bhbus.ba
May 05, 2024, 11:35:25 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Go Down
  Print  
Author Topic: Adin_Zne  (Read 47265 times)
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #120 on: November 26, 2011, 13:39:20 »

Stavljam mjesto i datum zato što je ono pravilo, obavezno da se piše gdje i kad je slikano, davno isfuralo. A ja tebe uopšte ne kopiram, ovo smo svi koristili i neki još koriste, da pišu mjesto i datum. Nije problem, neću više stavljati ovako i završena priča, da ne spammamo više. Pozdrav.
Logged

Neoplan VIP Class
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #121 on: November 26, 2011, 14:32:16 »

Stavljam mjesto i datum zato što je ono pravilo, obavezno da se piše gdje i kad je slikano, davno isfuralo. A ja tebe uopšte ne kopiram, ovo smo svi koristili i neki još koriste, da pišu mjesto i datum. Nije problem, neću više stavljati ovako i završena priča, da ne spammamo više. Pozdrav.
Ma radi ti šta hoćeš, nisam ja tebi reko da ne stavljaš, nego me nerviraš bezobrazno se postavljaš prema svemu ovome, jer i mišljenja da vjerovatno puno toga vrijediš, da je velika tvoja zasluga dosta ovoga itd... De se spusti momak, upravo ti ovo govorim, što praviš se nešto da si, glumiš itd, a veze s vezom pokažeš da nemaš u nekim stvarima, nego samo kako neko da i ti to tako nekako uradiš... Evo upravo ovako, kao što si sada, "da ne spammamo više", ovo ti spamm, dakle nemaš pojma očito šta pišeš, spamm je ono radi čega sam ja tebe banovao par puta, bespotrebno pisanje postva, dakle možda si ti i tog mišljenja da je ovo što sam ti napiso bespotrebno ignoriraš po običaju, pa ti zato spamm. Ovakve teme i jesu za ovakve stvari, da bi se napisalo nešto za nekog člana ukoliko se ima, a ne samo za "dobro došao" "welcome" itd, kakve fajde od tih postova i ima...

Što se potpisa tiče, da, itekako sam i mislio da ćeš ići opet u tome smjeru da nisi ni u kome pogledu mene kopirao, ti si se samo kao i uvijek pridržavao pravila i na potpisu slike pisao što je pravilo i obavezno, i po tebi "davno isfuralo" , ne vidim ove dvije riječi na šta su trebale ukazati ili dati info, ne znam šta je to, ne kontam... Ali to me i nervira, što glumiš i predstavljaš nešto, a onda djelom totalno drugačije radiš. Daj budi više svoj čovjek i imaj svoj stav i svoje JA... A evo kako nisi kopirano nego samo ispoštovao pravilo kao i uvijek što si to radio, jel da? Očito si nezreo i dalje, pa je dalja diskusija sa moje strane o ovome stobom suvišna, nemam šta više pisati, nego samo za kraj postaviti sliku koja govori hiljadu riječi, slika sa potpisom prije ovoga, i da vidite i Vi ostali i tada je poštovao pravilo...

http://img337.imageshack.us/img337/2923/mannl313cts.jpg

pa prije toga ovaj
http://img100.imageshack.us/img100/7362/photo0846.jpg

i evo prije još toga ovaj, neću više ići, a može se ići u nedogled koliko ih je promjenio, pa eto vidite kako su pravila poštovana ako ćemo već oko toga, a usput pogledajte da svaki put i drugi potpis kao identitet, trenutno Adin O. , prije toga ZNE, prije toga Adin Omerhodzic, pa onda Adin_Zne, u tome realno može se zaključiti koliko baš ovaj član konta poentu svega ovoga, pa tvoj identitet je ime i prezime, i tako samo možeš zaštiti svoju sliku i imati na njoj autorsko pravo, a kao Zne to ne možeš, a i pored toga, ne prate svi redovno i detaljno forum i slike, i ljudi se zapitaju a ko je sad ZNE a ko je ovaj drug itd, čije li ovaj sve slike postavlja... ne ozbiljnost uveliko kod tebe zastupljena...
http://img207.imageshack.us/img207/5397/neoplanskylinerr.jpg
itd...

Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #122 on: November 26, 2011, 15:11:11 »

To što ja mijenjam imena/nickove na slikama, to nije tvoj, niti bilo čiji drugi problem, ja ću na SVOJE slike stavljat potpis koji meni odgovara, a ne nekom drugom ...
Logged

Neoplan VIP Class
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #123 on: November 26, 2011, 18:58:03 »

To što ja mijenjam imena/nickove na slikama, to nije tvoj, niti bilo čiji drugi problem, ja ću na SVOJE slike stavljat potpis koji meni odgovara, a ne nekom drugom ...
Ma dobro, uvijek si najpametniji kao i uvijek...
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #124 on: November 26, 2011, 21:57:23 »

iskreno ni ja ne vidim svrhu pisanja ovoga... Slika ok, potpis ok, mjesto slikanja ok... imaraznih varijanti... A to što on mjenja, govori nešto o njemu, al ne krši nikakva pravila i dok ne krši pravila svaka priča o ovome je suvišna, pa vi kako hoćete...
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #125 on: November 26, 2011, 22:01:57 »

Ama čitam ovo - upućena mu je dobronamjerna kritika... Ali to što kaže Amar, već je više bzvz to stalno mijenjanje...  Daj sjedi pred komp isprobaj 100, 200, 300 varijanti i šta ti se svidi drži se toga...  Pa nije više tako balav, puno toga je sam napravio i skontao, daleko od toga... Opet, on nek radi po svome, nema potrebe odmah se ljutiti ako ti netko ukaže na to kako to drugi vidi i doživljava...
Logged


Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #126 on: November 26, 2011, 22:59:25 »

Pa kakve veze ima sto mjenja nick i potpis i to sve, pa svi smo to radili, i Amar i Tomo i jos dosta drugih clanova i ja cak jedno vrijeme sam stavljao datum i mjesto gdje je slikano i potpis i sve, a sad samo ubacim logo BHBUS i to je to..ne vidim svrhu ovog napdanja, sta ces, dotuzi jedno te isto, pa sta fali malo promjene, ajde da on to mjenja svakih 15-20 dana pa bi se moglo i prigovorit i posavjetovat malo ali ove promjene radi mislim jednom u mjesecu ili mozda cak i duze.
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #127 on: November 27, 2011, 06:45:10 »

iskreno ni ja ne vidim svrhu pisanja ovoga... Slika ok, potpis ok, mjesto slikanja ok... imaraznih varijanti... A to što on mjenja, govori nešto o njemu, al ne krši nikakva pravila i dok ne krši pravila svaka priča o ovome je suvišna, pa vi kako hoćete...
Svrha je u tome što u mnogim stvarima zna pristupiti sudjelovanju komentarima i to budu pametovanja, postovi napisani tako da ozbiljno postupa i veoma često predstavlja sebe posredstvom pisanja postova kao iskusnog poznavaoca ove tematike i tako se i predstavlja na forumu, a onda s druge strane predstavlja ne iskustvo i ne ozbiljnost. Stvar je u tome da shvati više da ukoliko nije toliko upućen, informisan i potreban u nekoj temi da u tome slučaju i nije potrebno odma nešto tu napisati, znam dobro što to govorim, ovo je kritika, savjet u svakome svome djeliću u predhodnome mom postu. Kao što sam kolega Dubster lijepo napisao u tome postu, a to je, da to ga ne pišem sa pozicije administratora, nego upućujem kritiku/savjet kao obični član.  Dalče da ne kontam što si onda opet to pisao da ne krši pravila. O tome da je svaka priča o ovome suvišna, to je tvoje mišljenje, i onda ako je u tvome slučaju tako, pa onda nemoj ti ništa više ovdje o tome pisati i rješeno, jer za neke ovdje ovo nije sigurno suvišna priča, tako i na temama drugih članova ovako se može svako obratiti i pisati ukoliko ima potrebe za time, za takvo nešto i postoji ovakvo nešto i postoje pored toga i privatne poruke... Wink


Ama čitam ovo - upućena mu je dobronamjerna kritika... Ali to što kaže Amar, već je više bzvz to stalno mijenjanje...  Daj sjedi pred komp isprobaj 100, 200, 300 varijanti i šta ti se svidi drži se toga...  Pa nije više tako balav, puno toga je sam napravio i skontao, daleko od toga... Opet, on nek radi po svome, nema potrebe odmah se ljutiti ako ti netko ukaže na to kako to drugi vidi i doživljava...
Evo upravo ovako, kolega tomo je shvatio moju svrhu/poentu toga posta, pa kao što sam napisao stalno mjenjanje, pa nije ovdje svrha taj potpis da se nonstop mjenja da privuče pažnju jer je on tematika foruma, a ne autobusi... Isto također me u potpunosti shvatio i sa ovime da sam ja ovo napisao jer sam uvidio potrebu da ukažem na to, to je moja kritika, savjet, a nigdje ne piše da on mora nju uzeti uopšte k' znanju i da mora nešto mjenjati, kao što je odma i  pokazao da to i ne uzima ni sekundice k znanju i tako sam i očekivao jer se tako uvijek ponaša u svemu kada sam ga ja kontaktirao, e zato govorim kako vamo glumi znalca, ozbiljnost, zrelost, a zapravo kroz ovakve stvari opet pokazuje suprotnost sve tome..ali opet,  on neka radi kako hoće i šta hoće ukoliko to ne krši pravila...

