bhbus.ba
May 21, 2024, 17:38:50 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 101   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije  (Read 377668 times)
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #855 on: September 22, 2011, 19:27:04 »

Kojeg god sam njihovog MAN-a vidio, svakom fali poneki ''detalj''....najjači mi je biser bio troosovinac za Rennes sa improvizovanim retrovizorom koji čini ogledalo zalijepljeno selotejp trakom za ono što je ostalo od normalnog retrovizora...
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #856 on: September 22, 2011, 19:57:16 »

ko kaze od vas da ovaj man i vozi van drzave.poslali su ga u bugojno i bude na liniji u bugojnu sto znaci da ne izlazi cesto iz drzave.popravit ce oni njega....Smiley
Logged

Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #857 on: September 22, 2011, 20:06:54 »

Kojeg god sam njihovog MAN-a vidio, svakom fali poneki ''detalj''....najjači mi je biser bio troosovinac za Rennes sa improvizovanim retrovizorom koji čini ogledalo zalijepljeno selotejp trakom za ono što je ostalo od normalnog retrovizora...
Isti slucaj kao u globtoura.. Nije isto odrzavati 90 auta i 30.. Inace da ih ne odrzavaju ne bi ih slali u Spaniju, Swe, Holadniju, Francusku itd itd.. Inace bi u po puta ostali u kvaru..
« Last Edit: September 22, 2011, 20:08:50 by Setra 417 HDH » Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #858 on: September 22, 2011, 22:08:57 »

Kojeg god sam njihovog MAN-a vidio, svakom fali poneki ''detalj''....najjači mi je biser bio troosovinac za Rennes sa improvizovanim retrovizorom koji čini ogledalo zalijepljeno selotejp trakom za ono što je ostalo od normalnog retrovizora...

drug vjerovatno je taj retrovizor razbijen ili otkinut na toj lini, jer oni koji su isli tamo znaju da su karakteristika pojedinih gradova u Francuskoj jako uske ulice (Kan, Nica , Monako, Tuluz, Lion) a ovi retrovizori su veoma izbaceni vani tako da je trenutak nepaznje dovoljan da se polomi ili otkine. AKo ga kupuješ gore on je nekoliko stotina eura a u garazi ih ima jer je "to potrosni materijal". I što bi ljudi davali 100 i više eura kad se mogu malo strpiti do Sarajeva...
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #859 on: September 22, 2011, 22:13:42 »

Ma poenta je u tome da je taj MAN bio krenuo iz garaže za Rennes Smiley

A i ja mislim da onaj gore ''bez prozora'' ide onakav za EU, poslali su ga do Bugojna i uskoro će to biti sanirano. U međuvremenu može raditi po BiH.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #860 on: September 27, 2011, 13:10:36 »

Sky obavlja gradsku liniju  Shocked


Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #861 on: September 27, 2011, 13:57:12 »

Na liniji V'jećnica-Dobrinja rade najmanje po jedan Steyr, Transliner, Skyliner (0320) i NL313
« Last Edit: September 27, 2011, 14:01:06 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #862 on: September 27, 2011, 15:42:03 »

Ovo je nešto najsmješnije što sam vidio u posljednje vrijeme, Skyliner vozari po gradu...Roll Eyes Pa zašto su kupljeni MAN-ovi NL....
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #863 on: September 27, 2011, 16:11:37 »

Ovo je nešto najsmješnije što sam vidio u posljednje vrijeme, Skyliner vozari po gradu...Roll Eyes Pa zašto su kupljeni MAN-ovi NL....

da hrndaju nas do Breze i Kaknja :S

Moje slike idu ubrzo Wink
Logged


Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #864 on: September 27, 2011, 17:52:24 »

međutim bilo je i ovoga









kao i jedan N116, pa bi se sloan CTSa mogao produžiti "Sa nama u Evropu, a bogme i po Sarajevu"

Znači oba Skylinera su danas u funkciji, jedan je bio na Vijećnica-Dobrinja, a ovaj je vjerovatno na Hrasnici. Vidio sam i jednog zglobnog Štajera, ali nisam siguran dali je radio dali je išao od autobaze na AS, ili je išao od Hrasnice prema Vijećnici.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #865 on: September 27, 2011, 17:55:40 »

Ma ovo je vise kao reklama, iskoristavaju situaciju u Grasu Wink
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #866 on: September 27, 2011, 18:06:31 »

danas zanimljiv dijalog u busu u vožnji, naravno gužvara ogromna bila na linijama prema Brezi, Kaknju i Varešu
putnik - "sad ćete nabit pare od gradskog prevoza"
vozač - "ma nabit ćemo i šećer. sad sve mi sami vozimo, ubismo se, jutros od Vogoće do Sarajeva nisam mogao šaltat od raje, pa sam ostao u 4. brzini i tako dosao u Sarajevo"

iako se čini kao potez koji bi mogao donijeti pare ili linije CTSu, nekako mi vozači nisu baš previše oduševljeni jer će opet bit po njima, veće obaveze, više sati vožnje, više gužve... A ako se to i desi, a s obzirom na broj vozila u CTSu, lahko bi moglo doći da im neka vozila "izdahnu", jer se vidi da ni CTSu održavanje nije jača strana...
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #867 on: September 27, 2011, 19:27:12 »

Bio je jedan MAN krcat prošao u popodnevnim satima ljudi bili zakucani na vratima.Što nisu svi vozili?Siguno je lakše nego katne buseve....
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #868 on: September 27, 2011, 19:38:50 »

kud nisu poslali nama turističke za Vareš, Brezu i Kakanj, a MANove NL bacili na gradske linije...
Logged


Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #869 on: September 27, 2011, 19:45:50 »

Zna li ko šta je vozilo za Hrasnicu, Raštelicu i Vratnik?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Pages: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 101   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.068 seconds with 23 queries.