bhbus.ba
May 10, 2024, 03:22:03 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS-Crna hronika  (Read 129437 times)
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #135 on: January 11, 2012, 20:55:14 »

Vjeruješ da ne znam. Samo sam čuo za to i malo ispitao šta je bilo i ovo mi je rekla što sam ja napisao gore...


Pored svih problema, još jedno oštećeno vozilo Sad
Logged


damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #136 on: January 11, 2012, 20:55:53 »

Sta mislite  da nije zavjera protiv vozaca , privatni razlozi tih razloga moze   biti hiljade da  ne idemo u detalje
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #137 on: January 11, 2012, 20:58:53 »

Mislim da je to 499, ali transformers vjerovatno bolje zna
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #138 on: January 11, 2012, 21:03:06 »

Sta mislite  da nije zavjera protiv vozaca , privatni razlozi tih razloga moze   biti hiljade da  ne idemo u detalje
Šta misliš da nije zavjera protiv firme?Ha?Ili možda neki ispad seoskih besposličara pored puta?

Vjeruješ da ne znam. Samo sam čuo za to i malo ispitao šta je bilo i ovo mi je rekla što sam ja napisao gore...


Pored svih problema, još jedno oštećeno vozilo Sad

Ja nisam čula da je iko išta pomenuo proteklih dana po firmi.
Ali,smatram da se gore navedeni događaj mora istražiti u smislu reakcije voznog osoblja.
To prvo smatram da je neodgovorno udaljiti se pored povrijeđenih ili nepovrijeđenih putnika u vozilu.
A drugo,taj seoski način komunikacije kamenicama mi nije uopšte jasan.To ko biva postoji neko opravdanje,vjerovatno u glavama mizerije ljudske?
« Last Edit: January 11, 2012, 21:06:39 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #139 on: January 11, 2012, 21:27:09 »

Evo dobio sam info da je ipak sve prijavljeno policiji, pa sad...
Logged


Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #140 on: January 11, 2012, 21:29:11 »


Ja nisam čula da je iko išta pomenuo proteklih dana po firmi.
Ali,smatram da se gore navedeni događaj mora istražiti u smislu reakcije voznog osoblja.
To prvo smatram da je neodgovorno udaljiti se pored povrijeđenih ili nepovrijeđenih putnika u vozilu.
A drugo,taj seoski način komunikacije kamenicama mi nije uopšte jasan.To ko biva postoji neko opravdanje,vjerovatno u glavama mizerije ljudske?

Jeli trebao stati pa da ga nastave kamenovati pa da neko pogine?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #141 on: January 11, 2012, 22:41:31 »

Ja posljednjih dana odmaram tako da pojma nemam šta se dešava, malo sam van događaja. U glavnom nije prvi put da fina gradska dijeca čiji roditelji u glavnom na montiranim TV prilozima laju na GRAS i osoblje GRASa svoj nedostatak igre u parkovima, klikera ćize blize i ostalog višak energije ispoljavaju na nečijem sredstvu za rad. TO nisu djeca to su divljaci a što je još gore takvih je pun grad. Ne tako davno i ja sam bio dijete ali mi nije na um padalo da automobile i autobuse ničim izazvan gađam kamenicama, nije ni ostalim klincima iz moje generacije...ne kontam definitivno...
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #142 on: January 11, 2012, 23:56:42 »


Ja nisam čula da je iko išta pomenuo proteklih dana po firmi.
Ali,smatram da se gore navedeni događaj mora istražiti u smislu reakcije voznog osoblja.
To prvo smatram da je neodgovorno udaljiti se pored povrijeđenih ili nepovrijeđenih putnika u vozilu.
A drugo,taj seoski način komunikacije kamenicama mi nije uopšte jasan.To ko biva postoji neko opravdanje,vjerovatno u glavama mizerije ljudske?

Jeli trebao stati pa da ga nastave kamenovati pa da neko pogine?

Boga ti,nije gađao vatrenim oružjem već kamenicama.A isto tako ne vjerujem da je bio čopor budala nego jedna osoba.
Da ti objasnim postoje pravila u službi i kako se ljudi trebaju ponašati u ovakvim situacijama.Trebao je zaustaviti vozilo da ne smeta druge učesnike na licu mjesta i pozvati policiju bez nepotrebnog odlaganja, hitno.
Možda bi počinitelji bili i brzo pronađeni ukoliko bi uslijedila brza reakcija na lice mjesta.
Malo preuveličavaš sa pogibijama.Struktura stakla na vozilima je takva da se momentalo usitni pri pucanju da nekome ne bi presjekli komadi glavu,a vjeruj neće niko nastaviti gađati da bi ubio kamenicama nedužne civile.Pa nije rat.Uostalom nema on vremena da poslije jednog nastavi razbijati i da se zadržava da ga neko skonta ko je i šta je.

