bhbus.ba
May 21, 2024, 19:44:48 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 101   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije  (Read 377669 times)
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #1290 on: February 28, 2012, 19:59:13 »

Centrotrans u St.Gallenu dovezao navijace iz Sarajeva na utakmicu Bosna i Hercegovina - Brazil, nije bas najbolja slika ali neka stoji.
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1291 on: February 29, 2012, 16:41:49 »

Danas je zglobni steyr gbr 391 zaustavljen od strane policije na AS Ilijaš oko 14.11 na liniji Sarajevo-Breza. Nešto su pričali, tražili dokumente, da bi na kraju policija i slikala zadnji kraj busa. također prikolica prokišnjava kako sam čuo. Nakon nekih 15 minuta bus je pušten na redovnu liniju...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #1292 on: February 29, 2012, 22:48:53 »

Večeras za Prag otišlo oko 20 buseva!

Uglavnom su bili CTS-ovi i Transturist-ovi MAN-ovi te Starliner I gen. od TT, zatim MAN LC I gen. i Star od CTS-a I. Sarajevo i Tourliner Dinamikturs-a.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #1293 on: March 01, 2012, 00:41:25 »

Večeras za Prag otišlo oko 20 buseva!

Uglavnom su bili CTS-ovi i Transturist-ovi MAN-ovi te Starliner I gen. od TT, zatim MAN LC I gen. i Star od CTS-a I. Sarajevo i Tourliner Dinamikturs-a.
To ti je opet u organizaciji SP-a... dakle, ovoga puta je to Studentski pohod u Prag, studenata sa UNSA Wink
Logged


dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1294 on: March 01, 2012, 13:26:11 »

0428 na povratku iz St.Gallena s navijacima nogometne reprezentacije



viden je jos i Gbr.0511
Vidio ga i ja u Zenici jucer
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1295 on: March 01, 2012, 13:51:07 »

Za Wien



i neka se oni još jednom požale da su "pali"  na Beču. Pa pogledajte šta su poslali. Ovaj autobus nije više ni izbliza za međunarodne linije, unutra je "svinjac" obični, enterijer trese lupa udara autobus "bruji" pretjerano...
« Last Edit: March 01, 2012, 21:42:06 by The_Dubster » Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1296 on: March 01, 2012, 13:53:38 »

i neka se oni još jednom požale da su "pali"  na Beču. Pa pogledajte šta su poslali. Ovaj autobus nije više ni izbliza za međunarodne linije, unutra je "svinjac" obični, enterijer trese lupa udara autobus "bruji" pretjerano...

Vala i meni to nije jasno, al staces kad moze da Kladuse moze i do Beca, dobar je ovo autobus, kad sam se ja prije jedno dva mjeseca vozio u njemu bio je preudoban
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1297 on: March 01, 2012, 13:58:49 »

Jesu počeli šarati na Beču, što jest jest, a kad se sjetim on je jednom i za Amsterdam išao.
Logged

Neoplan VIP Class
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #1298 on: March 01, 2012, 14:05:40 »

Amsterdam je vec druga prica Cheesy
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1299 on: March 01, 2012, 14:41:29 »

i neka se oni još jednom požale da su "pali"  na Beču. Pa pogledajte šta su poslali. Ovaj autobus nije više ni izbliza za međunarodne linije, unutra je "svinjac" obični, enterijer trese lupa udara autobus "bruji" pretjerano...

Vala i meni to nije jasno, al staces kad moze da Kladuse moze i do Beca, dobar je ovo autobus, kad sam se ja prije jedno dva mjeseca vozio u njemu bio je preudoban

ma nije to baš mudro "kad može do Kladuše može i do Beča" jer je od Kladuše do Beča vožnje optprilike koliko od Sarajeva do Kladuše . Nije ovo vozilo više za te linije. Pretpostavljao sam kad su kupili zelenog/plavog eurolinera da će on uskočiti na njegovo mjesto, čak ga je i zadužio vozač koji je vozio translinera Troosovinca. Sjećam se da je išao i za Amsterdam ali i za Dortmund i Hamburg, na Beču je jedno vrijeme bio redovan, međutim tada je bio u mnogo mnogo boljem stanju nego što je danas.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1300 on: March 01, 2012, 15:03:57 »

Nije taj Transliner ni za linije V'jećnica-Dobrinja, ali je i tu liniju radio.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #1301 on: March 01, 2012, 15:21:24 »

Mada opet mislim da bi se putnici više namučili u MAN-u nego u Translineru.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1302 on: March 01, 2012, 15:50:38 »

Mada opet mislim da bi se putnici više namučili u MAN-u nego u Translineru.

ma i kod njega je prostor izmedju sjedišta malen aali su sjedišta nešto malo udobnija nego ona kod MANa...ipak je i njemu "nakamaralo" 67 sjedišta.
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #1303 on: March 01, 2012, 17:10:44 »

Ja sam nekakog razmisljanja da taj Transliner ne ide dalje od odmorista Plitvice nedaleko od Zagreba, jer CTS vozi liniju za Wien dvijema rutama, preko GP Brod i GP Gradiska, ovdje uglavnom MANovi idu, rijede se nade neki izuzetak, tako da mislim da ne idu dva busa skroz do Austrije, vec mislim da ovaj sto ide preko Gradiske ide samo do odmorista Plitvice, i onda tamo svi presjedaju u jedan bus, jer sumnjam da ima svaki dan vise od 50 ljudi na liniji...To je samo moje razmisljanje, bilo bi dobro kada bi netko mogao ovo opovrgnuti ili potvrditi
Logged
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #1304 on: March 01, 2012, 18:52:20 »

Mada opet mislim da bi se putnici više namučili u MAN-u nego u Translineru.

ma i kod njega je prostor izmedju sjedišta malen aali su sjedišta nešto malo udobnija nego ona kod MANa...ipak je i njemu "nakamaralo" 67 sjedišta.

Samo mogu reći da je mene Transliner oduševio, jedan od najudobnijih autobusa u kojima sam se vozio... ako ne i najudobniji...
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Pages: 1 ... 85 86 [87] 88 89 ... 101   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.065 seconds with 23 queries.