bhbus.ba
May 11, 2024, 07:48:41 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: [1] 2 3   Go Down
  Print  
Author Topic: Kuky_Luar  (Read 9062 times)
Kuky_Luar
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 251



« on: March 05, 2011, 00:22:42 »

Zovem se Ajla.. Imam 19 godina i zivim u Sarajevu.. Studiram engleski jezik i knjizevnost - prva godina Cheesy U slobodno vrijeme se bavim kreativnim radom - crtam, slikam, dekorisem, i tako to Tongue .. posebno uzivam u citanju knjiga(romani, edukativna literatura.. sve moguce.. uvijek volim da naucim nesto novo Cheesy) ..

I eto, nevezano za sve ove irelevatne informacije za ovaj forum koje sam navela Tongue, odnedavno i fotografisem buseve i bas sam se zarazila tim Cheesy

mnogo mi se svidja kako je uradjen forum, odlicno organizovan, drago mi je sto sam postala dio toga Smiley

Nadam se da cu i ja kvalitetno doprinijeti Cheesy
Logged
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #1 on: March 05, 2011, 00:28:01 »

dobrodosla Tongue Smiley
Logged

Kuky_Luar
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 251



« Reply #2 on: March 05, 2011, 00:38:12 »

dobrodosla Tongue Smiley

Hvala na dobrodoslici Cheesy
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #3 on: March 05, 2011, 03:41:16 »


mnogo mi se svidja kako je uradjen forum, odlicno organizovan, drago mi je sto sam postala dio toga Smiley


ovo me cini neopisivo sretnim i ponosnim, jer mi je drago ovakve stvari cuti, znaci da vrijedi moj ulozeni trud i rad, znaci da se rezultat vidi i da je izgleda dobar ... Sto mi je i cilj bio prilikom pravljenja istog, dizajniranja i organizacije ...

Hvala na komplimentu ...

a sto se tice slobodnog vremena i crtanja i tak tih stvari, mozes li ukoliko nemas nista protiv toga da postavis radove koje si crtala i da kad nacrtas neki da ga okacis u ovu temu, da ga podjelis snama, mene licno interesuje, jer sam u tim fazonima, pa volim gledati tudji rad i trud, ukoliko nebi javno to postavljala barem da meni posaljes na privatne poruke ...  thnx unaprijed Wink

i drago mi je sto se vremenom i zenske pridruzuju nasem forumu i aktivno sudjeluju u njegovim desavanjima Smiley
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #4 on: March 05, 2011, 09:19:46 »

veoma mi je drago da imamo i ženski dio populacije na forumu i nadam se da na ovome neće stati Smiley

Želim ti dobrodošlicu i savjerujem da se malo upoznaš sa PRAVILNIKOM   Kiss
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #5 on: March 05, 2011, 11:49:06 »

Dobro ti nama došla....imamo sve više gospođica tako da je to za svaku pohvalu Cheesy
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Kuky_Luar
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 251



« Reply #6 on: March 05, 2011, 13:54:19 »

veoma mi je drago da imamo i ženski dio populacije na forumu i nadam se da na ovome neće stati Smiley
Želim ti dobrodošlicu i savjerujem da se malo upoznaš sa PRAVILNIKOM   Kiss

Na to da dodje jos cura ne mogu uticat Tongue Cheesy ali definitivno cu procitat pravilnik cim budem imala vremena Wink

Dobro ti nama došla....imamo sve više gospođica tako da je to za svaku pohvalu Cheesy

Hvala Cheesy

ovo me cini neopisivo sretnim i ponosnim, jer mi je drago ovakve stvari cuti, znaci da vrijedi moj ulozeni trud i rad, znaci da se rezultat vidi i da je izgleda dobar ... Sto mi je i cilj bio prilikom pravljenja istog, dizajniranja i organizacije ...

Hvala na komplimentu ...

a sto se tice slobodnog vremena i crtanja i tak tih stvari, mozes li ukoliko nemas nista protiv toga da postavis radove koje si crtala i da kad nacrtas neki da ga okacis u ovu temu, da ga podjelis snama, mene licno interesuje, jer sam u tim fazonima, pa volim gledati tudji rad i trud, ukoliko nebi javno to postavljala barem da meni posaljes na privatne poruke ...  thnx unaprijed Wink

i drago mi je sto se vremenom i zenske pridruzuju nasem forumu i aktivno sudjeluju u njegovim desavanjima Smiley

I treba ti biti drago, forum je za svaku pohvalu Wink
A sto prije cu uslikati neke od radova pa cu ti poslati na pp, a mozda cu i na forum postaviti.. zavisi koliko budu dobri radovi, jer vecinu stvari radim na zahtjev - a nisam uslikala vecinu radova, ali bice nesto definitivno Cheesy ako nista, bar cu nove radove uslikat Smiley

Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #7 on: March 05, 2011, 21:47:31 »

Dobro dosla. U deficitu smo sa damama ali eto ti si dosla pa znaj da ces od nas biti jako uvazena.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #8 on: March 08, 2011, 21:19:07 »

Sretan ti praznik!
Logged


Kuky_Luar
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 251



« Reply #9 on: March 08, 2011, 21:25:35 »

Dobro dosla. U deficitu smo sa damama ali eto ti si dosla pa znaj da ces od nas biti jako uvazena.

hvala... drago mi je da to cujem:D , mislim ne za deficit vec ovo drugo Tongue

Sretan ti praznik!


zahvaljujem Smiley
Logged
kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #10 on: March 08, 2011, 21:28:42 »

Eto,poslje najveceg dzentlimena medju rajom The Dubstera Tongue da i ja cestitam 8.mart nasoj uvazenoj kolegici.. Smiley
Logged
Kuky_Luar
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 251



« Reply #11 on: March 08, 2011, 21:35:26 »

Eto,poslje najveceg dzentlimena medju rajom The Dubstera Tongue da i ja cestitam 8.mart nasoj uvazenoj kolegici.. Smiley

Hvala Smiley
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #12 on: March 08, 2011, 23:07:34 »

ev i ja ... mada tek sad skonta da je 08. mart ... citav dan sam u stanu i obavljam neke poslove na internetu, tako da nisam imo pojma koji je datum ...
Logged


Kuky_Luar
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 251



« Reply #13 on: March 08, 2011, 23:24:47 »

ev i ja ... mada tek sad skonta da je 08. mart ... citav dan sam u stanu i obavljam neke poslove na internetu, tako da nisam imo pojma koji je datum ...

Znam kako ti je Cheesy I mene su jucer napomenuli koji dan slijedi Tongue Hvala Cheesy
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #14 on: March 08, 2011, 23:32:38 »

Mora Dubi bit prvi uvijek Grin Grin

Sretan i od mene Tongue
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Pages: [1] 2 3   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.043 seconds with 23 queries.