bhbus.ba
May 21, 2024, 21:08:34 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 101   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije  (Read 377676 times)
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #435 on: April 29, 2011, 18:16:28 »

Ma najvjerovatnije će N1122, Trans Turist kupio pa moraju i oni. Cheesy
Logged

Neoplan VIP Class
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #436 on: April 29, 2011, 18:30:22 »

ja mislim da ce biti nov novcat mozda cak jedan od testnih verzija
Logged
Drago
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 108


« Reply #437 on: April 29, 2011, 18:37:41 »

Eto ga CST prvi obogati svoj vozni ovakvim MAN-ovima. Jako mi se svidja ova maska te povecani logo MAN. Cool
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #438 on: April 29, 2011, 21:46:57 »

ja mislim da ce biti nov novcat mozda cak jedan od testnih verzija

to mi je teško povjerovati, mada kud ćeš bolje mjesto mjesto za testiranje od bosanskih cesta, to na naim cestama preživi, to je pravca stvar Grin

i baš me zanima čime će vozit za 1 maj... sigurno će, pošto je praznični red vožnje, dignute steyre iz Ilijaša, Olova i Kiseljaka, koji taj dan ne voze da razvlače raju...

I ovo je još jedan knockout GRASu...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #439 on: April 29, 2011, 22:15:09 »

ja mislim da ce biti nov novcat mozda cak jedan od testnih verzija

To samo možemo sanjati, bar što se tiče CTS-a....  glasine kruže da će prvi novi Skyliner na balkanu biti u BiH ali ne radi se o Centrotransu. Ostaje nam da vidimo rasplet.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #440 on: April 30, 2011, 04:16:44 »

Pa kada si čuo te glasine koje kruže na tu temu, onda navedi i tu informaciju o tome ko u tim glasinama bi zapravo trebao postati prvi vlasnik novoga skya u BiH Wink

Što se tiče informacije o deckeru za CTS, tu informaciju ću sutra provjeriti u Sejariju pa ću Vas obavjestiti, oni sigurno znaju o čemu se ustvari radi, jer je 100% i on nabavljen kao i MANovi preko njih Wink
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #441 on: April 30, 2011, 11:40:44 »

Pa kada si čuo te glasine koje kruže na tu temu, onda navedi i tu informaciju o tome ko u tim glasinama bi zapravo trebao postati prvi vlasnik novoga skya u BiH Wink

Što se tiče informacije o deckeru za CTS, tu informaciju ću sutra provjeriti u Sejariju pa ću Vas obavjestiti, oni sigurno znaju o čemu se ustvari radi, jer je 100% i on nabavljen kao i MANovi preko njih Wink

Btw, ja ne znam o kojoj se firmi radi, to mi je rekao jedan član foruma koji zna nešto više o tome.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #442 on: May 02, 2011, 10:11:39 »

samo da javim da su novi manovi uslikani... dva su jučer išla na linije za Tuzlu i Zenicu i izgledaju prelijepo... Nova maska i logo su pun pogodak... Slike će postavit Adin u toku dan Wink
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #443 on: May 02, 2011, 14:54:16 »

Ako iko bude bice to CTS, jer su oni Fanovi Man-Neoplan, a poznato je da je Neoplan u vlasnistvu Mana, oni najvise koriste njihove autobuse, pa bi im mogli nekako kao zahvalnicu, druga stvar jeste, zbog terena i podrucja, znaci zele autobuse probati u razlicitim uslovima,  od terena puteva, do klime...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #444 on: May 02, 2011, 16:30:08 »

Ako iko bude bice to CTS, jer su oni Fanovi Man-Neoplan, a poznato je da je Neoplan u vlasnistvu Mana, oni najvise koriste njihove autobuse, pa bi im mogli nekako kao zahvalnicu, druga stvar jeste, zbog terena i podrucja, znaci zele autobuse probati u razlicitim uslovima,  od terena puteva, do klime...

Već sam naveo da nisu oni u pitanju....U pitanju je, hajmo reći, jedna maja firma, više ni detalja neću iznijeti. Mislim da ne bi bilo korektno prema toj firmi.
« Last Edit: May 02, 2011, 17:30:46 by Mustafa YJM » Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #445 on: May 03, 2011, 11:10:04 »











Danas prije pola sata,u varešu...ova zadnja je samo da se pokaze da je u super stanju.
Modertaori ako mislite da ove dvije zadnje nevaljaju slobodno recite ili izbrišite.

MY : MH_Design

Ma nema se tu šta brisati, slike su odlične. Samo ti tako nastavi sa kvalitetnim materijalom Wink
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #446 on: May 03, 2011, 11:11:01 »







Danas prije pola sata,u varešu...ova zadnja je samo da se pokaze da je u super stanju.
Modertaori ako mislite da ove dvije zadnje nevaljaju slobodno recite ili izbrišite.

MY : MH_Design

ovaj je dobar, al je drugi počeo da se raspada... već sam pokazao ljepilo za lajsnu iznad zadnjih vrata, a kao sto adin reče i šajba mu je popucala sva, malo fal ida se raspadne sva... Pokušali su je učvrstit sa malo debljom crnom trakom, pa ćemo vidjet koliko će izdržat...
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #447 on: May 03, 2011, 14:01:57 »

Nekad nemogu na nađem edit opciju,neznam sta je neka moderator prebaci ovo u prosli post

evo šta sam slikao u 12.50



i nije neka,al ja mislim da nije za temu neuspjele fotografije

sa zada



i jos jedna sa zoomom






Super slike..nema razloga da idu u Neuspijele,na prvoj slici ne vidi kraj busa ali dobro je,,samo ti nastavi slikavat Wink Cheesy
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #448 on: May 03, 2011, 14:15:06 »

inače vozač ovog steyra duzi onog eurolinera sa puknutom sajbom, moguce je da je euroliner na popravku pa su mu dali ovaj steyr
Logged


damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #449 on: May 03, 2011, 20:41:11 »

Ljudi ne  bi me Cudilo  da ubace  Eurolinera na neku Medjunarodnu , Recimo on komotno moze da Odradi  Split , mada i dalje  destinacije mogu  doci u obzir
Logged

Pages: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 101   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.052 seconds with 21 queries.