bhbus.ba
May 06, 2024, 14:12:58 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 36   Go Down
  Print  
Author Topic: Autobusni prijevoz, Varaždin  (Read 126942 times)
jakov2233
Guest
« Reply #45 on: September 18, 2010, 22:57:05 »

Kad je uslikana ova slika?Vec par dana kisa pada, a ovdje sunce sija.Zamjetio sam i da su retrovizori narancasti, a vec duze vrijeme su inace bijeli, a branik je od redizajna kad su radili generalno motor i fali joj tabla za prijevoz djece koju ima vise od godinu dana.
Logged
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #46 on: September 18, 2010, 23:02:32 »

Kad je uslikana ova slika?Vec par dana kisa pada, a ovdje sunce sija.Zamjetio sam i da su retrovizori narancasti, a vec duze vrijeme su inace bijeli, a branik je od redizajna kad su radili generalno motor i fali joj tabla za prijevoz djece koju ima vise od godinu dana.
Slika je od ovog ljeta 3 dana prije nego šta je završila za prolupalim motorom Wink
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #47 on: September 19, 2010, 12:21:39 »



Foto: Zoran
Logged

Neoplan VIP Class
Alfa
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 59



« Reply #48 on: September 19, 2010, 18:02:01 »

Kad je uslikana ova slika?Vec par dana kisa pada, a ovdje sunce sija.Zamjetio sam i da su retrovizori narancasti, a vec duze vrijeme su inace bijeli, a branik je od redizajna kad su radili generalno motor i fali joj tabla za prijevoz djece koju ima vise od godinu dana.

Slika je od ovog ljeta 3 dana prije nego šta je završila za prolupalim motorom Wink

Nije lijepo lagati.Čula sam se s kolegom iz Varaždina koji mi je rekao da je na setru još negdje 2008. stavljen naprijed manji i tamniji logo, a svi vidimo da je na tvojoj slici veći i svjetliji.Znači, slika je uslikana negdje 2008, a retrovizori su pobijelili na proljeće kad su jednog potrgali, a ne ljetos kako ti tvrdiš.Sve se zna, danas digneš slušalicu, nazoveš i pitaš i naravno, dobiš točan odgovor Wink
« Last Edit: September 19, 2010, 18:57:45 by Alfa » Logged

Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #49 on: September 19, 2010, 21:18:38 »

Kad je uslikana ova slika?Vec par dana kisa pada, a ovdje sunce sija.Zamjetio sam i da su retrovizori narancasti, a vec duze vrijeme su inace bijeli, a branik je od redizajna kad su radili generalno motor i fali joj tabla za prijevoz djece koju ima vise od godinu dana.

Slika je od ovog ljeta 3 dana prije nego šta je završila za prolupalim motorom Wink

Nije lijepo lagati.Čula sam se s kolegom iz Varaždina koji mi je rekao da je na setru još negdje 2008. stavljen naprijed manji i tamniji logo, a svi vidimo da je na tvojoj slici veći i svjetliji.Znači, slika je uslikana negdje 2008, a retrovizori su pobijelili na proljeće kad su jednog potrgali, a ne ljetos kako ti tvrdiš.Sve se zna, danas digneš slušalicu, nazoveš i pitaš i naravno, dobiš točan odgovor Wink

Slika je od ovog ljeta i stojim kod toga ja nisam kao neki da bacam krafne a onda ne stojim iza toga...imam po live galeriji sve po datumu skidanja tako da ako ja lažem laže i bill gates.
Logged
Alfa
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 59



« Reply #50 on: September 19, 2010, 21:41:07 »

Kad je uslikana ova slika?Vec par dana kisa pada, a ovdje sunce sija.Zamjetio sam i da su retrovizori narancasti, a vec duze vrijeme su inace bijeli, a branik je od redizajna kad su radili generalno motor i fali joj tabla za prijevoz djece koju ima vise od godinu dana.

