bhbus.ba
May 07, 2024, 19:09:29 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Go Down
  Print  
Author Topic: BHBus Forum & Portal - Opcije, Mogućnosti, Komentari, Prijedlozi  (Read 52686 times)
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #30 on: September 14, 2011, 10:28:27 »

Amare, meni se ovo ne mjenja da li je do mene ili? (ova slika na vrhu, tu su mi i dalje one pobjedničke slike.)
Samo odradiš refresh u svom internet browseru... Wink
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #31 on: September 16, 2011, 00:45:29 »

Malo novih informacije za Vas od mene kao Administratora BHBus.net-a, ipak je to moja dužnost prema Vama.

1. TEHNIČKE INFORMACIJE - INFO SERVER
Ovoga puta malo tehničkih informacija :
Informacije sa našeg Servera na kojeg smo smješteni, naš osobni, jedinstveni server za BHBus.net portal, koji je zaslužan za njegov uspješan rad i obrtaje procesora i rama kako bi ovo se "gonilo" da radi kako treba Cheesy

SERVER INFO :
HDD Memory/Prostor : 23,75% prostora je zauzeto od ukupnog prostora servera, tačnije 4,75 GB je zauzeto od 20 GB koje imamo na raspolaganju Smiley

RAM Usage/Potrošnja : RAM Servera konstano radi od svoga prvog dana, rođenja na 40-50 % upotrebe/opterećenja, što je dobar znak... A vidit ćemo do kada će to ovaj server durati tako, jer sve više je novih članova, posjeta, postova, informacija, te sve više zahtjeva veći rad RAM memorije... Kada dođe vrijeme da ne može to ovaj RAM više podnijeti, naravno, ne brinite se, nadogradit ćemo na bolji, brži RAM koji će zadovoljavati novonastale potrebe Wink

CPU Usage/Potrošnja-Opterećenje : Obično varira od 3-14-15% rada, opterećenja, što je dobra stvar, znači da imamo itekako dobar CPU na Serveru, i on po mojim predpostavkama će nas moći još dugo dugo vremena služiti Smiley

MJESEČNI Traffic/Saobraćaj na server podataka/informacija je trenutno : 4,98% a do zadnjeg dana u mjesecu obično dosegne do 13%. Ne dalje, barem do sada nije... Smiley Znači trenutno 4,98% prometa podataka, to iznosi u svima dobro poznatim jedinicama kao GB, iznosi :  49,81 GB... A ukoliko želite, mogu Vam očitati ovoga mjeseca kada budu zadnji dani, da vidite koliko će tada biti ta brojka, da stvorite sebi sliku koliko informacija/podataka se pronese u mjesecu na BHBus.net Smiley


2. E-MAIL ACCOUNTI BHBUS.NET ZA NAŠE REGISTROVANE KORISNIKE
Dakle, ukoliko neko od naših članova, registrovanih, želi da posjeduje i koristi e-mail sa domenom, nazivom vašeime@bhbus.net, neka mi se javi na e-mail amar@bhbus.net i napravićemo mu e-mail account i ustupiti na korištenje. Naši e-mailovi rade preko gmail sučelja, te je na osnovu toga ih isto koristi kao i @gmail.com e-mail account, isti pristup, procedura, sve... @bhbus.net e-mail accounti imaju dozvoljenu memoriju po e-mail accountu od 7618 MB, tako da je to dovoljno za svaku vrstu korisnika, ne morate brisati pristligle, poslate e-mailove, podatke na e-mailu po 2-3 godine sigurno, oni koji imaju puno e-mailova, a regularni/normalni korisnici e-maila vjerovatno i do 5 godina ne moraju ništa brisati a imaju memoriju na svom e-mail accountu...

Pozdrav

Za sve prijedloge, pritužbe, ideje itd... uvezi BHBus.net portala, rada uspješnosti itd možete me također kontaktirati na amar@bhbus.net , radujem se Vašem e-mailu. Wink
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #32 on: September 16, 2011, 19:03:44 »

Idemo dalje...
Danas smo uspješno lansirali novu, redizajniranu, funkcionalniju, sa više informacija početnu stranicu našeg portala. Pristupom na www.bhbus.net možete pogledati promjene koje su nastale, te nas zanima šta Vi mislite o ovom malom osvježenju ? Vaša mišljenja su nam itekako važna, pišite u komentarima.

Screenshot predhodnog dizajna, izgleda i funkcionalnosti, početne ulazne stranice na našem portalu :



A sada screenshot novog izdanja, koje je danas ugledalo svjetlo dana :



Nadamo  se da će Vam se svidjeti barem malim djelićem... Potrudio sam se da napravim nešto svježije, te da Vama osvježim malo ulaz na naš forum...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #33 on: September 17, 2011, 22:19:48 »

Meni se definitivno sviđa, pogotovo tabovi "O nama" i "Naš tim" Wink
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #34 on: September 17, 2011, 22:29:21 »

Meni se definitivno sviđa, pogotovo tabovi "O nama" i "Naš tim" Wink
I ja sam isto tako odusevljen ovim sto je Amar uradio, Svaka čast Smiley .
Logged

Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #35 on: September 17, 2011, 22:31:43 »

Definitivno  bolji ,svaka cast majstori a najvise zbog mojih slika Cheesy salim se  Roll Eyes
Logged
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #36 on: September 17, 2011, 22:33:27 »

pod ovim nas tim sta se krije,msm jel imaju najbolji posteri i slike ili,ako bih se odjavio ne bih znao svoju sifru pa zato nemogu da pogledam...
Logged

Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #37 on: September 17, 2011, 22:48:05 »

pod ovim nas tim sta se krije,msm jel imaju najbolji posteri i slike ili,ako bih se odjavio ne bih znao svoju sifru pa zato nemogu da pogledam...

Ne moras se odjavljivat jednostavno klikni na www.bhbus.net i prebacit ce te na tu prvu stranicu, a pod nas tim se kriju informacije o Modovima i slike svih nas,
Logged

Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #38 on: September 17, 2011, 22:58:02 »

Sve je odlično. Bravo Amare  Smiley Smiley Wink Wink 
Logged

Nenad_KM
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 981



« Reply #39 on: September 18, 2011, 01:26:54 »

Cista 10-ka!
Logged

Nibus 400.22 GB 523
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #40 on: September 18, 2011, 14:28:44 »

Hvala Vam, drago mi je da Vam se sviđa...
Logged


Marioo12
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 377


« Reply #41 on: September 18, 2011, 22:58:52 »

Odlično napravljeno ! 
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #42 on: September 29, 2011, 01:00:57 »

Odrađeno osvježenje Header slike ... Nadam se da Vam se sviđa Wink

Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #43 on: September 29, 2011, 12:57:23 »

Odrađeno osvježenje Header slike ... Nadam se da Vam se sviđa Wink


Dobro je, bolje nego onaj minibus što je ranije bio..
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #44 on: September 29, 2011, 21:12:26 »

zanimljiva slika.a gdje je slikano skroz mi je nepoznata lokacija...Wink
Logged

Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 14   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 20 queries.