bhbus.ba
May 04, 2024, 08:04:51 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Poll
Question: Koliko često se vozite biciklom?
svakodnevno - 19 (46.3%)
tri puta tjedno - 6 (14.6%)
jednom tjedno - 3 (7.3%)
tri puta mjesečno - 2 (4.9%)
jednom mjesečno - 2 (4.9%)
nikada - 6 (14.6%)
samo kada mi žena neda ključeve auta - 3 (7.3%)
Total Voters: 41

Pages: 1 ... 50 51 [52] 53 54   Go Down
  Print  
Author Topic: Ostali vidovi prijevoza (auta, brodovi, avioni, vozovi, motori i bicikli)  (Read 163363 times)
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #765 on: May 14, 2014, 21:09:37 »

Tko je ponosni vlasnik ove pile? Tongue Inace nadam se da on nece imat problema s rupama na cesti, kao sto je Kerum kod nas imao probleme s svojim Ferrarijem, radi rupa na cesti Cheesy
Cini mi se da je ovo od onog sto drzi Bosman ili Bosmal kako sve vec zove sa Iliđe dole.
Logged

AudiEd
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 404



« Reply #766 on: May 14, 2014, 21:13:45 »

Uporedi svoju peticu , sa Exlusive 6-com , pa ces ušima otresat Tongue
NIsi ti još vidio šesticu u Fullu Smiley

A što rece kolega u vezi Golfa 2 , Svaki golf 2 koji je napravljen za Američko i Meksicko trziste je imao klimu Wink
Logged
the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #767 on: May 14, 2014, 22:12:14 »

Druge ne mozes tako gledati moja petica opremljena od tetkine sestice,mozda nije u pitanju isti paket opreme,mozes auto da poredis tek kada imaju isti paket opreme,drugo u slucaju nekog kvara tebi ne pasu obicni dijelovi od evropske petice jer je kod tebe za drugacije trziste i radeno auto,sa vjerovatno automatik mjenjacem i samim tim sto je za drugo trziste drugi je standard opreme. Pogledaj malo po netu Golf 2 za americko trziste sta je sve od opreme imao i sve ce ti biti jasno.
bolji je paket opreme kod sestice, na petici je sve bilo originalno dok nije dosao U moje ruke. Unutrasnjost, vecina motora I sitnice oko elektronike su promjenjene. Sestica se puno kvari. Nisam joj jednom popalio sve lampice iako ima jaci motor. Ova moja petica ima duplo manje kilometara za razliku od sestice koja je mlada 8 god. Sto se tice djelova sve sad Pase Kao I kod ostalih petica. Djelovi za sestice su skupi da te glava zaboli kad vidis. Peticu imam eco drugs sedmica I jos ne mogu prezalit Citröena. Zna li neko nekog ko prodaje kakav dobar mp3 player al da je originalni za peticu? Stavio sam zvucnike od 1000kw po zvucniku I sad mi treba jos samo mp3 player I onda sam zavrsio s prepravkama.
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #768 on: May 14, 2014, 22:26:07 »

Tko je ponosni vlasnik ove pile? Tongue Inace nadam se da on nece imat problema s rupama na cesti, kao sto je Kerum kod nas imao probleme s svojim Ferrarijem, radi rupa na cesti Cheesy
Cini mi se da je ovo od onog sto drzi Bosman ili Bosmal kako sve vec zove sa Iliđe dole.

Vlasnik firme Ahydron građenje
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #769 on: May 14, 2014, 22:37:01 »

