bhbus.ba
May 10, 2024, 00:01:22 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS-Crna hronika  (Read 129431 times)
adom
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 2



« Reply #105 on: October 15, 2011, 17:58:13 »

neće vozać čuvati od majmuna da ne šaraju i nepišu to je naša kultura i zato se vozaćima napuši
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #106 on: October 29, 2011, 13:07:20 »

Jeli tačno da je onaj terorista ispalio jedan hitac u autobus?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #107 on: October 29, 2011, 13:11:20 »

Čisto sumnjam, jer građani nisu bili meta. Ako je bilo šta, možda je metak od osiguranja ambasade kad su pucali na lika, pa metak završio na busu...
Logged


Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #108 on: October 29, 2011, 14:11:36 »

- Sjedio je na zidiću ispred škole. Oborio je glavu i gledao preda se. Pored njega je bila velika, čini mi se, zelena torba. Rekao sam drugu "nešto nije uredu, ovaj nije dobar, bježimo odavde, nešto će uraditi". Prošli smo 30-tak metara iza škole kada su se čuli prvi pucnji - kazao nam je ovaj sagovornik pod uvjetom anonimnosti.

Pucnji, panika, strah... Jedan od Sarajlija panično izviruje iza zida obližnje zgrade. Supruga mu je istrčala iz tramvaja zaustavljenog nekoliko metara od napadača. Kaže da je došao iz pravca Zemaljskog muzeja. Na glavi mu je bila kapuljača. Nosio je veliku zelenu torbu.

- Nedugo zatim izvadio je kalašnjikov. Spala mu je kapuljača s glave i počeo je pucati, prvo po Ambasadi SAD, pa onda nasumično. Bio je miran. Dobro sam ga vidio. Prvi mu je prišao policajac koji je čuvao Ambasadu. Treba mu orden dati. Krenuo je prema napadaču, iako je ovaj imao kalašnjikov u rukama. Sjećam se da je govorio "smiri se, sve ćemo riješiti". Ali ovaj je počeo pucati na njega. Policajac je pao na beton i krvario je.  Napadač je poslije toga ispalio još nekoliko hitaca po kućici u kojoj sjede čuvari ambasade - tvrdi naš sagovornik.

Kaže da se u tom momentu jedna žena koja je stajala pored njega onesvijestila od straha.

- Na cesti je bio i žuti autobus, i u njega je ispalio jedan hitac. Sklonio sam se na ćošak od škole. Imao sam osjećaj kao da se opet zaratilo. Počela je i policija dolaziti. Strahovao sam da nije opasan eksplozivom koji bi svakog momenta mogao aktivirati - ispričao nam je mladić, koji je bio svjedok ovog stravičnog događaja.

AVAZ
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #109 on: October 29, 2011, 15:09:18 »

- Sjedio je na zidiću ispred škole. Oborio je glavu i gledao preda se. Pored njega je bila velika, čini mi se, zelena torba. Rekao sam drugu "nešto nije uredu, ovaj nije dobar, bježimo odavde, nešto će uraditi". Prošli smo 30-tak metara iza škole kada su se čuli prvi pucnji - kazao nam je ovaj sagovornik pod uvjetom anonimnosti.

Pucnji, panika, strah... Jedan od Sarajlija panično izviruje iza zida obližnje zgrade. Supruga mu je istrčala iz tramvaja zaustavljenog nekoliko metara od napadača. Kaže da je došao iz pravca Zemaljskog muzeja. Na glavi mu je bila kapuljača. Nosio je veliku zelenu torbu.

- Nedugo zatim izvadio je kalašnjikov. Spala mu je kapuljača s glave i počeo je pucati, prvo po Ambasadi SAD, pa onda nasumično. Bio je miran. Dobro sam ga vidio. Prvi mu je prišao policajac koji je čuvao Ambasadu. Treba mu orden dati. Krenuo je prema napadaču, iako je ovaj imao kalašnjikov u rukama. Sjećam se da je govorio "smiri se, sve ćemo riješiti". Ali ovaj je počeo pucati na njega. Policajac je pao na beton i krvario je.  Napadač je poslije toga ispalio još nekoliko hitaca po kućici u kojoj sjede čuvari ambasade - tvrdi naš sagovornik.

Kaže da se u tom momentu jedna žena koja je stajala pored njega onesvijestila od straha.

- Na cesti je bio i žuti autobus, i u njega je ispalio jedan hitac. Sklonio sam se na ćošak od škole. Imao sam osjećaj kao da se opet zaratilo. Počela je i policija dolaziti. Strahovao sam da nije opasan eksplozivom koji bi svakog momenta mogao aktivirati - ispričao nam je mladić, koji je bio svjedok ovog stravičnog događaja.

AVAZ


ovaj malo laže ali nije mu zamjeriti . čovjek se vjerovatno izbezumio u tim trenucima što je i logično...
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #110 on: October 29, 2011, 18:34:13 »

Vozač od 813, koji je vozio u drugoj smjeni (mlađi,dužio je 492 dok je bio vozan) jučer pretučen  Angry
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #111 on: October 29, 2011, 18:37:17 »

Vozač od 813, koji je vozio u drugoj smjeni (mlađi,dužio je 492 dok je bio vozan) jučer pretučen  Angry

Barimba??? Čujjj otkud to? Juče je bila neka frka trka po garaži ali to niko nije spominjao..
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #112 on: October 29, 2011, 18:39:21 »

Ja danas pričao sa nekim vozačem na Ž. stanici koji inače vozi turističke, kaže morao dans doći da vozi mjesto njega.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #113 on: October 29, 2011, 18:44:48 »

Ja danas pričao sa nekim vozačem na Ž. stanici koji inače vozi turističke, kaže morao dans doći da vozi mjesto njega.

ma pričao si sa Salihovicem seljačinom koji je donedavno vozio trolejbus i presao na autobuse da bi "zajahao" na turizam a lik ne zna ni bosanski da priča kako treba pola zuba u glavi nema a samo se hvali i laže....a Barimba ne kontam što bi njega  mogli napasti nit trazi karte niti je problematičan tip ...
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #114 on: October 30, 2011, 21:07:07 »

gdje je belaj bio?
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #115 on: November 01, 2011, 19:27:05 »

852 danas imao udes navodno kod pozorišta. oštećena mu zadnja desna strana (malo oguljena) od srednjih vrata pa do kraja vozila
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #116 on: November 01, 2011, 21:49:53 »

Pokraj mene prošao sad pije možda sat vremena ali ja ništa nisam vidio...
Logged
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #117 on: November 03, 2011, 17:46:00 »

Nije imao kartu pa nožem nasrnuo na vozača GRAS-a.
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/62839-nije-imao-kartu-pa-nozem-nasrnuo-na-vozaca-gras-a.html
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #118 on: November 03, 2011, 17:47:01 »



Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #119 on: November 03, 2011, 17:48:58 »



Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 40   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.042 seconds with 24 queries.