bhbus.ba
May 16, 2024, 16:23:20 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije (2)  (Read 305371 times)
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #345 on: February 04, 2012, 23:23:49 »

Hajde ba prestanite sa ovim lupetanjem, on damir govori o jednim rupama Edin o drugim samo bezveze stvarate zabunu u nabijate postove. Gume kod 90% grasovih vozila nemaju šare skoro nikako i to je problem veliki ali ljudi su spremni na nadljudske napore i nadljudske rizike da bi putnicima izašli u susret i svu buduću priču usmjeravajte u tom pravcu....
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #346 on: February 05, 2012, 09:33:05 »

Ono što je sinoć pročitala voditeljica Edina Šećerović, jutros je ponovio Darijan Babić. Ja neznam može li iko apelovati na direktora da reaguje na ovakvo izvještavanje jer ovo prelazi sve mjere i može još više naštetiti GRAS-u!

2006 su pružali punu podršku radnicima GRAS-a koji su štrajkovali protiv Bime a zadnjih pola godine FTV medijski linčuje SVE radnike GRAS-a.

Samo da mi je znati koliko ih Čenga i Šaćko plaćaju za ovako izvještavanje! Angry
« Last Edit: February 05, 2012, 09:36:34 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #347 on: February 05, 2012, 10:02:04 »

Ono što je sinoć pročitala voditeljica Edina Šećerović, jutros je ponovio Darijan Babić. Ja neznam može li iko apelovati na direktora da reaguje na ovakvo izvještavanje jer ovo prelazi sve mjere i može još više naštetiti GRAS-u!

2006 su pružali punu podršku radnicima GRAS-a koji su štrajkovali protiv Bime a zadnjih pola godine FTV medijski linčuje SVE radnike GRAS-a.

Samo da mi je znati koliko ih Čenga i Šaćko plaćaju za ovako izvještavanje! Angry


ja sam siguran da je direktor reagovao i poslao demantij svega ovoga međutim u "sivom domu" je toliko diktata i samovolje pojedinaca (koji su pogazili osnovne postulate novinastva da se mora dati prilika i drugoj strani,) da je taj demantij negdje bačen i naravno nikada neće biti objavljen..
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #348 on: February 05, 2012, 10:28:14 »

Po zakonu su obavezni objaviti demantij.

Prije 40 minuta prošao solo trolejbus u pravcu Dobrinje, ali se nije vratio, niti je ijedan drugi prošao.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #349 on: February 05, 2012, 10:42:13 »

Po zakonu su obavezni objaviti demantij.

Prije 40 minuta prošao solo trolejbus u pravcu Dobrinje, ali se nije vratio, niti je ijedan drugi prošao.

Proba,ja se nadam da će se uspostaviti saobraćaj,ali bogami teško je zbog haosa i nanosa na cesti.
Što se tiče FTV,oni mogu jahati dok postoji famozna novinarska sloboda da izjavljuju šta im je ćeif.
Treba napraviti Zakon da budu odgovorni u svom izvještavanju,a ne danas ovako sutra onako i po ćeifu.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #350 on: February 05, 2012, 11:46:25 »

EUFOR vojska ce pomoci pri odglavljivanju tramvaja.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #351 on: February 05, 2012, 12:57:42 »

Po zakonu su obavezni objaviti demantij.

Prije 40 minuta prošao solo trolejbus u pravcu Dobrinje, ali se nije vratio, niti je ijedan drugi prošao.

Proba,ja se nadam da će se uspostaviti saobraćaj,ali bogami teško je zbog haosa i nanosa na cesti.
Što se tiče FTV,oni mogu jahati dok postoji famozna novinarska sloboda da izjavljuju šta im je ćeif.
Treba napraviti Zakon da budu odgovorni u svom izvještavanju,a ne danas ovako sutra onako i po ćeifu.

Ma ne mogu izjaviti šta žele jer za laž i klevetu se završava na sudu. Gdje su sada sindikati Himzanija i Dacić da u ime radnika podnesu tužbu protiv uredništva FTV za uvredu časti i klevetu. Problem je kad novinar FTV izgubi spor na sudu odštetu i sudske troškove plaća FTV a ne on lično. Dakle rasipaju se našim parama...
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #352 on: February 05, 2012, 14:06:41 »

Oni izjavljuju šta hoće.Neću da idem o offtopic,ali ponašaju se kao mašinerija iz ratnih godina.Huškački.Sad kofol ispadaju heroji sa svojim lažnim izjavama.Zna se u firmi kome je neradni dan ko radi od pon-petka,ko radi i vikende i dr.
Sindikat je g**ica.I ništa drugo.Bilo je mnogo stvari za koje se nisu interesovali.
Njih zanima kako će sebe uramiti za svoje interese.

Edit:
Javili su i na TVSA kako je i Centrotrans pozvao radnike da dođu na posao. Tongue
« Last Edit: February 05, 2012, 14:16:13 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #353 on: February 05, 2012, 18:19:23 »

Pored linija Baščaršija-Ilidža i Vijećnica-Dobrinja od danas su u funkciji:

Park-Vogošća (Od 16:00h)
Ilidža-Rakovica
Park-Bolnica koševo (minibus)
Trolejbus 103 Dobrinja-Trg austrije(Rade sa prekidima, isključivo solo trolejbusi u intervalu 15 minuta)

Jeli moguće da na liniji 28 radi minibus? Vidio sam neki sa olovkom napisanom linijom Ilidža, ali nisam vidio drugu destinaciju.
« Last Edit: February 05, 2012, 18:22:47 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #354 on: February 05, 2012, 18:32:57 »

I linija 101 je proradila.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #355 on: February 05, 2012, 20:59:24 »

Ja neznam može li iko apelovati na direktora da reaguje na ovakvo izvještavanje jer ovo prelazi sve mjere i može još više naštetiti GRAS-u!

