bhbus.ba
May 16, 2024, 12:13:56 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije (2)  (Read 305320 times)
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #330 on: February 04, 2012, 19:26:51 »

E ovako zbog visine snijega sinoc je saobracajna policija 4 zglobna autobusa koji su radili na Hadzicima odnosno Tarcinu iskljucila iz saobracaja u Hadžićima zbog zabrane saobracanja tegljaca i zglobnih autobusa koja je na snazi od juče. S obzirom da je tramvajima silom prilika onemogucen rad uključeni su autobusi koji su vozili na relaciji Vijecnica Energoinvest da bi kasnije produžili i do Ilidze tj kruznog toka. Vozila koja su radila na toj relaciji su 851,425, 426 419,424,811,410...ta relacija uspostavljena je oko 10 sati. U isto vrijeme uspostavljena je i linija Vijecnica DObrinja gdje su radili 416,321 i još mislim jedno vozilo. Negdje su radili i 819 te 826 ..ukratko to bi bilo to..udesa vozila GRASa koliko ja znam nije bilo (hvala Bogu ) s tim da je 410 pri povratku u garažu "slomio" zgloba i blokirao raskrsnicu na Ulici Srdjana Aleksica i Dzemala Bijedica ali je i on vrlo brzo sklonjen...
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #331 on: February 04, 2012, 19:38:12 »

A jel bilo zakeranja od strane policije jer su zglobovi radili? Ili to ne važi za gradska područja


419 na 31e vozi trolejbuskom trasom umjesto Lukavičkom cestom


Jel ovo stavljeno staklo na 419 ili je troler pogriješio u g.b.-u
« Last Edit: February 04, 2012, 19:40:02 by man 464 » Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #332 on: February 04, 2012, 20:15:43 »

A jel bilo zakeranja od strane policije jer su zglobovi radili? Ili to ne važi za gradska područja


Rješenjem federalnog Ministarstva prometa i komunikacija proglašeni su zimski uvjeti za vožnju na svim magistralnim putevima na području FBiH, te se zabranjuje kretanje za zglobne autobuse, teretna vozila i šlepere.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #333 on: February 04, 2012, 20:19:44 »

A jel bilo zakeranja od strane policije jer su zglobovi radili? Ili to ne važi za gradska područja


419 na 31e vozi trolejbuskom trasom umjesto Lukavičkom cestom


Jel ovo stavljeno staklo na 419 ili je troler pogriješio u g.b.-u

Zglobnima je zabranjena vožnja magistralama, a nisam pogriješio, ovo je 419, vidio sam ga više puta.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #334 on: February 04, 2012, 20:25:09 »

E ovako zbog visine snijega sinoc je saobracajna policija 4 zglobna autobusa koji su radili na Hadzicima odnosno Tarcinu iskljucila iz saobracaja u Hadžićima zbog zabrane saobracanja tegljaca i zglobnih autobusa koja je na snazi od juče. S obzirom da je tramvajima silom prilika onemogucen rad uključeni su autobusi koji su vozili na relaciji Vijecnica Energoinvest da bi kasnije produžili i do Ilidze tj kruznog toka. Vozila koja su radila na toj relaciji su 851,425, 426 419,424,811,410...ta relacija uspostavljena je oko 10 sati. U isto vrijeme uspostavljena je i linija Vijecnica DObrinja gdje su radili 416,321 i još mislim jedno vozilo. Negdje su radili i 819 te 826 ..ukratko to bi bilo to..udesa vozila GRASa koliko ja znam nije bilo (hvala Bogu ) s tim da je 410 pri povratku u garažu "slomio" zgloba i blokirao raskrsnicu na Ulici Srdjana Aleksica i Dzemala Bijedica ali je i on vrlo brzo sklonjen...

čini mi se da je 410 radio i na 31e, kao i 419. Na TVSA sam vidio da večeras radi i 813
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #335 on: February 04, 2012, 21:00:38 »

Kako je samo retardirana ova voditeljica dnevnika u 19.30 na FTV. Prvo laže drugo glupa je treće isto kao da je GRAS kriv što grad nije očišćen i četvrto pogrešno interpretira vijest da se apeluje na uposlenike GRASa koji stanuju blizu da dodju na posao. E pa uvažena damo Edina ŠEćerović danas i juče određen broj radnika ima slobodne dane a sasvim slučajno stanuju blizu GRASa e taj apel se odnosio na njih jer su njihove kolege koje stanuju u odsječenim djelovima grada onemogućene da dođu na posao....Osim toga mislim da je FTV posljednja koja ima pravo da kritikuje bilo koga pa čak i GRAS. Ima ih viška više nego radnika u GRASu. Za razliku od velike vecine radnika u GRASu oni svoju plaću ne zarađuju nego je dobivaju parazitiranjem na budžetu zbog kriminalne odluke da svi građani moraju plaćati RTV pretplatu. Program im je loš, užasan, voditelji glupi od bola, neprofesionalni, jezik maksimalno izopacen, duzni su i Bogu i narodu, repriziraju serije od prije 30 godina i emituju samo one serije koje niko ne zeli kao turske i spanske sapunice i koje su atak na inteligenciju prosječnog čovjeka.....