bolji je paket opreme kod sestice, na petici je sve bilo originalno dok nije dosao U moje ruke. Unutrasnjost, vecina motora I sitnice oko elektronike su promjenjene. Sestica se puno kvari. Nisam joj jednom popalio sve lampice iako ima jaci motor. Ova moja petica ima duplo manje kilometara za razliku od sestice koja je mlada 8 god. Sto se tice djelova sve sad Pase Kao I kod ostalih petica. Djelovi za sestice su skupi da te glava zaboli kad vidis. Peticu imam eco drugs sedmica I jos ne mogu prezalit Citröena. Zna li neko nekog ko prodaje kakav dobar mp3 player al da je originalni za peticu? Stavio sam zvucnike od 1000kw po zvucniku I sad mi treba jos samo mp3 player I onda sam zavrsio s prepravkama.
Kod tebe to nesto kao disko 1000kW hmmm :O 1000W bi mogao nekako razumijeti ali je to puno,drugo nemoj mene koji sam odrastao u garaži praviti budalom da su isti dijelovi kad nisu,evo jedan samo primjer nedavno smo mijenjali neku banalnu stvar na focusu koji je rađen za americko trziste i normalno otisao u autodijelove a rođo kaže da se treba cekati dugo vremena i da je taj dio za auto koje je radeno za americko trziste skuplji i do tri puta nego li dio za evropsko trziste.Naravno da su dijelovi skupi za sesticu kad se tek nedavno prestala proizvoditi,stvarno dajes malo poglupe tvrdnje,to auto je relativno novo i mora biti skupo ne bi bilo ok da je jeftino kao u golfa dvojke,drugo ko kaze da se sestica vise kvari,kvari ali koji motor onaj 2.0TDI,jer je puno losiji od onog 1.9 TDI a nas narod leti na 2.0 kao da je neki bauk to sada al helenejse.za kilometrazu je druga prica,kad tvoje vozilo bude imalo isto kilometara kao ta sestica onda ce se moci pricati,jer po tvom sada mozda tvoj pasat ima nekih 125 hiljada ili ako mu je sat u miljama a ova sestica mozda 250 hiljada,auto sa malom kilometrazom a starije od 6 godina je tesko naci a da ce biti normalna cijena. Ali ako cemo iskreno ni meni se ova sestica ne svida jer meni kao putniku nije odgovarala ni sa udobnoscu ni sa nekim drugim stvarima koje ne bih sada da iznosim,te kazem da je i meni 5 5+ puno bolje vozilo ali doduse hoce puno i potegnuti posebno ako je DI crveno.
« Last Edit: May 14, 2014, 22:38:41 by ecehajic » Logged

the hicme
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.906



« Reply #770 on: May 14, 2014, 23:04:43 »

Jarane, proslu sedmicu sam mu ugraðivao NOVE djelove, znci prepravljao sam ga da mu odgovaraju djelovi sa petica za evropu.
Drugo, grska je U pisanju, slucajno sam upisao to K kod 1000Kw
Logged
SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #771 on: May 14, 2014, 23:55:37 »

Vozio sam se u 5 i u 6 sve zavisi od vlasnika i od odrzavanja...imas i petica od 97 pa do 2004 čak i 5 ja mislim od 2001 je drugačija malo serija,a 6 je po meni puno bolja i velika joj je prednost GODIŠTE !!
Logged

AudiEd
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 404



« Reply #772 on: May 15, 2014, 09:46:50 »

Cheesy
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #773 on: May 22, 2014, 19:20:26 »

pravo je simpa Cheesy
Logged


Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #774 on: May 30, 2014, 13:59:13 »

Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #775 on: June 01, 2014, 15:41:43 »

Prva ''trojka'' iz TASa Smiley





Udruženje ,,Vogošćani"
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #776 on: June 04, 2014, 22:46:18 »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d96B-x8NPag[/youtube]
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
makljen1123
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 7.305



« Reply #777 on: July 15, 2014, 00:21:49 »

Eh evo jednog unikata Smiley Buba iz Čelinca Smiley











Za više informacija: klik.   Ako vam ne izbaci ništa, idite na google i kucajte riječi "drvena buba celinac"
Logged

Setra S 417 HDH !!!

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #778 on: July 28, 2014, 22:04:22 »

Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #779 on: July 31, 2014, 17:46:31 »

kako stvari stoje ubrzo mozemo i ovaj  karavan kod  nas  vidjet
Logged

Pages: 1 ... 50 51 [52] 53 54   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.042 seconds with 22 queries.