Mogli bi mi napraviti jedno saopćenje povodom toga  kao portal pa u kooperaciji sa press službom GRASa poslati na FTV, ali zapitaj se da li bi bilo efekta?

EUFOR vojska ce pomoci pri odglavljivanju tramvaja.

Sramota. Nisam veliki pristalica Tita, ali njegova vojska bi napravila dar-mar u ovakvim situacijama, a gdje je naša? smiješno, Turci dođu i razgrću nam snijeg...
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #356 on: February 05, 2012, 21:12:41 »

Ja neznam može li iko apelovati na direktora da reaguje na ovakvo izvještavanje jer ovo prelazi sve mjere i može još više naštetiti GRAS-u!

Mogli bi mi napraviti jedno saopćenje povodom toga  kao portal pa u kooperaciji sa press službom GRASa poslati na FTV, ali zapitaj se da li bi bilo efekta?

EUFOR vojska ce pomoci pri odglavljivanju tramvaja.

Sramota. Nisam veliki pristalica Tita, ali njegova vojska bi napravila dar-mar u ovakvim situacijama, a gdje je naša? smiješno, Turci dođu i razgrću nam snijeg...
Haris Kadić nije debil,da bi se posvećivao glupačama sa FTV,ili bilo kojim novinarkama ili novinama koji idiotiziraju GRAS duži vremenski period.
Drugo,poznate su mi aspiracije press službe GRAS-a(možete misliti da u jednoj prevozničkoj firmi GRAS imaš tzv. TRI "NOVINARA" potpuno bespotrebna na platnoj listi,uz to bezobrazna,ali su ažurni kada treba letiti kojekakvim slikama i prilikama unutar firme i činiti usluge proturanja vijesti u javnost) u nekim stvarima tako da je bilo kakva "kooperacija" sa njima obična glupost.I da li bi Direktor kojekakve demante uopće dozvolio da ih pomenuta press služba iznosi?
Treće,koja vojska?ha ha
Ovim je Direktor ponizio njihovu sposobnost i zadatak.Potpuno su beskorisni bili i ostali.
I ako su došli u grad po nekim informacijama,bolje da nisu dolazili.
Smatram uz to da je komplet služba RAD-a zakazala.
Petak,kada je bio onaj čemer samo su se vozali sa grtalicama po gradu (podignute i nisu sklanjali snijeg) unaokolo bez obzira na ogroman snijeg koji je pao i ustvari očekivali smirenje situacije kako to samo oni znaju isplanirati,a ustvari iz minute u minutu se zakomplikovalo.Već tada je prijetila katastrofa.
Dovoljno je da štabovi CZ nisu sposobni nimalo niti su se uspjeli koordinirati na terenu.
Ni 100m snijega ih neće opravdati da su fulili u startu sve!
Ko će očistiti nanose snijega na prugama?Čime?Gdje da se snijeg odnese?Možda da ga opet na cestu bacimo?Pa ni stajalištima se ne može prići.
Dalje,smatram da se tramvajski saobraćaj neće moći odvijati predviđenom dinamikom sutra.Mislim da neće ni raditi. Sad
« Last Edit: February 05, 2012, 21:26:04 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #357 on: February 05, 2012, 21:38:05 »

Baš danas jedan vozač sa kolegom, nervoznim glasnim tonom komentariše kako ih je FTV popljuvala a on satima lopatao da bi izvukao autobus, da bi ljudi imali čime da se voze.

"Danas kad RAD, Civilna zaštita, Vojska, Hitna pomoć (I neznam  koga su sve nabrojali, samo da bi što više spustili GRAS) daju sve od sebe GRAS je opet zakazao."

Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #358 on: February 05, 2012, 21:44:27 »

Azra slažem se sa većinom navedenog a posebno se slažem da tramvaja sutra neće biti jer najavljuju veliki snijeg sutra i preksutra a daj Boze da i ovo vozila sto radi ne bude povuceno u garazu
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #359 on: February 05, 2012, 21:46:10 »

Baš danas jedan vozač sa kolegom, nervoznim glasnim tonom komentariše kako ih je FTV popljuvala a on satima lopatao da bi izvukao autobus, da bi ljudi imali čime da se voze.

"Danas kad RAD, Civilna zaštita, Vojska, Hitna pomoć (I neznam  koga su sve nabrojali, samo da bi što više spustili GRAS) daju sve od sebe GRAS je opet zakazao."



Naravno da je GRAS zakazao.Pa GRAS je kriv za snijeg!Odakle pravo GRAS-u da ne vozi?
Vrlo su upitni kriteriji komentatora koji sjede u nahajcanim studijima i pljuju sve živo sa velikim zadovoljstvom.
Zapravo nisu ni svjesni katastrofe u gradu.To je osnova.
Možda bi bilo bolje da su uzeli lopatu i lopatali?
Pa cio dan još od juče radnici su "otkopavali" vozni park.
Jesu li one normalne?

Tramvajskom trasom je nemoguće proći,trolejbuska je u užasnom stanju,na pojedinim dionicama po 3-4 auta zatrpana na krivinama i ćoškovima,kod Bosmala npr.danas išle 3 grtalice jedna za drugom jedva su prošli od auta koji su ostali pred kafanom zatrpani!A da ne pričam o putu prema Otoci da nema teorije stajalištu prići od auta i snijega.

I naravno GRAS ne želi da radi.
« Last Edit: February 05, 2012, 21:51:29 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.057 seconds with 24 queries.