bhbus.ba
May 16, 2024, 14:43:38 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 46   Go Down
  Print  
Author Topic: Biss Tours - Razno/Diskusije  (Read 172603 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #255 on: June 22, 2011, 18:12:13 »

ma realno, novinari su nam nula kao i njihova objektivnost, pa i ne treba čuditi nešto ovako...
Logged


aka
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 54



« Reply #256 on: June 22, 2011, 18:58:30 »

Kao prvo cestitke firmi Biss Tours na prinovama! Sto se tice clanka u novinama ja bih to nazvao politikom firme i cini mi se da je to dobar potez.Zna se obican putnik i ne gleda bas na marku autobusa,vaznije je da je novo i sjajno.
A to sto npr. Kantic ne zove medije i novinare na promociju novih autobusa je njegova poslovna politika i tako je treba shvatiti i prihvatiti.Isto tako cinjenica je da Biss Tours rado koketira i sa lokalnom politikom ali to nije tema i da ne idemo "predaleko" Wink
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #257 on: June 22, 2011, 19:18:03 »

Kao prvo cestitke firmi Biss Tours na prinovama! Sto se tice clanka u novinama ja bih to nazvao politikom firme i cini mi se da je to dobar potez.Zna se obican putnik i ne gleda bas na marku autobusa,vaznije je da je novo i sjajno.
A to sto npr. Kantic ne zove medije i novinare na promociju novih autobusa je njegova poslovna politika i tako je treba shvatiti i prihvatiti.Isto tako cinjenica je da Biss Tours rado koketira i sa lokalnom politikom ali to nije tema i da ne idemo "predaleko" Wink


Sve to ok, ja to razumijem, i kao što ti kažeš to je politika i marketing firme, ali ovo za Euro 5 temu me buni?
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #258 on: June 22, 2011, 19:59:19 »

Pa niko i ne zna da Kantićeve nove Setre imaju Euro 5 kad se ovaj i ne reklamira uopšte...a naravno da imaju Euro 5, ove zadnje nabavljene.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
aka
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 54



« Reply #259 on: June 22, 2011, 21:01:10 »

Kao prvo cestitke firmi Biss Tours na prinovama! Sto se tice clanka u novinama ja bih to nazvao politikom firme i cini mi se da je to dobar potez.Zna se obican putnik i ne gleda bas na marku autobusa,vaznije je da je novo i sjajno.
A to sto npr. Kantic ne zove medije i novinare na promociju novih autobusa je njegova poslovna politika i tako je treba shvatiti i prihvatiti.Isto tako cinjenica je da Biss Tours rado koketira i sa lokalnom politikom ali to nije tema i da ne idemo "predaleko" Wink


Sve to ok, ja to razumijem, i kao što ti kažeš to je politika i marketing firme, ali ovo za Euro 5 temu me buni?
Ovdje se vise radi o povrsnosti novinara koji se nije udostojio barem malo "proguglati"i nauciti elementarne stvari o autobusima,a da ne pricamo o relecijama na BH autobuskom trzistu itd. .......
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #260 on: June 22, 2011, 21:39:35 »

Pa vjerovatno je press osoba iz Biss Toursa dala takve informacije novinarima, pa na osnovu toga oni napisali takvo nešto, što po meni nije uredu, jer nije istina...
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #261 on: June 22, 2011, 22:33:57 »

Pa vjerovatno je press osoba iz Biss Toursa dala takve informacije novinarima, pa na osnovu toga oni napisali takvo nešto, što po meni nije uredu, jer nije istina...

Amare, napisali su jednostavno na temelju izjave osobe iz Bissa, a bez provjere ostalih informacija vezanih za neke cinjenice, to je kod novinara s ovih prostora normalno...
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #262 on: June 22, 2011, 22:43:34 »

Ma i kad su MANovi nabavljeni to je bilo propraćeno kao da je ne znam šta i po priči sa tog videa bi svaki obični čovjek mislio da su najbolji u državi što je daleko od istine. Svakom svačije, neka se reklamiraju i dalje, fini su ljudi iz te firme i nemam ništa protiv njih ali mislim da pretjeruju.

Mislim da nema potrebe dalje  razglabati o ovome Wink
« Last Edit: June 22, 2011, 22:45:08 by Mustafa YJM » Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
tufko
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 320



« Reply #263 on: July 05, 2011, 11:04:37 »

ovaj skyliner ce sada inace da vozi exkurzije posto vise nece ici u Spaniju
Logged

ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #264 on: July 05, 2011, 15:01:13 »

otkud ti to da nece ici u spaniju...
Logged

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #265 on: July 05, 2011, 18:51:21 »

Nisam znao da je stari Lion's tako dobar...bus je jako udoban i ne može se ni po čemu porediti sa novim Coach-om. Motor jak, odlično vuče, mjenjač 4+4....



pa švabo buraz....
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #266 on: July 06, 2011, 13:24:28 »

ovaj skyliner ce sada inace da vozi exkurzije posto vise nece ici u Spaniju

Ja ga jučer vidio za Pulu...
Logged


tufko
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 320



« Reply #267 on: July 06, 2011, 14:29:15 »

ma samo ex voza
Logged

Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #268 on: July 07, 2011, 09:02:10 »

Pa onda ispadne da moje oči lažu, sad ti kažem da sam ga vidjeo ...
Logged


ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #269 on: July 07, 2011, 16:48:35 »

pa sad je vrijeme eskurzija proslo tako da moze sad slobodno voziti za pulu,jer pocinje vrijeme praznika,godisnjih odmora.sezona je krenula tako da ima putnika za katni bus....
Logged

Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 46   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.048 seconds with 21 queries.