bhbus.ba
May 17, 2024, 21:43:10 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Go Down
  Print  
Author Topic: Sportska tema!  (Read 43485 times)
faca008
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 136



« Reply #75 on: October 15, 2013, 08:58:02 »

Stimac je uspio da za*ebe i Mihajlovica sa takticko glupim idejama ... i dalje sam misljenja da je imao vise srece nego pameti pocevsi od utakmica protiv Makedonije, Welsa u gostima, ono u BG svjesno pustivsi sredinu Smiley itd itd...
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #76 on: October 15, 2013, 09:08:16 »

Ma Stimac ima jako nizak IQ, negdje na razini danasnje jutarnje temperature na ovim prostorima ( oko 10 stupnjeva), njemu drugi kroje sastav, zalosno je da prvi strijelac domaceg prvenstva nema mjesto u reprezentaciji, dok neki poluigraci gotovo redovno igraju. Bit ce cudo ako mi s ovakvom igrom uopce prodemo baraz...
Logged
Edin MAN
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 583



« Reply #77 on: October 15, 2013, 09:21:47 »

Koliko pratim Hrvatsku repku. primjetim da su velike rotacije igrača i i graju se stalno druge taktike.Jednostavno nisu uigrani.
Logged

mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #78 on: October 15, 2013, 09:48:32 »

Kolega dobro ti to velis, ali nije to neuigranost, nego Štimac je poceo raditi eksperimente u taktikama na sluzbenim utakmicama, a ne na prijateljskima (za cega doticne i sluze), promjeni vise taktika nego ja na Manageru, a ond to ne da nikakvog rezultata. Zadnja tekma koju je Hrvatska odigrala na razini je bila protiv Walesa u Osijeku prije godinu dana, ovo sve ostalo je bilo lutanje, samo sto smo se u nekim tekmama sretno provukli, a u nekima smo dozivjeli debakl
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #79 on: October 15, 2013, 10:42:19 »

Štimac radi po nalogu Mamića i repka je postala samo poligon za dizanje cijene i prodavanje igrača...

A o štimcu je najbolje rekao naš bivši selektor Baka  - "Moj CV ni u kojem slučaju ne zaslužuje da vodim jednu od prvih 10 reprezentacija u svijetu za razliku od sadašnjeg izbornika kojem je omogućeno da vodi petu reprezentaciju svijeta na osnovu mjesec dana vođenja Hajduka i dva, tri mjeseca vođenja Cibalije i Zagreba. Zar nitko drugi nije bio kvalitetan da vodi reprezentaciju - rekao je Baka za mostarski radio Dobre vibracije. "
Logged


faca008
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 136



« Reply #80 on: October 15, 2013, 11:03:32 »

problem je sto je fudbal postao i postaje sve vise biznis a sve manje sam sport... ko nas navijace J nemoj da se zavaravamo, Toleta podrzava 2 posto navijaca a Stimca i HNS mozda 10 ali ako sami ne odu niko njih nece otjerati niti moze...

sto rece jedan navijac HRV... gledajuci na duze staze bolje da izgubimo i u barazu koliko god me to bolilo nego da Stimac i ovi njegovi dobiju alibi pa da ostanu jos koju godinu...
Logged
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #81 on: October 15, 2013, 11:34:24 »

Baka je odlicno oprao Stimca, svaka mu cast na tome, valjda ce nekome u HNSu doci iz guzice u glavu, da nesto ne stima s ponosom nacije - Reprezentacijom...

Jos jednom sretno Zmajevima danas, da se vec negdje oko 19.50 moze krenuti slaviti odlazak u Brazil Smiley
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #82 on: October 16, 2013, 00:33:28 »

Centrov SD200 ceka Zmajeve  Cool


Volim Te BIH!/facebook.com

« Last Edit: October 16, 2013, 00:46:36 by Manas » Logged

mirso-nk
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 791



« Reply #83 on: October 16, 2013, 01:31:20 »



Kopačke od strelca pobjedonosnog gola koji je odveo BiH u Brazil a inače su samo dio opreme koji je Vedo donirao za moj lokalni tim.

Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #84 on: October 16, 2013, 02:23:54 »

Sta reci grad je na nogama ko da je 2 popodne, a ne uvece...<3
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #85 on: October 16, 2013, 09:02:22 »

Jel dernek kod vas jos traje? Cheesy Svaka cast, ako negdje ima sazetak utakmice, da na miru pogledam, neka mi netko javi. Sto reci zasluzili ste taj Brazil, 25 bodova u skupini, skoro pa rutinski osvojeno prvo mjesto (samo da ni bilo kiksa protiv Slovaka), ma jednom rijecju odlicno..

Sto se tice Hrvatske, opet sramotna predstava, u kojoj ovaj put ima neceg pozitivnog, Stimac se udostojio podnjeti ostavku, koja ce dns vjerojatno biti prihvacena, tako da ce Hrvatska u baraz s nadam se normalnim izbornikom, a i normalnom reprezentativnom postavom
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #86 on: October 16, 2013, 10:54:50 »

Šta reći, osim najbolji Bajram dosad Cheesy

Inače, i Grčka je bila blizu, dijelilo ju je samo 17 golova razlika hahhahahaha
Logged


mate
VIP Član
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.972



WWW
« Reply #87 on: October 16, 2013, 11:18:33 »

Neka, neka, zasluzili ste Smiley

A mi moramo naci ekspresno izbornika koji ima mjesec dana da podigne moral reprezentaciji, rijesi baraz i plasira se na SP u Brazil, ranije sam ja rekao, vi ste otisli direktnom linijom Sarajevo-Rio, dok cemo mi s presjedanjem, Zagreb - (znat ce se u ponedjeljak nakon baraza) - Rio...Sto reci o mogucim protivnicima - Francuska, Svedska, Rumunjska, Island, prve dvije izbjec, Rumunji pozeljni, Island jack-pot, ali samo s normalnim izbornikom, javnost spekulira da bi to mogao biti aktualni izbornik U21 repke Niko Kovac, ali cisto sumnjam da ce bit sto od tog, odlicno je krenuo u kvalifikacijski ciklus, a ktome u terminima baraza ima 2 kvalifikacijske tekme s U21 repkom. Od ostalih hrvatskih trenera - trojica bi dosla u obzir po meni - Prosinecki, Cico Kranjcar i jedan i jedini neponovljivi Ćiro Blazevic.
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #88 on: October 16, 2013, 15:40:45 »

Jel dernek kod vas jos traje? Cheesy Svaka cast, ako negdje ima sazetak utakmice, da na miru pogledam, neka mi netko javi. Sto reci zasluzili ste taj Brazil, 25 bodova u skupini, skoro pa rutinski osvojeno prvo mjesto (samo da ni bilo kiksa protiv Slovaka), ma jednom rijecju odlicno..
Ma slavilo se do jutra...
Šta reći, osim najbolji Bajram dosad Cheesy
Inače, i Grčka je bila blizu, dijelilo ju je samo 17 golova razlika hahhahahaha
E mislili su sa po jednim golom po tekmi proć. Izvinite ipak su dali 2 protiv Lihtenštajna ahahahahaha  Tongue
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #89 on: October 16, 2013, 16:51:38 »

ipak je Niko uzeo repku Hrvatske, doduše vd, al... Cheesy
Logged


Pages: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.033 seconds with 19 queries.