bhbus.ba
May 11, 2024, 19:04:02 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 [2] 3   Go Down
  Print  
Author Topic: mate  (Read 7482 times)
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #15 on: January 10, 2011, 21:37:34 »

Nadam se da ce i bit tako na zadovoljstvo svih nas ovdje Smiley
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #16 on: September 17, 2011, 22:46:23 »

Posto vidim da mi se od nekih clanova zamjera neka pristranost, i vidim da to ne vodi ka nekoj zdravoj atmosferi na forumu, trazim od Amara bez daljnih rasprava da mi se skine titula moderatora. Na PP sam amaru objasnio zasto trenutno nisam u punoj snazi obnasao funkciju moderatora zadnje vrijeme, na sto je on dao ostalim kolegama na razmatranje za tu situaciju, na sto su se neki javili s mislju da mi se treba skinuti titula jer sam ja pristran prema autobusi.org forumu, tako da ovim putem zelim Amaru olaksati trenutnu situaciju i trazim bezuvjetno skidanje titule moderatora.
U ovih nepunih godinu dana koliko sam ovdje, i nesto manje koliko sam moderator proslo se svega i svacega, bilo je i finih trenutaka, ali vidim da je atmosfera medu nekim clanovima prilicno napeta, pa da ne bi moja aktivnost na drugim forumima uzrokovala jos vise napetosti i frke, predlozio sam ovo kompromisno rijesenje, za koje pretpostavljam da ce u kratkom vremenskom periodu biti prihvaceno.
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #17 on: September 18, 2011, 14:06:41 »

OK, rješeno je, titula je skinuta...

Samo ću ovo napisati, uvijek je neko jednog mišljenja, neko drugi drugog mišljenja itd, ne mogu svi biti istog mišljenja o pojedinoj osobi, zato druže predlažem da se po tome pitanju opustiš. Uvijek će ti neko zamjerati što si i na autobusi.org, što si dobar, neko drugi neće itd... To je sve do pojedinca i njegovog mišljenja i stava...
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #18 on: September 19, 2011, 09:54:35 »

OK, rješeno je, titula je skinuta...

Samo ću ovo napisati, uvijek je neko jednog mišljenja, neko drugi drugog mišljenja itd, ne mogu svi biti istog mišljenja o pojedinoj osobi, zato druže predlažem da se po tome pitanju opustiš. Uvijek će ti neko zamjerati što si i na autobusi.org, što si dobar, neko drugi neće itd... To je sve do pojedinca i njegovog mišljenja i stava...

Amare zahvaljujem ti sto si mi izasao u susret, i nadam se da su sada ove zavrzlame rijesene. Nisam se htio previse obazirati na neka misljenja i komentare, ali sam dojma i misljenja da moderatorstvo ne moze funkcionirati, kada nema zajednicke suradnje medu svima, a posto ja medu nekima nisam vise dobar izbor za moderatora, ovo je bilo i najbolje rijesenje.
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #19 on: October 03, 2011, 15:12:05 »

Evo i ovdje da zaželim Happy BDay Cheesy
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #20 on: October 03, 2011, 18:48:00 »

Pridružujem se čestitkama 
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #21 on: October 03, 2011, 19:04:21 »

i ja i ja  
Logged


tufko
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 320



« Reply #22 on: October 03, 2011, 19:10:35 »

Čestitke i od mene, sve najbolje Cheesy
Logged

Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #23 on: October 03, 2011, 22:07:00 »

Komšija, sretan ti rođendan, sve najbolje..  Wink Wink 
Logged

Marioo12
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 377


« Reply #24 on: October 03, 2011, 22:29:27 »

Sretan rođendan kolega,sve najbolje. 
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #25 on: October 04, 2011, 09:21:51 »

Hvala svima na cestitkama Smiley
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #26 on: October 10, 2011, 01:33:53 »

Rođendanske čestitke smo odradili telefonski, uživo će valjda konačno jednom i biti ona kava... Ali povodom godišnjice tvog prisustva portalu, doprinosu fotografijama i informacijama, imaš jedan simboličan poklon od mene.... Samo dok ga ja sa kolegom odradim... Cheesy
Logged


Mihael_2646
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.417



« Reply #27 on: October 10, 2011, 12:23:55 »

Rođendanske čestitke smo odradili telefonski, uživo će valjda konačno jednom i biti ona kava... Ali povodom godišnjice tvog prisustva portalu, doprinosu fotografijama i informacijama, imaš jedan simboličan poklon od mene.... Samo dok ga ja sa kolegom odradim... Cheesy
Mislim da znam što je u pitanju
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #28 on: October 10, 2011, 13:36:33 »

Rođendanske čestitke smo odradili telefonski, uživo će valjda konačno jednom i biti ona kava... Ali povodom godišnjice tvog prisustva portalu, doprinosu fotografijama i informacijama, imaš jedan simboličan poklon od mene.... Samo dok ga ja sa kolegom odradim... Cheesy
Mislim da znam što je u pitanju
Nemaš ti pojma xD
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #29 on: October 28, 2011, 21:55:43 »

samo da pohvalim matu - danas je stavio mnogo slika, ali mnogo lijepih slika, a bilo je i ekskluzive Smiley
svaka čast prijatelju 
Logged


Pages: 1 [2] 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.047 seconds with 21 queries.