bhbus.ba
May 15, 2024, 22:06:52 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije (3)  (Read 271484 times)
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #120 on: September 13, 2012, 10:30:30 »

Od raspusta ti 829 radi na Ilidži (mislim da je najčešće na 43 i 46), a neznam šta je sa linijom 78 (ne pohvataš šta se piše pa si tako za 668 mislio da je na 79 još pola godine nakon što je skinut sa te linije isto ko sad za 829). Što se tiče 814 mislim da je i dalje na 79.

Troler, vrlo dobro znam da je 829 tokom ljeta radio na 46 (što više vozio sam se) i na ostalim linijama sa Ilidže i apsolutno nema potrebe da ponavljaš neke stvari od "prije nove ere" koje smo apsolvirali (npr. 668 nije više na na 79.). Greške se mogu potkrasti ali nema potrebe da se stalno podsjećamo na njih jer su ispravljene. Nisam ni lektor, a ni moderator da iščitavam sve od a do ž.

Uostalom napisao sam 829 i 814 (valjda oni tamo rade), znači nisam rekao eno 829 radi tamo vidio sam ga.

Usput, šta onda radi umjesto 829?

 Wink
Logged
zanimljivo
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 248



« Reply #121 on: September 13, 2012, 14:51:19 »

danas nije izlazio 852 niti 806 jedno vrijeme vidio sam u garazi 407 i nekog ik-206 koji radi na Ilijasu , bas me zanima sta se tamo desavalo tokom dana sta je radilo za Vogoscu sta za Ilijas
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #122 on: September 13, 2012, 17:39:33 »

Od raspusta ti 829 radi na Ilidži (mislim da je najčešće na 43 i 46), a neznam šta je sa linijom 78 (ne pohvataš šta se piše pa si tako za 668 mislio da je na 79 još pola godine nakon što je skinut sa te linije isto ko sad za 829). Što se tiče 814 mislim da je i dalje na 79.

Troler, vrlo dobro znam da je 829 tokom ljeta radio na 46 (što više vozio sam se) i na ostalim linijama sa Ilidže i apsolutno nema potrebe da ponavljaš neke stvari od "prije nove ere" koje smo apsolvirali (npr. 668 nije više na na 79.). Greške se mogu potkrasti ali nema potrebe da se stalno podsjećamo na njih jer su ispravljene. Nisam ni lektor, a ni moderator da iščitavam sve od a do ž.

Uostalom napisao sam 829 i 814 (valjda oni tamo rade), znači nisam rekao eno 829 radi tamo vidio sam ga.

Usput, šta onda radi umjesto 829?

 Wink

Vjerovatno radi neki minibus.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #123 on: September 14, 2012, 17:44:38 »

PETAK

Lin 31 - 826
Lin 36 - 668
Lin 47 - 402

Jutros do 7:20 u saobraćaju bilo:
44 tramvaja
27 trolejbusa
56 autobusa
30 minibusa
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #124 on: September 14, 2012, 18:10:54 »

Greška gornji post sam htio napisati u temu busevi na linijama.

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sarajevo/sdp-postavio-svog-treceg-direktora

Adis Šehić, šef autobuskog saobraćaja, pa član uprave KJKP-a GRAS postavljen je za vršioca dužnosti direktora ovog preduzeća, potvrdio je za Oslobođenje Izet Horman, predsjednik Nadzornog odbora Gradskog saobraćaja.
Naime, nakon što je Sindikat komunalne privrede GRAS-a zatražio ostavku od direktora Harisa Kadrića, a zbog njegove najave ulaska drugih prevoznika u sistem javnog gradskog saobraćaja Kantona Sarajevo, Kadrić je ostavku i ponudio članovima NO GRAS-a.

Nadzorni odbor najprije je zatražio od Kadrića da ostavku povuče, a kako se to nije desilo, ona je prihvaćena na zadnjoj sjednici NO GRAS-a. Šehić je inače, treći direktor kojeg je SDP postavio u ovom preduzeću, nosilac liste ove stranke za Ilijaš, nakon što je smjenom Harisa Bašića doveden Ajdin Kobilić, a potom i Haris Kadrić.

Kako saznajemo, Nadzorni odbor donio je i zaključke koji su proslijeđeni upravi na čelu sa Šehićem, a koje bi oni trebali ispoštovati. No, o detaljima Horman nije želio govoriti. Preduzeće i dalje u teškoj situaciji, a nedavnim protestima pred zgradom Vlade sindikalisti su upozorili na loše uslove rada i neuplaćivanje doprinosa.

