bhbus.ba
May 11, 2024, 07:24:02 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Down
  Print  
Author Topic: Mihael_2646 ex. mihaelsb  (Read 14506 times)
mirza
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.972



« Reply #75 on: March 22, 2012, 12:41:56 »

farukova ljubav prema autobusima je krenula po nekoj mojoj procjeni u Krajini.Mi smo isli malo po Krajini i ja sam slikao sto god naide.i vidi on ja slikam tamo amo.dosli mi kuci kad pita on mene kako se registruje. Ispao sam mu jaran posto nije imao svojih slika ja sam mu neke svoje posudivao,isli smo slikati svako jutro u 7 sati,bilo je i uspjesnih i neuspjesnih slika,ali faruk je dosao na svoje. Drago mi je da je moj najbolji kolega postao ono sto sam ja od pocetka ovog foruma.
Još samo da te rješi od narodnjaka Smiley
Logged

TOVARNA  AVTOMOBILOV  IN MOTORJEV
ecehajic
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.792



« Reply #76 on: March 22, 2012, 20:15:31 »

mirzaa hmmm.kod mene narodnjaci.to kod mene uopste ne pali,mozda se nekad nesto zadesi ali u vecini slucajeva slusam stare grupe,njih najvise.a sto se tice opcenito muzike slusam sve sto mi dode do uha.jedino ona kola i ono e to stvarno ne mogu podnijeti.
Logged

flatić
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 1.181


flatić


« Reply #77 on: March 22, 2012, 21:21:32 »

mirzaa hmmm.kod mene narodnjaci.to kod mene uopste ne pali,mozda se nekad nesto zadesi ali u vecini slucajeva slusam stare grupe,njih najvise.a sto se tice opcenito muzike slusam sve sto mi dode do uha.jedino ona kola i ono e to stvarno ne mogu podnijeti.
HAHA daj šta co'eku bombe bacas bgt !
Slusas Daru Bubamaru ( kad mene nema ) Tongue
Logged

The Doctor
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #78 on: March 26, 2012, 01:08:25 »

Ja se iskreno izvinjavam ako sam uvrijedio nekog onim svojim postom u ''Obavještenja''.
Izvinjavam se forumu, kao i Amaru, Mati, i Dubsteru ako sam pisao nešto ružno protiv njih (a mislim da jesam).
Žao mi je što napuštam ovaj forum, jeste dobar je, grafički jedan od najboljih i najpreglednijih,forum s puno slika, i onako mi je navika pregledat postove čim odem ne kompjuter, na ovom forumu, ali evo kad ne ide, onda ne ide i shvatio sam da ovdje nema mjesta za mene..Pokušao sam riješiti problem ''trpnje'' na običan način.. Ostajem tu još par dana dok ne pokupim svoje slike koje idu na autobusi.NET, i pisat ću informacije do kraja. Ako me netko treba imate me na Facebooku, autobusi.NET, Twitter, MSN..
Pozdrav raja i još jednom se izvinjavam svima, želim vam da dobro radite i da ne bude problema.  Smiley
Logged

dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #79 on: July 05, 2012, 14:24:01 »

Evo kako vidim Mihael se vratio na forum, ja sam jedan od onih koji su ga nagovarali da se vrati. Istotako mislim sa njegove strane da bi bilo uredu da se izvine timu za greske koje je napravio, i za onaj jedan od zadnjih postova gdje se "nagovorio" BHbus teamu".

Mihaele dobro dosao nazad.....
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #80 on: July 05, 2012, 14:40:21 »

Hvala Dani..  Wink Wink
Logged

Pages: 1 ... 4 5 [6]   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.034 seconds with 20 queries.