Pitanje je gdje se odvezao poslije vozač,da li je on prijavio oštećenje i gdje je tačno kamenovan ili je to uradilo drugo lice-putnici povrijeđeni i dr. i da li je uopće upoznat da ima putnike povrijeđene i slupano staklo, ja nemam na to odgovor je ne znam šta se desilo.
« Last Edit: January 12, 2012, 00:01:40 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #143 on: January 12, 2012, 00:14:27 »

Ja posljednjih dana odmaram tako da pojma nemam šta se dešava, malo sam van događaja. U glavnom nije prvi put da fina gradska dijeca čiji roditelji u glavnom na montiranim TV prilozima laju na GRAS i osoblje GRASa svoj nedostatak igre u parkovima, klikera ćize blize i ostalog višak energije ispoljavaju na nečijem sredstvu za rad. TO nisu djeca to su divljaci a što je još gore takvih je pun grad. Ne tako davno i ja sam bio dijete ali mi nije na um padalo da automobile i autobuse ničim izazvan gađam kamenicama, nije ni ostalim klincima iz moje generacije...ne kontam definitivno...

Maloljetni delinkventi.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #144 on: January 12, 2012, 00:39:22 »

tako ce nekog ubit kamenom, prije 2 god se i meni tako desilo u zenicatransu, treba stat u kraj tim vandalima i divljacima, ali sve vise pocinjem vjerovat da je to nemoguce, a  i to da vozac pobjegne samo tako, ma fuj
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #145 on: January 12, 2012, 02:28:36 »

tako ce nekog ubit kamenom, prije 2 god se i meni tako desilo u zenicatransu, treba stat u kraj tim vandalima i divljacima, ali sve vise pocinjem vjerovat da je to nemoguce, a  i to da vozac pobjegne samo tako, ma fuj

Ma ko će im stati u kraj?
Sve su to košto kaže transformers fina dječica,ne do Bog čačkati u njih,roditelj će se naljutiti.
Pa svaki dan debilizmi,nije prvi put da razbijaju prozore po vozilima.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #146 on: January 12, 2012, 09:16:10 »

tako ce nekog ubit kamenom, prije 2 god se i meni tako desilo u zenicatransu, treba stat u kraj tim vandalima i divljacima, ali sve vise pocinjem vjerovat da je to nemoguce, a  i to da vozac pobjegne samo tako, ma fuj

Ma ko će im stati u kraj?
Sve su to košto kaže transformers fina dječica,ne do Bog čačkati u njih,roditelj će se naljutiti.
Pa svaki dan debilizmi,nije prvi put da razbijaju prozore po vozilima.

onaj ko je pratio slučaj "pucanja" u tahničkoj školi u Sarajevu mogao je vidjeti reakciju "uzornog" roditelja nasilničkog učenika koji je izjavio "djeca nose oružje u školu jer se boje za vlastitu sigurnost"....nekoliko dana kasnije isti taj roditelj je izbacen iz sudnice Kantonalnog suda u Sarajevu jer je počeo ponašati se kao i "potomak mu".....
Problem je što institucije sistema ne rade dovoljno tj ne rade nikako kada su u pitanju ovakve stvari. Maloljetnički zatvor nemamo, kazne su nam preblage. Legendardni Tito je ovo rješavao na način da babo delikventa plati staklo, postavljanje stakla, kaznu i da sljedeći put bilo kakav dokument koji budu vadili članovi pororidce nasilnika prođu posebnu provjeru, pa bi se članovi porodice pogotovo roditelji osvjestili i vidjeli da moraju povesti malo više računa o svojoj divnoj dječici...
što se tiče napuštanja lica mjesta od strane vozača ne želim ga pravdati ali postoji mogućnost da je te rulje bilo više od jednoga i da je vozač strahovao za bezbjednost kako putnika tako i sebe samoga...Ne vjerujem da je napustio lice mjesta tek tako jer svjestan je da ukoliko policija ne napravi zapisnik na licu mjesta teret plaćanja stakla će ići na njega...
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #147 on: January 12, 2012, 19:36:53 »

Ma nevjerujem da je bio samo jedan, mislim da ih je bilo 2 ili više, jer "koje mu koristi što je pogodio autobus, ako ga raja nevidi" Ko bi mu vjerovao?
Vozač vjerovatno nebi "udario" po gasu da se osjećao bezbjednim.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #148 on: January 14, 2012, 17:38:46 »

http://ekskluziva.ba/vijest-2443#4
Logged

Neoplan VIP Class
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #149 on: January 14, 2012, 18:16:45 »


Jest ovog 413 krenulo.......
Logged
Pages: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 40   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.052 seconds with 22 queries.