bhbus.ba
May 21, 2024, 12:20:26 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 101   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije  (Read 377631 times)
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1155 on: January 06, 2012, 21:41:09 »

Cekaj  kako nema , ovaj mAutobus  nema  WC , medju  prvim uslovima  da jedan Autobus moze  da  obavlja Medjunarodne  linije je posjedovanje  WC

I ova dva eurolinera U u CTSu imaju WC.



jesi li siguran ?? Znam da zeleni ima sigurno a za ovog bijelog nisam siguran
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1156 on: January 06, 2012, 21:42:30 »

mislio sam na plavo bijele koji voze za Vareš Wink
Logged


damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #1157 on: January 06, 2012, 22:06:29 »

Ovako  sto se  tice  koriscenja WC u Autobusu je  dozvoljeno , samo mala   nuzda  il  vodopad

I   dali  je  istina  da ce  CTS naviti  Ayatsa Bravo II 
« Last Edit: January 06, 2012, 22:35:49 by Mustafa YJM » Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #1158 on: January 06, 2012, 22:36:55 »

Pa zelenog Eurolinera sam vidio da ide za Dortmund....ništa mu ne fali, osim manjka prtljažnog prostora. Pa puno bolji je za putnika od Coach-a. A većina prevoznika ne praktikuje korištenje WC-a i mislim da je tako bolje....putovao sam za njemačku s MAN-om i kad su dopustili korištenje u busu se osjećao neprijatan miris mokraće, pa su rekli da možemo koristit WC ali je bolje da to ne radimo Roll Eyes
« Last Edit: January 06, 2012, 22:38:27 by Mustafa YJM » Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #1159 on: January 06, 2012, 22:43:12 »

Mustafa  vidi zavisi ko  vozi , dali  nasi il  Svabi
Logged

adi.novalic
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 234



« Reply #1160 on: January 06, 2012, 23:30:27 »

Znači, možemo očekivati novog Citylinera, Starlinera ili čak Skylinera, mada ni Tourlineri nisu isključeni.
Sarajevo-Rennes,Sarajevo-Dortmund (Munchen,Ulm),Sarajevo-Dortmund (Stuttgart,Manheim,Frankfurt,Koln,Dusseldorf,Duisburg,Dortmund) Sarajevo-Wien


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Super slike, svaka cast Wink , jesi popratio mozda stanje sa putnicima na te 4 linije ?

bilo je pravo puno raje u eurolineru a ostali solidno
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1161 on: January 07, 2012, 09:57:10 »

Vjerovatno će uzeti još Eurolinera ova U, kao što voze za Vareš, a nevjerujem da će uzimati ni novog Citylinera, a ni Tourlinera, samo MAN Coach-e. A vjerovatno im se svidio Ayats pa su se odlučili na još jednog.


piše Neoplani za međunarodni saobraćaj ne može biti nikako Euroliner U

Za međugrad. A od Neoplana vjerovatno će Starlinera uzimati opet ... ali to su moja nagađanja.

jesi li ti corav ili se praviš lud
Eh ovako, iz menadžmenta CTSa su poručili o kupovini novih vozila tokom ove godine:
"...tri nova vozila Neoplan za međunarodne linije te još jedan autobus Ayats. Također,



"5 polovnih prigradskih i 4 minubusa".
Logged

Neoplan VIP Class
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1162 on: January 07, 2012, 12:17:32 »

Vjerovatno će uzeti još Eurolinera ova U, kao što voze za Vareš, a nevjerujem da će uzimati ni novog Citylinera, a ni Tourlinera, samo MAN Coach-e. A vjerovatno im se svidio Ayats pa su se odlučili na još jednog.


piše Neoplani za međunarodni saobraćaj ne može biti nikako Euroliner U

Za međugrad. A od Neoplana vjerovatno će Starlinera uzimati opet ... ali to su moja nagađanja.

jesi li ti corav ili se praviš lud
Eh ovako, iz menadžmenta CTSa su poručili o kupovini novih vozila tokom ove godine:
"...tri nova vozila Neoplan za međunarodne linije te još jedan autobus Ayats. Također,



"5 polovnih prigradskih i 4 minubusa".

sine ti kad dođeš kući zaje*avaj onoga ko ti je kući...svoje djetinjaste komplekse i neizživljenost liječi na drugom mjestu i drugim ljudima. To što si protežiran od strane moderatorskog osoblja ne daje ti za pravo da ostale "kljucaš" u mozak i pokušavaš napraviti budalama.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1163 on: January 07, 2012, 12:20:26 »

Ovako  sto se  tice  koriscenja WC u Autobusu je  dozvoljeno , samo mala   nuzda  il  vodopad

