bhbus.ba
May 15, 2024, 20:24:13 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije (3)  (Read 271463 times)
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #645 on: January 11, 2013, 20:43:34 »

Suad ne zapamti prezime (Šahinović ili Hašimović?) vozač autobusa, veli da je Hasko prava osoba za GRAS i da on zna voditi firmu te da on ne voli neradnike i kako samo radnici imaju mjesta u firmi... kako ofirno hahahahahahaha
Logged


Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #646 on: January 11, 2013, 20:43:53 »

Na Federalnom dnevniku neki radnici(vozaci) govore da je Hasan potreban preduzecu i da je on jedini radio u korist preuzeca i radnika..To je sigurno Hasanova frakcija
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #647 on: January 11, 2013, 20:45:30 »

Pa pred Upravnom zgradom je bilo oko 200 ljudi.

A koliko znam u firmi ima oko 1700

Izgleda da imam problema sa osjećajem u prostoru...200 ljudi je malo u odnosu na to kako se predstavlja ovaj cirkus.

Nravno da Bašić ima frakciju,poslaće ih za volan.

Hasanu su date sve ovlasti,po mojim saznanjima,vjerovatno je za očekivati radikalne poteze,ali on je čovjek koji je 700 ljudi u jednom danu premjestio na radnim mjestima.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #648 on: January 11, 2013, 21:53:24 »

Azra uz puno uvazavanje tebe kao dame i osobe koja ima autoritet i karizmu na ovom forumu te osobe s kojom se u glavnom slažem zaista ponekada lupetaš. Ne branim ja Himzaniju jer sam se davno izjasnio kada je on u pitanju ali ono na osnovu tvoje priče jedini logičan zaključak je da je za sav belaj u firmi kriv Sindikat Komunalne privrede i Ado Himzanija što je nebuloza najblaže rečeno.
 Što se tiče Suada Šahinovića, njega je Hasan doveo u firmu, dao mu nov autobus, liniju koju hoce, nekoliko puta ga "vadio" kada bi ovaj krao karte, "peglao" mu štete kad god bi "Sutko" razbio autobus a desavalo se to ne tako rijetko a Sutko mu se oduzivao tako što mu je ko "bir vaktile" Titi nagonio divljač u lovu (druze Hasane dok je nas Hasanovaca bit ce i krmadi međeda i sl), vodio mu kera, krčio šumu i sl....Sudo Šahinovic je notorni alkos kao i Hasan.....
Ne branima Adisa nije on puno bolji od hasana ali je barem za jedan promil manje zlonamjeran ( da se razumijemo ne podrzavam ga na mjestu direktora nikako). Hasan je smutljivac, prevarant, lažov, alkoholičar.....
Eto sprdali smo se na račun "troškija" (i ja zajedno s vama) eto sada smo dobili Hasana Staljina i tesko nama......
Da se razumijemo namjera mešetara iz vlade nije da dovedu Hasana nego da uvuku Centrotrans . Njima je Hasan samo pomocno sredstvo. Ali ako se gluho bilo "crvenko" Hasan zadrži na mjestu direktora imat cemo pijanke u krugu, grupa njemu odanih ce raditi sta god hoce, bojim se da ne dodje do fizickog razracunavanja medju radnicima što vlada zarko zeli jer bi tada imali i posljednji preduvjet za prinudnu upravo vanredno stanje itd itd.. Prije par godina Rešo Hujdur je nokautirao Hasanovog smutljivca lažova i prevaranta Memsu Salihovica a Dzuvo je izmakao za dlaku da dobije batine....naravno nekima je ovo bilo smijesno ali upravo je to ono što vladini kriminalci žele. Zavadi pa vladaj....
Što se tiče premijera Zeljkovica tačno njega se nije pitalo ko ce biti prethodni direktori ali se zato njegove prethodnike pitalo ko ce biti direktor i koliko ce novca godisnje isti preusmjeravati za potrebe razlicitih parlamentarnih frakcija
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #649 on: January 11, 2013, 21:56:49 »

Suad ne zapamti prezime (Šahinović ili Hašimović?) vozač autobusa, veli da je Hasko prava osoba za GRAS i da on zna voditi firmu te da on ne voli neradnike i kako samo radnici imaju mjesta u firmi... kako ofirno hahahahahahaha

Svako ima pravo da forsira varijantu za koju misli da je ok.
Ako je on ofiran što voli Hasana,ofirna sam i ja što mrzim Sindikat. Roll Eyes
Nijedan štrajk počev od Jusufranićevog nije bio legalan to svi znaju.
Ipak ja znam koliko Sindikat štetu pravi ovoj firmi,dobro poznajem pohode njihove i čime se služe,pa prema tome neki komentari su prikazani iz perspektive osobe koja ama baš ništa ne zna o tome.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #650 on: January 11, 2013, 22:04:50 »

