bhbus.ba
May 10, 2024, 23:55:01 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 46   Go Down
  Print  
Author Topic: Croatia bus, Zagreb  (Read 216542 times)
neoplancityliner
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 122



« Reply #525 on: November 11, 2012, 01:21:48 »

Osijek - Berlin


jel su oni to namjerno poskidali tapete ili?
a ratkapa se počela ljuštit, šteta Sad
...
nego, koju oznaku motor na ovom star-u ima? euro 2 ili 3?
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #526 on: November 12, 2012, 03:53:35 »

Ja mislim da je euro 2, ali doista nisam gledao oznaku...  Inače, ne vjerujem da je taj bus otišao za Berlin (iako nije nemoguće), nego da je samo obavio transfer do Zagreba.... To se nerijetko radi na Slavoniji sa vezama za međunarodnim linijama za Njemačku i Švicarsku - šalju autobus koji im dođe pod ruku pa onda kako ja kažem "pretumbavaju" putnike u Zagrebu...
Logged


neoplancityliner
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 122



« Reply #527 on: November 12, 2012, 11:46:19 »

Žalosno i krajnje neprofesonalno je to od strane naših prijevoznika.. putnici rade 100 prijelaza.. to je jedan od razloga zasto se sve manje voze busevima.. sjedne na avion poslije ručka i u Hamburgu istog dana obavi večeru za nešto veću cijenu karte.. i nema nikakve brige..

*zabranjeno citiranje zadnjeg posta
« Last Edit: November 12, 2012, 13:17:45 by The_Dubster » Logged

svicer
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 154



« Reply #528 on: November 12, 2012, 16:27:38 »

Ja mislim da je euro 2, ali doista nisam gledao oznaku...  Inače, ne vjerujem da je taj bus otišao za Berlin (iako nije nemoguće), nego da je samo obavio transfer do Zagreba.... To se nerijetko radi na Slavoniji sa vezama za međunarodnim linijama za Njemačku i Švicarsku - šalju autobus koji im dođe pod ruku pa onda kako ja kažem "pretumbavaju" putnike u Zagrebu...

Po meni i nemas druge, ti vozaci koji iz Slavonije krecu moraju imati neki smjestaj, onda do svabije koliko im treba sati(trebaju biti odmorni), ovako sakupe, novi bus ili nova posada i gas, ali nas narod je takav, on mora da se pati, to mu je gust, pola njin ne zna da iz oSijeka za svabiju imaju povoljnije letove avionom.
Logged
neoplancityliner
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 122



« Reply #529 on: November 13, 2012, 00:13:46 »

da, ali recimo uzet ću za primjer Čazmatrans.. linija npr. subotom Dortmund.. jedan vozač odlazi u petak u Županju (vozi liniju 15:15 iz Zagreba, te u subotu kreće iz Županje pa sve do Đurđevca, Koprivnice ili čak i Varaždina je sam.. onda mu tek dolazi kolega i nastavljaju dalje put Dortmunda.. ne razumijem zašto to nebi moglo i u CB tako?

ili bar da imaju onda na busu 3. vozača koji će otići u Slavoniju i dovest bus do Zagreba.. problem bi bio puno manji.. a komfort putnika puno veći Smiley
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #530 on: November 19, 2012, 12:20:54 »















Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #531 on: November 19, 2012, 18:14:02 »

Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #532 on: November 25, 2012, 23:22:44 »

u Sarajevu 6.10.
Logged


dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #533 on: November 27, 2012, 21:37:04 »

Malo iznanadjenja , evo Adnane za tebe....





Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #534 on: November 27, 2012, 22:00:10 »

Napokon da i on vidi malo Sarajeva.
Logged

Neoplan VIP Class
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #535 on: November 28, 2012, 03:51:45 »

Ok, veselje za vas Sarajlije, vjerojatno veće nego za putnike, osim možda prvog subjektivnog dojma.... Nisu se bzvz slali Transllineri na liniju za Sarajevo....  Translineri su daleko udobniji od ovih "daskaša"....
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #536 on: November 28, 2012, 04:01:55 »

da, ali recimo uzet ću za primjer Čazmatrans.. linija npr. subotom Dortmund.. jedan vozač odlazi u petak u Županju (vozi liniju 15:15 iz Zagreba, te u subotu kreće iz Županje pa sve do Đurđevca, Koprivnice ili čak i Varaždina je sam.. onda mu tek dolazi kolega i nastavljaju dalje put Dortmunda.. ne razumijem zašto to nebi moglo i u CB tako?

ili bar da imaju onda na busu 3. vozača koji će otići u Slavoniju i dovest bus do Zagreba.. problem bi bio puno manji.. a komfort putnika puno veći Smiley
Tri vozača je pretjerano i daleko neisplativo... to ne radite ni vi u Čazmi, pa nema potrebe filozofirati drugima....  A realno gledajući, prema ovome forumu, gdje imaju prijevoznici brojne linije prema Švedskoj, pa neki čak i na CH stavljaju 3 vozača.... U CB-u na neki način tako i funkcionira, uglavnom oni koji dotjeraju bus, idu spat, a "lokalac" ga potjera u Slavoniju i vrati.... ajmo se malo zapitati kolika je i kakva njegova uloga ukoliko starta sa istog mjesta polaska kao i prvi i drugi vozač?  Takvo što, moj vozač nikad ne bi vozio... Osim da izađe npr. kako si prethodno naveo u noći u povratku u VŽ ili Đurđevcu, pa da odspava i odmori, ali i to eventualno baš ako ne bih imao koga drugog poslati.... Ali govorimo na razini velikih firmi, pa stoga teško da postoji nemogućnost da se pošalje nekog drugog ili trećeg....
Logged


Jole
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 94


« Reply #537 on: November 28, 2012, 13:22:18 »

Ok, veselje za vas Sarajlije, vjerojatno veće nego za putnike, osim možda prvog subjektivnog dojma.... Nisu se bzvz slali Transllineri na liniju za Sarajevo....  Translineri su daleko udobniji od ovih "daskaša"....

A Translineri su pak daskaši prema onim starim Citylinerima N116 koje su im zapljenili!
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #538 on: November 28, 2012, 18:51:35 »

Osijek-Hamburg/Berlin

Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #539 on: December 01, 2012, 18:37:46 »

Osijek-Berlin



i u drustvu Tourlinera za Hamburg

Logged
Pages: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 46   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.046 seconds with 21 queries.