Pa kakve veze ima sto mjenja nick i potpis i to sve, pa svi smo to radili, i Amar i Tomo i jos dosta drugih clanova i ja cak jedno vrijeme sam stavljao datum i mjesto gdje je slikano i potpis i sve, a sad samo ubacim logo BHBUS i to je to..ne vidim svrhu ovog napdanja, sta ces, dotuzi jedno te isto, pa sta fali malo promjene, ajde da on to mjenja svakih 15-20 dana pa bi se moglo i prigovorit i posavjetovat malo ali ove promjene radi mislim jednom u mjesecu ili mozda cak i duze.
Pa uvidio sam da ima veze vezano za nick, jer mi smeta to zato što predstavlja sebe kao poznavaoca svrhe i stvaranja potpisa na fotografijama, jer čim ih toliko često mjenja dakle ukazuje na to kako on radi dizajn toga itd, a prvobitno ne shvaća svrhu i ispravnost potpisa fotografije, kao što to ne shvaćaju i ti drugi koji to mjenjaju, ali pazi sad ovo, ne mislim u tome na one koji mjenjaju npr. iz Adnan O. u Adnan Omerhodžić ili obrnuto, jer tako sadrži njegov pravi identitet na osnovu kojeg i može imati copyright, a ne nick Zne , Fotogy ili nešto treće, jer tako nemaš osnove tražiti copyright kad neko stavi tvoju sliku negdje, kako ćeš dokazati tome nekome da si ZNE , sa pravim dokazom... Ja isto sam ispočetka stavljao potpis photo Amar, ali tada nisam znao, vremenom sam došao i do te informacije, i skontao, pa na taj način kao što sam se predstavljao, svoj identitet, nisam mogao imati pravo na copyright/autorska prava, jer koliko ima sve Amar-a na svijetu, a ovako imam (c), zbog toga sam i ukazao adinu na to, kad već to nešto pravi i radi, daj barem sjedi malo više od 5 min vremena za koliko sklepaš ovakve dizajne, i uradi barem kako treba, jer ovako tvoj potpis ne služi svojoj prvobitnoj svrsi. I mjenja nemal svaki 30 dana potpis, pa smeta mi, jer nije to svrha ovoga foruma, zato sam napisao, napravi jedan kako treba i taj koristi ubuduće, a onda se usmjeri samo tematici foruma kada si ovdje, ali naravno to je samo moje mišljenje kritika i savjet...

Znao sam da će ovako u ovome pravcu biti, jer uvijek kritika čak kao i ova dovede kod članova u velikome broju ljutnju, to je veliki problem nas s balkana, a kritike se trebaju uzeti kao ukazivanje na nešto, na osnovu kritika se u svim stvarima na svijetu dosta dosta toga prepravi u boljem pogledu, jer se shvati na osnovu kritike, uvide neke greške i isprave se...
Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #128 on: December 05, 2011, 23:34:11 »

Logged

Neoplan VIP Class
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #129 on: December 06, 2011, 04:22:37 »

e nek je tu adidas kapa :-D
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #130 on: February 04, 2012, 23:32:39 »

Današnje ludorije:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ixAt8CtLy-Q&feature=youtu.be[/youtube]
Logged

Neoplan VIP Class
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #131 on: February 05, 2012, 17:14:24 »

ma nisko je ovo Cheesy
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #132 on: February 05, 2012, 17:30:08 »

Ovo je bilo samo za probu.
Logged

Neoplan VIP Class
Suljo Nakic
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 131



« Reply #133 on: February 13, 2012, 17:07:46 »

Dobar kaskader...svaka cast Cheesy
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #134 on: February 13, 2012, 17:29:09 »

Sutra ide front flip.
Logged

Neoplan VIP Class
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.043 seconds with 21 queries.