Što se tiče 410 radio je i na 31e vjerovatno a zaboravio sam sppomenuti da su 851 i 853 sinoc završili na Tarčinu ..
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #336 on: February 04, 2012, 21:29:11 »

Kako je samo retardirana ova voditeljica dnevnika u 19.30 na FTV. Prvo laže drugo glupa je treće isto kao da je GRAS kriv što grad nije očišćen i četvrto pogrešno interpretira vijest da se apeluje na uposlenike GRASa koji stanuju blizu da dodju na posao. E pa uvažena damo Edina ŠEćerović danas i juče određen broj radnika ima slobodne dane a sasvim slučajno stanuju blizu GRASa e taj apel se odnosio na njih jer su njihove kolege koje stanuju u odsječenim djelovima grada onemogućene da dođu na posao....Osim toga mislim da je FTV posljednja koja ima pravo da kritikuje bilo koga pa čak i GRAS. Ima ih viška više nego radnika u GRASu. Za razliku od velike vecine radnika u GRASu oni svoju plaću ne zarađuju nego je dobivaju parazitiranjem na budžetu zbog kriminalne odluke da svi građani moraju plaćati RTV pretplatu. Program im je loš, užasan, voditelji glupi od bola, neprofesionalni, jezik maksimalno izopacen, duzni su i Bogu i narodu, repriziraju serije od prije 30 godina i emituju samo one serije koje niko ne zeli kao turske i spanske sapunice i koje su atak na inteligenciju prosječnog čovjeka.....

Što se tiče 410 radio je i na 31e vjerovatno a zaboravio sam sppomenuti da su 851 i 853 sinoc završili na Tarčinu ..

Objavila je to kao da radnici ne žele da rade.I da su to jedva dočekali.

Neka prošeta do Marin Dvora i po gradu jer očito nije nosine promolila iz zgrade u kojoj se nalazi.Mada je u pitanju bezobrazluk urednika i njeno zadovoljstvo na tu temu.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #337 on: February 04, 2012, 21:43:08 »

Kaže GRAS opet zakazao - Pa majku mu, rijetko koje putničko vozilo ide, raja šeta po sred Titove i drugih saobraćajnica, koliko je rijedak saobraćaj. Danas na G-transferzali (Kuda su danas povremeno išli autobusi 31e) zaglavila se grtalica, izglavila je grtalica iz suprotnog smijera plug na plug. i nek svi zahvale bogu što GRAS uopće vozi, s obzirom na "slickove" na kojima voze.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Edin MAN
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 583



« Reply #338 on: February 04, 2012, 21:50:17 »

Čuo sam da ide 5 buseva za Dobrinju i 5 buseva za Ilidžu
Logged

damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #339 on: February 04, 2012, 21:54:22 »

To je  velik  rizik  za  vozace  sa kakvim Gumama Voze  nako prikazanog  videa sa  rupama u  gumama
Logged

Edin MAN
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 583



« Reply #340 on: February 04, 2012, 21:56:13 »

To je  velik  rizik  za  vozace  sa kakvim Gumama Voze  nako prikazanog  videa sa  rupama u  gumama
pa bolje da vozi ista nego nista , gdje nam je taj Centrotrans kad je potreban ljudima , nema  ga
Logged

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #341 on: February 04, 2012, 22:05:21 »

Kakav ba CTS ne mogu da voze ni svoje linije za koje uzimaju dooobre pare. Vozači GRASa su danas se ponašali kao taksisti gdje god je ko mahnuo rukom ako je bilo minimum mogucnosti da se stane ,stajalo se, maksimalno se izlazilo u susret putnicima, čak je i bilo barem 2/3 putnika koji su jako prijatno bili iznenadjeni i koji su na sva zvona hvalili GRAS i nakon svega toga izađe neka poluretardirana seljančica iz Jeleča kod Foče i onako punih usta ničim izazvana popljuje GRAS i njegove uposlenike. Neka im je na čast ako oni imaju uopće toga...
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #342 on: February 04, 2012, 22:10:51 »

Kakav ba CTS ne mogu da voze ni svoje linije za koje uzimaju dooobre pare. Vozači GRASa su danas se ponašali kao taksisti gdje god je ko mahnuo rukom ako je bilo minimum mogucnosti da se stane ,stajalo se, maksimalno se izlazilo u susret putnicima, čak je i bilo barem 2/3 putnika koji su jako prijatno bili iznenadjeni i koji su na sva zvona hvalili GRAS i nakon svega toga izađe neka poluretardirana seljančica iz Jeleča kod Foče i onako punih usta ničim izazvana popljuje GRAS i njegove uposlenike. Neka im je na čast ako oni imaju uopće toga...

Nemaju, vjeruj.....

to je ono, ono nešto, ma ono, ČEGA ONI NEMAJU!
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #343 on: February 04, 2012, 22:53:45 »

To je  velik  rizik  za  vozace  sa kakvim Gumama Voze  nako prikazanog  videa sa  rupama u  gumama

Opet ti sa svojim polovičnim "komentarima".
Ljudima sa lancima i zimskim gumama je glava duboko u koferu po ovakvom vremenu.
Temperature su ispod -15,sniježni nanosi,led,udari vjetra i dr.
I sada će osnovni komentar biti rupa u gumama?
« Last Edit: February 04, 2012, 22:58:42 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Edin MAN
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 583



« Reply #344 on: February 04, 2012, 23:20:34 »

To je  velik  rizik  za  vozace  sa kakvim Gumama Voze  nako prikazanog  videa sa  rupama u  gumama

Opet ti sa svojim polovičnim "komentarima".
Ljudima sa lancima i zimskim gumama je glava duboko u koferu po ovakvom vremenu.
Temperature su ispod -15,sniježni nanosi,led,udari vjetra i dr.
I sada će osnovni komentar biti rupa u gumama?
Zna se oduvijek dok rupa nije u untrašnjoj gumi , onda je sve ok !
Logged

Pages: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.03 seconds with 21 queries.