---
Čuj Haris Kadrić hahaha.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #125 on: September 14, 2012, 18:49:08 »

Danas od 15:30 do 17:00 nisu radili tramvaji...Razlog neznam,bilo je nekoliko sudara kod predsjednistva,dolazak Turskog premijera ili je nesto do napajanja jer sam vidio u ČKD KT8D5 da gori lampica gdje pise nesto oko napajanja.... Smiley
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #126 on: September 14, 2012, 21:38:37 »

g.b. 415 - lin 23a (iz priloženog se vidi kvar.)




g.b. 427 - lin 22



g.b. 467 - lin 23




g.b. 820 - prije neki dan u kvaru.



g.b. 826 - lin 31e




koji je kvar i Boga ti šta se ovdje vidi iz priloženog......

Jusufranić dao diplomu. Grin Grin
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #127 on: September 14, 2012, 21:52:18 »

Greška gornji post sam htio napisati u temu busevi na linijama.

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sarajevo/sdp-postavio-svog-treceg-direktora

Adis Šehić, šef autobuskog saobraćaja, pa član uprave KJKP-a GRAS postavljen je za vršioca dužnosti direktora ovog preduzeća, potvrdio je za Oslobođenje Izet Horman, predsjednik Nadzornog odbora Gradskog saobraćaja.
Naime, nakon što je Sindikat komunalne privrede GRAS-a zatražio ostavku od direktora Harisa Kadrića, a zbog njegove najave ulaska drugih prevoznika u sistem javnog gradskog saobraćaja Kantona Sarajevo, Kadrić je ostavku i ponudio članovima NO GRAS-a.

Nadzorni odbor najprije je zatražio od Kadrića da ostavku povuče, a kako se to nije desilo, ona je prihvaćena na zadnjoj sjednici NO GRAS-a. Šehić je inače, treći direktor kojeg je SDP postavio u ovom preduzeću, nosilac liste ove stranke za Ilijaš, nakon što je smjenom Harisa Bašića doveden Ajdin Kobilić, a potom i Haris Kadrić.

Kako saznajemo, Nadzorni odbor donio je i zaključke koji su proslijeđeni upravi na čelu sa Šehićem, a koje bi oni trebali ispoštovati. No, o detaljima Horman nije želio govoriti. Preduzeće i dalje u teškoj situaciji, a nedavnim protestima pred zgradom Vlade sindikalisti su upozorili na loše uslove rada i neuplaćivanje doprinosa.

---
Čuj Haris Kadrić hahaha.

Nije on šef bio već Izvršni Direktor za minibuski i autobuski saobraćaj.
Dalje,NO ga je imenovao za VD-a isto kao i u slučaju Ajdina Kobilića kad je Hasan Bašić podnio ostavku.
Ovo je farsa,firma svake godine mijenja direktora čiji mandat po zakonu traje 4 godine.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #128 on: September 14, 2012, 21:55:00 »

Zbog održavanja gradske trke i obilježavanja Svjetskog dana bez automobila u Sarajevu će u nedjelju od 8 do 12 sati doći do izmjena u odvijanju javnog gradskog prevoza.

U spomenutom vremenskom periodu, tramvajski saobraćaj će biti obustavljen na relaciji od Skenderije do Baščaršije, a neće funkcionirati ni tramvajska linija br.1 Željeznička stanica - Baščaršija.

Također, trolejbuski saobraćaj za Jezero bit će obustavljen i funkcionirat će do Trga Austrije, a  autobuska linija 31e Vijećnica - Dobrinja umjesto do Vijećnice saobraćat će do Trga Austrije, s tim da će od Skenderije do Trga Austrije saobraćati trolejbuskom trasom.

Po potrebi, do povremenih kratkotrajnih obustava dolazit će u odvijanju autobuskih i minibuskih linija koje polaze sa terminala Park, Dom Armije i Sutjeska.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #129 on: September 14, 2012, 21:56:21 »

@man464
U ovakvim slučajevima prikladniji je izraz oštećenje.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #130 on: September 14, 2012, 21:58:48 »

Može može, primio k znaju... Napisah tako, ko da sam ne znam šta napisao.......
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #131 on: September 15, 2012, 09:43:09 »

STIGLI MINIBUSI NA CARINU



« Last Edit: September 15, 2012, 09:48:48 by man 464 » Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #132 on: September 15, 2012, 10:06:54 »

Drago mi je da su stigli, jer su potrebniji nego ikad.

mogu li ovu sliku okačiti na grasov fejsbuk?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #133 on: September 15, 2012, 10:15:15 »

Biće i boljih slika. Wink
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
ikar353
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 904



« Reply #134 on: September 15, 2012, 10:19:07 »

nek se nesto pozitivno desava
Logged
Pages: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.036 seconds with 21 queries.