sjedišta skroz nazad koje je naknadno presvalčeno plišem druge boje. 

Specifikum ovog vozila je to što ima led displey slabijeg intenziteta od svih ostalih ikarbusa ik 206 i jako se slabo vidi i kada je sunce jačeg intenziteta.

Osim toga od nedavno su mu prednje gornje lampice narančaste kao kod 416

A..., jeste to sam i ja vidio sad ne mogu da dobro raspoznam 410 i 416 u vožnji ako ne gledam u donji dio vozila, 410 ima ona 2 logo-a grasa, a 416 nema. Inače čini mi se da su ova dvojica i najbolji ik 206, sad ne znam tehnički ali na oko su njih dvojica najbolji.

Kad smo već kod lampica i 412 je njih "mijenjao". Sad ima plave led lampice. Vjerovatno da se vozilo može raspoznat jer se garažni brojevi dok se vozilu dobro blizu ne priđe ne vide.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #474 on: February 23, 2012, 20:19:59 »

Ma kakvo raspoznavanje, šta ga ima ko raspoznavati g.b. na daljinu. Vjerovatno je estetski razlog u pitanju. i FAP 321 ima isto plave.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #475 on: February 23, 2012, 20:21:18 »

Ma kakvo raspoznavanje, šta ga ima ko raspoznavati g.b. na daljinu. Vjerovatno je estetski razlog u pitanju. i FAP 321 ima isto plave.

Vjerovatnije...
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #476 on: February 23, 2012, 20:49:04 »

424 nasjlađe "prima" gas...dobar je i 425 što se tiče vuče ali 424 je utegnut kao ni jedan IK 206
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #477 on: February 23, 2012, 20:51:31 »

.... Može mu se.....  Grin . Kad je stalno na Tarčinu.......

Jeli njega duži onaj Šabanović, dužio ga je na početku, kad je tek došao, kad je radio 2-3 sedmice na Rajlovcu stalno.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #478 on: February 23, 2012, 20:54:13 »

.... Može mu se.....  Grin . Kad je stalno na Tarčinu.......

Jeli njega duži onaj Šabanović, dužio ga je na početku, kad je tek došao, kad je radio 2-3 sedmice na Rajlovcu stalno.

da Samir šabanović, Semir Japalak i Alija Čomor ga duže i stalno je na Tarčinu ali oni su njega uradili odmah kad je došao, promjenili neke gumice na regulatorima i zategli regulatore tako da ne kucka kao ostali...
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #479 on: February 25, 2012, 18:27:57 »

Ima li još vozila koja nakon sniježnog nevremena nisu izlazila na linije poput 499?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Pages: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.043 seconds with 21 queries.