I   dali  je  istina  da ce  CTS naviti  Ayatsa Bravo II 

Mustafa  vidi zavisi ko  vozi , dali  nasi il  Svabi

Damire ba, neda niko koristiti WC bilo da se radi o Švabama ili našima, osim toga ako govorimo o linijama koje idu iz NJemačke prema bivšoj Jugoslaviji skoro kompletno vozno osoblje je iz zemalja bivše Yuge bilo da se radi o njemačkim ili ostalim kompanijama. Mustafa ti je već objasnio zašto nedozvoljavaju korištenje WCa u toku vožnje...
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1164 on: January 07, 2012, 12:40:03 »

Vjerovatno će uzeti još Eurolinera ova U, kao što voze za Vareš, a nevjerujem da će uzimati ni novog Citylinera, a ni Tourlinera, samo MAN Coach-e. A vjerovatno im se svidio Ayats pa su se odlučili na još jednog.


piše Neoplani za međunarodni saobraćaj ne može biti nikako Euroliner U

Za međugrad. A od Neoplana vjerovatno će Starlinera uzimati opet ... ali to su moja nagađanja.

jesi li ti corav ili se praviš lud
Eh ovako, iz menadžmenta CTSa su poručili o kupovini novih vozila tokom ove godine:
"...tri nova vozila Neoplan za međunarodne linije te još jedan autobus Ayats. Također,



"5 polovnih prigradskih i 4 minubusa".

sine ti kad dođeš kući zaje*avaj onoga ko ti je kući...svoje djetinjaste komplekse i neizživljenost liječi na drugom mjestu i drugim ljudima. To što si protežiran od strane moderatorskog osoblja ne daje ti za pravo da ostale "kljucaš" u mozak i pokušavaš napraviti budalama.

J**o me svak, ako si ti normalan ....
« Last Edit: January 07, 2012, 13:39:02 by The_Dubster » Logged

Neoplan VIP Class
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #1165 on: January 07, 2012, 12:52:59 »

Ovako  sto se  tice  koriscenja WC u Autobusu je  dozvoljeno , samo mala   nuzda  il  vodopad

I   dali  je  istina  da ce  CTS naviti  Ayatsa Bravo II 

Mustafa  vidi zavisi ko  vozi , dali  nasi il  Svabi

Damire ba, neda niko koristiti WC bilo da se radi o Švabama ili našima, osim toga ako govorimo o linijama koje idu iz NJemačke prema bivšoj Jugoslaviji skoro kompletno vozno osoblje je iz zemalja bivše Yuge bilo da se radi o njemačkim ili ostalim kompanijama. Mustafa ti je već objasnio zašto nedozvoljavaju korištenje WCa u toku vožnje...

Koliko ja zna Kantic dozvoljavaq koristenje WC
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1166 on: January 07, 2012, 13:40:22 »

Opomena transformersu i Adinu zbog off topica na temi! Držite se teme.
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #1167 on: January 07, 2012, 13:59:49 »

Danas za NL 3 busa
1 -  Man Lions Coach Touring logo
2 -  Man Lions Top Coach
Logged

Lyon
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 175



« Reply #1168 on: January 07, 2012, 15:41:54 »

Ovako  sto se  tice  koriscenja WC u Autobusu je  dozvoljeno , samo mala   nuzda  il  vodopad

I   dali  je  istina  da ce  CTS naviti  Ayatsa Bravo II 

Mustafa  vidi zavisi ko  vozi , dali  nasi il  Svabi

Damire ba, neda niko koristiti WC bilo da se radi o Švabama ili našima, osim toga ako govorimo o linijama koje idu iz NJemačke prema bivšoj Jugoslaviji skoro kompletno vozno osoblje je iz zemalja bivše Yuge bilo da se radi o njemačkim ili ostalim kompanijama. Mustafa ti je već objasnio zašto nedozvoljavaju korištenje WCa u toku vožnje...

Koliko ja zna Kantic dozvoljavaq koristenje WC
Ma svi daju koristiti vc na redovnim linijama, dok je kod vanrednih sve zavisi od grupe do grupe hoce l da prave vise pauza il ne!!! Wink
Logged
archy
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 204



« Reply #1169 on: January 07, 2012, 16:08:14 »

Bijeli Euroliner....oznaka U,dok zeleni ima K...ako sam dobro uočio...''u'' vjerovatno predstavlja prigradski,a što bi ovo K bilo?Po meni je ovaj zeleni u rangu s npr.Setrama GT serije,tako reć ''spušten'',u odnosu na SHD verziju Transturistovih koji su više turistički,al opet nejasno mi da ''U'' seriju šalju za Beč,što je neko već konstatovao...
Logged
Pages: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 101   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.053 seconds with 22 queries.