Ok pretpostavimo da si u pravu što se tiče sindikata, osim toga i ja mislim da ni jedan sindikat nije čist. Ali ako već poznaješ njihove prljave radnje trebala si ih prijaviti, podnijetii krivičnu prijavu tužilaštvu pa neka oni istražuju. Tada bi bila čista i pred Bogom i pred narodom....
Možeš ti mrziti ili podravati koga god želiš ali iz perspektive radnika Hasan je ubjedljivo najlošije rješenje za firmu. Taj čovjek nas je nazivao stokom, neradnicima a istovremeno sa svojim "radnicima" ispijao nenormalno količnije brlje i djelio im privilegije kakve niti zasluzuju niti su ikada zasluzili.....
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #651 on: January 11, 2013, 22:07:08 »

Ne podržavam ja Hasana,ali podržavam odlazak Adisa Šehića jer je smutljivo smeće.Na kraju,Hasan bude možda i zadnji direktor.
Drugo,mrzim Sindikat i mrziću ga dok sam živa.
Što se tiče njihovih prljavih radnji,oni su za ovo gotovi.
Adnan ne pravi napamet gluposti  po firmi.I on ne može vladati Kantonom sa svojom pričom o imenovanju.
Jako dobro u Kantonu znaju ko je Adnan Himzanija,on je sebe stavio u funkciju ucjenjivača i reketara.
Štrajk je kriminalan,nelegalan i prostački čin i niko nije zaslužio da ovo trpi.
Treba jedan mizernik da pominje Srebrenicu i Karadžića samo radi jednog Hasana Bašića.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #652 on: January 11, 2013, 22:18:25 »

Neka Adis Šehić pozove okupljene da se vrate na posao,ako je moralan.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #653 on: January 11, 2013, 22:21:49 »

Četiri autobusa napustila garaže

Vozači koji podržavaju Bašića krenuli s vožnjom po gradu

Radnici Gradskog javnog saobraćajnog prevoza GRAS u Sarajevu u poslijepodnevnim satima povukli su sva vozila iz saobraćaja kao znak protesta zbog imenovanja Hasana Bašića za direktora i započeli štrajk.

Vanredna sjednica Vlade KS-a je u toku, a radnici GRAS-a su poručili da neće poštovati odluke Hasana Bašića, te da će se vratiti na posao samo ako to odluči dosadašnji v.d. direktor Adis Šehić.

U međuvremenu, vozači četiri autobusa napustili su garaže i krenuli prema određenim lokacijama u gradu. Navodno je riječ o vozačima koji podržavaju Bašića.

Izvor : Source.ba
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #654 on: January 11, 2013, 22:22:31 »

Prema informacijama sa TVSA Hasan prijeti otkazima svim vozačima koji ne budu vozili, a članovi Dacićevog (čitaj Bašićevog) sindikata voze na nekim linijama.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #655 on: January 11, 2013, 22:24:48 »

Trebali su kad su snimali Hasana u kancelariji tu izjavu emitovati (iz njegovih usta).

Prema nezvaničnim informacijama jutros je privođen Šaćir Boškailo.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #656 on: January 11, 2013, 22:29:18 »

Quote
Kako saznajemo od članova sindikata GRAS-a, trojica od šestorice vozača koji su odvezli autobuse iz garaža, su u alkoholisanom stanju te pripadnici MUP-a KS trenutno rade na njihovom sankcionisanju i isključivanju iz saobraćaja.

Izlazak autobusa iz kruga preduzeca


Izvor: klix.ba
« Last Edit: January 11, 2013, 22:33:08 by Manas » Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #657 on: January 11, 2013, 22:34:55 »

To ti je isto kad je rahmetli Ajdin bio smirivao pjandure koje su se vješale po tramvajima za vrijeme štrajka.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #658 on: January 11, 2013, 22:35:56 »

Ali ako se gluho bilo "crvenko" Hasan zadrži na mjestu direktora imat cemo pijanke u krugu
Quote
Kako saznajemo od članova sindikata GRAS-a, trojica od šestorice vozača koji su odvezli autobuse iz garaža, su u alkoholisanom stanju te pripadnici MUP-a KS trenutno rade na njihovom sankcionisanju i isključivanju iz saobraćaja.
Transformers, izgleda da su pijanke već počele.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #659 on: January 11, 2013, 22:41:10 »

Ja se samo toplo nadam da neće biti mrtvih i sakatih glava dole,pošto će biti včrs dole svega.
Policije dole ima,tako da se neko nasilničko ponašanje vrlo brzo može ugušiti.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.066 seconds with 23 queries.