bhbus.ba
May 21, 2024, 11:32:48 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 101   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije  (Read 377628 times)
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #810 on: August 27, 2011, 20:54:35 »

Dubster ja mislim da ovaj mali Mercedes 0308D koristi se za  prevoz radnika  do  RJ Fojnica / Kiseljak , barem to  je moje misljenje , iliti ga  salju po selima  gdje  ne mogu veci izaci
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #811 on: August 27, 2011, 22:13:30 »

ima tablu za prevoz đaka...

Inače, ono što sam vidio od "autobuske stanice" u Fojnici me užasnulo... Zapravo stanice i nema... Postoji jedna trafika koja, koliko sam vidio ne radi, a na njoj stoji natpis "Centrotrans" kakav se služio još prije rata... Busevi su parkirani na nekoj prašnjavoj livadi, na kojoj su stacionirani i Romi, a na tom prostoru ima i jedan "peron" koji je u ruševnom stanju... Uglavnom, jaaaako loše stanje u Fojnici
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #812 on: August 31, 2011, 14:21:12 »



Izvor : CTS Facebook profil
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #813 on: August 31, 2011, 22:18:03 »

napokon su skinuli starlinera...
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #814 on: August 31, 2011, 22:20:39 »

danas iz amsterdama u za mostar isuzu,stvarno im nevalja ko bira vozilo za liniju,a npr u bugojno dode novi onaj man.....
Logged

Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #815 on: August 31, 2011, 22:25:31 »

danas iz amsterdama u za mostar isuzu,stvarno im nevalja ko bira vozilo za liniju,a npr u bugojno dode novi onaj man.....

Nije moguce, vjerovatno je negdje bilo presjedanje, kao i sa onom 0303 kad smo mislili da ide za Amsterdam a ustvari odradi do nekog mjesta onda se presjeda u bolji bus i nastavi dalje tako je vjerovatno bilo i u ovom slucaju..Sigurno nije bilo puno putnika pa se presjelo u Isuzu a Man otiso nazad u Sarajevo.
Logged

dreiachser
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 496



« Reply #816 on: September 01, 2011, 07:53:21 »

Ma gdje će Isuzu na Amsterdam, garant presjedanje... Inače, novi Ayats je zajedno sa Kantićevom 431DT jučer krenuo put Španije. Voze Posušake na maturalac...
Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #817 on: September 01, 2011, 11:15:33 »

danas iz amsterdama u za mostar isuzu,stvarno im nevalja ko bira vozilo za liniju,a npr u bugojno dode novi onaj man.....

Nije moguce, vjerovatno je negdje bilo presjedanje, kao i sa onom 0303 kad smo mislili da ide za Amsterdam a ustvari odradi do nekog mjesta onda se presjeda u bolji bus i nastavi dalje tako je vjerovatno bilo i u ovom slucaju..Sigurno nije bilo puno putnika pa se presjelo u Isuzu a Man otiso nazad u Sarajevo.
ja prenosim ono sto sam vidio svojim ocima da prodje.inace evo posto vjerujem da je isao u amsterdam.''Dolazi u bugojno na stanicu mali isuzu i ide tamo do saltera da pita koliko ima od bugojna do mostara.covjek sav umoran.kaze evo vozim iz amsterdama sam za mostar,narano na isuzu linija amsterdam-mostar.kaze noge su mi sve otekle neznam kako cu dalje jedva cekam da se malo odmorim....Wink
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #818 on: September 01, 2011, 12:07:50 »

Ne bi me iznenadilo da je Isuzu gore bio kao ispomoć velikom busu ali nemoguće je da je vozio sam iz Amsterdama....možda je došao sa MANom pa je dobio Isuzu da razveze putnike. Sve je moguće.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #819 on: September 01, 2011, 15:18:59 »






0303 prije 1-2 epizode bio u Vizi za Buducnost Wink .
« Last Edit: September 01, 2011, 19:52:19 by Almir » Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #820 on: September 01, 2011, 19:38:08 »

Baš sam ga juče i danas gledao u toj seriji, koju inače redovno pratim već treći put. Ovaj vremešni maneken je glumio da vozi liniju za Goražde Cheesy
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #821 on: September 01, 2011, 20:07:10 »

danas iz amsterdama u za mostar isuzu,stvarno im nevalja ko bira vozilo za liniju,a npr u bugojno dode novi onaj man.....

Nije moguce, vjerovatno je negdje bilo presjedanje, kao i sa onom 0303 kad smo mislili da ide za Amsterdam a ustvari odradi do nekog mjesta onda se presjeda u bolji bus i nastavi dalje tako je vjerovatno bilo i u ovom slucaju..Sigurno nije bilo puno putnika pa se presjelo u Isuzu a Man otiso nazad u Sarajevo.
ja prenosim ono sto sam vidio svojim ocima da prodje.inace evo posto vjerujem da je isao u amsterdam.''Dolazi u bugojno na stanicu mali isuzu i ide tamo do saltera da pita koliko ima od bugojna do mostara.covjek sav umoran.kaze evo vozim iz amsterdama sam za mostar,narano na isuzu linija amsterdam-mostar.kaze noge su mi sve otekle neznam kako cu dalje jedva cekam da se malo odmorim....Wink


mjenjaju se vozači na Plitvicama tako da se često zna desiti da vozač koji je vozio iz Amsterdama nastavi prema BiH sa drugim autobusom  a njegov autobus preuzme drugi vozač. To da je vozio sam iz Amsterdama može pričati nekom drugome jer niko se nebi smio kockati sa kaznama koje su svakim danom sve veće i veće za takve stvari...
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #822 on: September 02, 2011, 12:40:45 »

Da da gledao sam  vizu za buducnost, i doista uzivao, kako mi e nesto taj bus iznutra svidja....
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #823 on: September 03, 2011, 15:05:10 »

Jutos za Banja Luku Turkiz II Gbr. 411 (mislim da je), nažalost nisam nikako mogao uslikat ...
Logged

Neoplan VIP Class
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #824 on: September 04, 2011, 16:00:13 »

Danas sam sreo ISUZU-a na liniji Amsterdam - Sarajevo, na djelu između Gračanice i Doboja, u smjeru Doboja. E sad ne znam da li je bilo neko možda presjedanje u pitanju, ili je čak i moguće da je ISUZU vozio tu liniju, to ne znam :S
Logged


Pages: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 101   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.067 seconds with 22 queries.