bhbus.ba
May 21, 2024, 20:18:59 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 101   Go Down
  Print  
Author Topic: Centrotrans - Razno/Diskusije  (Read 377670 times)
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #105 on: October 09, 2010, 12:45:20 »

Iz jako pouzdanog izvora sam dobio informaciju da bi CTS mogao dobiti "2 najnovija Neoplana" kako reče on... papirologija je u toku, pa ćemo vidjeti šta će bit od svega toga.
Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #106 on: October 10, 2010, 10:19:26 »

To je najvjerovatnije najnoviji Cityliner ili Tourliner nemaju šta drugo najnovije od Neoplana kupit Wink Smiley
Logged

Neoplan VIP Class
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #107 on: October 10, 2010, 10:49:35 »

To je najvjerovatnije najnoviji Cityliner ili Tourliner nemaju šta drugo najnovije od Neoplana kupit Wink Smiley

Ja se "bojim" da će biti kopija Coacha tj Tourliner
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #108 on: October 10, 2010, 11:46:45 »

Tourliner po meni nije loša opcija, meni je bolji nego Coach, bar malo ljepši...

Uglavnom, sada ćemo biti praćeni i od strane ljudi iz CTSa, pa možda se neko registruje i da nam tu ekskluzivu na vrijeme, a ako ne, onda se ja potrudim doći do informacija kao što sam dobio i za ove MANove što su stigli...

A ja mislim da će ipak stići dva nova starlinera, jer su sa ovim prezadovoljni, pa zašto da ne...
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #109 on: October 10, 2010, 13:02:51 »

Tourliner po meni nije loša opcija, meni je bolji nego Coach, bar malo ljepši...

Uglavnom, sada ćemo biti praćeni i od strane ljudi iz CTSa, pa možda se neko registruje i da nam tu ekskluzivu na vrijeme, a ako ne, onda se ja potrudim doći do informacija kao što sam dobio i za ove MANove što su stigli...

A ja mislim da će ipak stići dva nova starlinera, jer su sa ovim prezadovoljni, pa zašto da ne...

tourliner je znatno ljepsi i znatno opremljeniji od Coacha ali meni licno se ne svidja izgledom pogotovo zadnji kraj. U principu ne svidja mi se ni MAN jer mu je prednji kraj širok robusan klima mu je smještena odmah naprijed  a nazad se suzava. Ima izgled ribe "jegulje". U najboljem slučaju moze doci Cityliner  odnosno Citylineri. Nerealno je ocekivati Starliner preskup je a za njih je poprilično beskoristan kao i sva ostala reprezentativna vozila. Nema CTS linije za Švedsku Norvešku Dansku gdje je potrebno da posjeduje što udobnija i što opremljenija vozila......
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #110 on: October 10, 2010, 19:56:47 »

i ja mislim odakle im baš tolika lova a i  da imaju šta ce im Starlineri ??
Logged

Neoplan VIP Class
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #111 on: October 11, 2010, 22:31:42 »

N 2216 SHD je po meni samo povišeni Trendliner ali mi puno lijepše izgleda od Coacha novog tako da ja navijam za njega  Smiley
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #112 on: October 12, 2010, 15:13:25 »

jutros smo u busu na relaciji Sarajevo-Breza dobili neke anketne listiće koje smo trebali popuniti
 


pitanja su bila svakakva od cijena, usluge, polazaka, novih autobusa, naplate karata i slično... možda su moguće neke promjene u CTSu tokom ovih mjeseci koje dolaze...
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #113 on: October 14, 2010, 11:21:28 »

Tourliner po meni nije loša opcija, meni je bolji nego Coach, bar malo ljepši...

Uglavnom, sada ćemo biti praćeni i od strane ljudi iz CTSa, pa možda se neko registruje i da nam tu ekskluzivu na vrijeme, a ako ne, onda se ja potrudim doći do informacija kao što sam dobio i za ove MANove što su stigli...

A ja mislim da će ipak stići dva nova starlinera, jer su sa ovim prezadovoljni, pa zašto da ne...

Ja mislim da će doći Citylineri....Sumnjam da će biti Tourlineri, a i ne vjerujem da bi mogli nabaviti još dva Starlinera...opet, ko zna, ne moraju oba vozila biti ista, možda uzmu recimo City i Tour ili tako nešto..vidjećemo tek kad dođu.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #114 on: October 14, 2010, 18:48:50 »

nećemo se zanositi previše... ja sam napisao DA BI MOGAO, znači nije ništa definitivno... a uvijek postoji i ta mogućnost, da AKO BUDU, ne dođu dva ista modela Roll Eyes
Logged


Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #115 on: October 15, 2010, 12:50:50 »

a mozda je i riječ o skylineru, sta znate, oni sto sada imaju dosta su im stari, nisu vise za daleke linije, a na ex potrefi 75 učenika, pa onda bi trebala ici 2 busa, a ovako posaljes sky-a i troskovi puta su duplo manji...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #116 on: October 15, 2010, 17:01:02 »

koliko sam upuećn, 6 novih skylinera će biti dodijeljeni nekim prevoznicima da ih oni testiraju godinu dana... pa sad... kakve su vjerovatnoće da će jedna od tih 6 biti CTS?

Volio bih da ga vidim u BiH ali teško... a i naše ceste su grozne za takav bus, pa te linije unutar BiH otapadaju... A mislim da CTS nema liniju za vani, osim kad su praznici, da mu ima toliko putnika da se šalje skyliner... al kao što rekoh vrijeme će pokazat da li će išta doći i ako dođe šta će to biti Cheesy
Logged


damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #117 on: October 15, 2010, 18:52:24 »

kako CTS nema liniju  vani  koju moze da opsluzuje Skyliner , recimo  linije  za Njemacku  jer se zna  da Skyliner ima poprilicne  bunkera za stvari
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #118 on: October 15, 2010, 19:48:49 »

kako CTS nema liniju  vani  koju moze da opsluzuje Skyliner , recimo  linije  za Njemacku  jer se zna  da Skyliner ima poprilicne  bunkera za stvari

Mana dekera su upravo bunkeri...zamisli preko 70 putnika i da svako ima najmanje po jedan kofer, zato ih većina ima sky boksove ili prikolicu Wink
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #119 on: October 16, 2010, 00:26:38 »

koliko sam upuećn, 6 novih skylinera će biti dodijeljeni nekim prevoznicima da ih oni testiraju godinu dana... pa sad... kakve su vjerovatnoće da će jedna od tih 6 biti CTS?

Volio bih da ga vidim u BiH ali teško... a i naše ceste su grozne za takav bus, pa te linije unutar BiH otapadaju... A mislim da CTS nema liniju za vani, osim kad su praznici, da mu ima toliko putnika da se šalje skyliner... al kao što rekoh vrijeme će pokazat da li će išta doći i ako dođe šta će to biti Cheesy
Nisam rekao za najnovijeg sky-a vec prezadnju generaciju...
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 101   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 21 queries.