Slika je od ovog ljeta 3 dana prije nego šta je završila za prolupalim motorom Wink

Nije lijepo lagati.Čula sam se s kolegom iz Varaždina koji mi je rekao da je na setru još negdje 2008. stavljen naprijed manji i tamniji logo, a svi vidimo da je na tvojoj slici veći i svjetliji.Znači, slika je uslikana negdje 2008, a retrovizori su pobijelili na proljeće kad su jednog potrgali, a ne ljetos kako ti tvrdiš.Sve se zna, danas digneš slušalicu, nazoveš i pitaš i naravno, dobiš točan odgovor Wink

Slika je od ovog ljeta i stojim kod toga ja nisam kao neki da bacam krafne a onda ne stojim iza toga...imam po live galeriji sve po datumu skidanja tako da ako ja lažem laže i bill gates.

Mile, nemoj da se pravarim u tebi :/
Slika je uslikana 2008:09:30 15:27:52 fotoaparatom SONY DSC-S730 i to je očito Tongue Tehnika ponekad može zakazat, al ako ti lijepo kažem da je logo mijenjan na setri pred 2 godine, da više nema od proljeća ovakav branik i da su retrovizori potpuno bijeli onda ova slika nije nikako mogla bit uslikana ovo ljeto, a još jedan detalj koji fali ovdje je naljepnica vlasnika ispod stakla tako da su sada 2 s bočne strane.
Tko ne vjeruje, neka zove u AP Wink
Logged

jakov2233
Guest
« Reply #51 on: September 19, 2010, 21:53:21 »

Dečeci i cure. Kaj se natežete oko bedastoća? Taj live stream zna često zezati i to nije mjerodavno, i datum nemora se poklapati na fotiću i stvarni datum.

Alfa, fino si upućena u svaki detalj na tom busu.Sve mi nekako više liči da ti nisi ONA nego ON.  Grin
« Last Edit: September 19, 2010, 21:56:00 by jakov2233 » Logged
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #52 on: September 19, 2010, 21:57:46 »

Dečeci i cure. Kaj se natežete oko bedastoća? Taj live stream zna često zezati i to nije mjerodavno, i datum nemora se poklapati na fotiću i stvarni datum.  A upitna je i Miletova informatička pismenost  Grin

Alfa, fino si upućena u svaki detalj na tom busu.Sve mi nekako više liči da ti nisi ONA nego ON.  Grin
O pismenosti neću jer nisam PROFesor Hrvatskog makar za ovo on mi izgleda sumnjivo čak mi pada na pamet netko Grin
Znaći i tebi radi probleme taj live stream?
Logged
jakov2233
Guest
« Reply #53 on: September 19, 2010, 21:58:52 »

Naravno, meni sve radi probleme.
Logged
Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #54 on: September 19, 2010, 22:06:17 »

Jel moze mi neko reci jel imaju jos Setru S 317 HDH u voznom parku?
Logged
jakov2233
Guest
« Reply #55 on: September 19, 2010, 22:08:01 »

Imaju. Ali bi nam alfa mogao to malo opširnije elaboririati  Grin
Logged
Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #56 on: September 19, 2010, 22:28:43 »


hvala na odgovor Alfa,jeste slazem se da dobar bus ,po meni cak i najbolji autobus od serije 300
« Last Edit: January 04, 2011, 23:17:24 by tomo » Logged
jakov2233
Guest
« Reply #57 on: September 19, 2010, 22:29:57 »

TO im i je najbolji bus u voznom parku  Grin
Logged
Mile
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.549


« Reply #58 on: September 19, 2010, 22:43:34 »

TO im i je najbolji bus u voznom parku  Grin
Ne pričaj svašta 9700,9900,SML 14 H 256 i SL 11 HUA 280 su im najbolje kaj imaju ovo ostalo sve trulež.
Logged
jakov2233
Guest
« Reply #59 on: September 19, 2010, 22:47:53 »

Pardon, zaboravio sam na Steyr.... Volvo i ono čudo AV bi ipak izostavio  Grin
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 36   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.05 seconds with 20 queries.