bhbus.ba
May 06, 2024, 17:14:51 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: Benjo(ReTours)  (Read 5237 times)
Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« on: May 22, 2011, 20:02:19 »

ja ce sovem Benjo
ja imam 15 Godina i ja zam is Bosne ali šivim u Njemačkoj (Hannover) i tu idem u školu u 9. Rasred!
ja zam stručnjak za Prevoznik RETOURS
moj otaz radi u RETOURSu pa zam stalno tamo i znam sve oko tome!
ako neko ima kako pitanje oko njihovi Autobusa ili Vlasnika ili Liniji zamo pitajte ja ču vama dati odgovor!
« Last Edit: May 22, 2011, 20:07:31 by Benjo(ReTours) » Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #1 on: May 22, 2011, 20:50:09 »

Evo imam čast, da ti prvi poželim dobrodošlicu. i odmah pitanje koje me zanima, kakav bus vozi otac?
Pozdrav i lijepo se osjećaj na Forumu!!!
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« Reply #2 on: May 22, 2011, 21:04:32 »

vala ja zam več malo duče na forumu ali nema vese Cheesy
pa moj otaz vozi stalno drugi pošto on u Sarajevu sjeda pa zamo kad ide iz Hannovera za Bosnu on odluči ali vetčinom onu Bovu futuru H:R6657 ili onu Bovu Maqig H:R6683
Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #3 on: May 22, 2011, 21:04:57 »

Iako si sa nama vec neko vrijeme, zelim ti ljepu dobrodoslicu i ugodan boravak na forumu. Smiley
Logged

Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« Reply #4 on: May 22, 2011, 21:06:13 »

vala Smiley
Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #5 on: May 22, 2011, 21:29:04 »

I od mene dobrodošlica, kad si se ovako formalno predstavio Wink. Hvala što si sa nama i što dijeliš bitne informacije kao i slike vezano za tu firmu. Vidim da ti naš jezik ne ide baš najbolje ali ipak se trudiš da što bolje doprinosiš radu foruma. Svaka ti čast na tome ! Wink
« Last Edit: May 22, 2011, 21:54:14 by Mustafa YJM » Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #6 on: May 22, 2011, 21:40:09 »

Svaja ti čast na tome ! Wink

i tebi bi dosao dobro koji cas Tongue
Logged


Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« Reply #7 on: May 22, 2011, 21:41:31 »

hahahaha Cheesy
Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #8 on: May 22, 2011, 21:54:31 »

Svaja ti čast na tome ! Wink

i tebi bi dosao dobro koji cas Tongue

Jesi i našao dlaku u sijenu...
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Nico(ReTours)
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 20



« Reply #9 on: June 20, 2011, 20:40:30 »

 hahaha Benjo zada i ja zam osvojio Bhbus i sada imaš konkurenciju u slikanjem ja ca mojom Sony za 500 eura a ti i tvoja Toshiba za 350 eura je nula za moju
šalim ce jarane moj najbloji Cheesy
Logged
Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« Reply #10 on: June 20, 2011, 21:41:02 »

jaja ma memoj nisam još ni u Sarajevu i ti več cijeloj Ekipi napričo da zam u Sarajevu ehhhhhhhh!!!!
dobro imaš mošda bolju Kameru ali nešnaš dobro slikat Cheesy
jarane moj ja idem u petak u Bosnu hajmo sutra u Mc´s pa u Rinder pa otvori ti temu Rinder &reTours firma u kooperaciji!!!!
Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #11 on: June 20, 2011, 22:19:22 »

dalje takve razmjene postova ti i nico nastavite preko privatnih poruka... Ovdje takve poruke u buduće predstavljaju spamm poruke te će se brisati od strane tima BHBus-a ...
Logged


Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« Reply #12 on: July 10, 2011, 18:55:18 »

ok nije problem Wink
Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« Reply #13 on: January 31, 2013, 19:47:03 »

Prinova kod mene Nikon coolpix S3200 ima 16mp 6X Optimal Zoom nije lose

Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
Benjo(ReTours)
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 713



« Reply #14 on: January 31, 2013, 21:36:26 »

Posto sam prije paar minuta procitao da cu biti sigurno uskoro iskjucen sa ovog Foruma hocu da vam jos paar stvari kazem.
Dobro znam ja da sam ja kriv bio za neke rasprave i znam ja da moje informacije nisu bile nekad najbolje. Ali meni nije ni bilo lahko kad sam opet poceo ovdje postavljati. Trazili su clanovi Mate, tomo i Mart stalno neke greske na mojim postovima i informacijama. Zabranio mi je clan tomo da postavljam slike u HR dio zato sto me nemoze ocima. (Informacije i slike mi nevaljaju ili nisu moje) Ja postavim neku temu odma me zajebavaju za neke stvari. Clan mate me zajebavao za svatku sitnicu (HUKIC TOURS) umjesto da mi je odma rekao da sam natpisao HUCKI TOURS mjesto HUKIC TOURS  on je poceo raspravu i mene zbunjivao. Clan Mate zna tacno sta mora da uradi da stvori raspravu i gusvu. Naravno Benjo ispane kriv za sve. Tako i clan Mart koji zna sve najbolje. Ja postavim pogresnu neku sliku, odma trazi sankcije i banovanje mene. Naravno Tomo odma leti i pise molbu. Ja mislim da kad clan tomo i mate imaju problem sa jednom osobom  znaju tacno sta trebaju uraditi da se ovako nesto desi ko sad. Garantujem da trenutno mate i tomo sjede i vesele se za ovo. A da vam kazem '' samo sto vi nemate drugog posla i veoma puno dosade nemorate mene/nas maloljetne zajebavati za svatku sitnicu''(Ovo licno ide clanovima mate i MART)  Negovorim ja da sam bez greske nego govorim da je ovo pretjerano!!!!!!!!!!! Clan Transformers vrijedjava Dubstera i nista mu nije barem ja jos nisam vidio neki ban ili nesto. A ja samo siguran da cu jos danas biti banovan za uvijek.
Ja sam ipak postovao neke clanove vise i neke manje al eto do vama je. Ja volim ovaj forum najvise od svih foruma. Ja sam bio obecao da cu se popraviti i mislim da mi je to ipak malo  uspljeo a 90% od ovog sto sam ja ''grijesio'' nije bilo namjerno nego je to samo izvuceno i bezveze raspravljeno (mate, mart) a ovo sta je bilo u temi Retours je stvarno sa moje strane bilo glupo i bezveze Wink
Ako cu biti iskljucen onda selim svim clanovima i forumu jos dalje uspjeha jer je ovaj forum najbolji i najkulturniji pozzzz

PS: Ako vi mislite (mart, mate i tomo) da ja sjedim za kompjuterom i namjerno grijesim i postavljam uzinad slike u pogresnu temu da se vi nervirate i bla bla bla onda grijesite ja se pojedem siv da sam opet u vrci gresku napravio ( bilo bi super ako admistracija ovo gleda drugicije i pretjerano sa banovanjem)
Logged

BHBus.net prvi portal o autobusima u BiH
Pages: [1] 2   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.044 seconds with 23 queries.