bhbus.ba
May 15, 2024, 00:30:39 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Go Down
  Print  
Author Topic: Semberija Transport - Razno/Diskusije  (Read 65329 times)
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #30 on: September 05, 2010, 19:59:14 »

ali opet gledajuci na ove neoplane i kanticevu 416 nije velika razlika cijene, kolika je razlika udobnosti, nemam nista protiv semberije, ali kantic je za medjunarodne linije br.1

a nije OT , i jesu teme da se i diskutuje, poredi itd ,ne samo da se slike stavljaju Wink ja volim diskusije, ali pozitivno nastrojene ...
Naravno,ako već mogu da biram voziću se sa onim koji ima bolju uslugu.Cijena,udobnost autobusa,odnos osoblja prema putnicima,to su za mene parametri po kojima cijenim sa kojim ću se prijevoznikom da vozim.A i nisam,vala,ništa novo rekao Grin

I u Semberije je dosta dobro osoblje i mogu ti reci da ih vole ljudi jer dopustaju i dosta stvari da se noci, stanu gdje god putnik hoce i sl.
E sad jeste u Kantice bolji autobus, sto se toga tice tu ima ni Touring ni bilo ko drugi nije ni blizu. Inace ako biras Touring i Semberijine autobuse, meni iskreno bolja Semberija, jesu autobusi malo stariji, ali su udobniji
Logged
kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #31 on: September 05, 2010, 20:11:53 »

Poznato je da Semberija ima dosta svojih stalnih putnika za Berlin,ali u zadnje vrijeme im je Kantić velika konkurencija,pogotovo kada je povukao vrlo mudar potez sa linijom iz Bosanskog Šamca koje kreće srijedom u 15 sati,a druga iz Sarajeva u 13 sati.I onda je logično da je ovog ljeta imao više putnika.
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #32 on: September 05, 2010, 22:34:40 »

ma da, al sto coleman kaze, i nisu oni direktna konkurencija, nemaju iste dane polaske i nemaju iste termine, tako da i nisu rivalsto, sto je po meni ispravno... bolje je sto imaju razlicite polaske, razliciti dani i to je to ...
Logged


coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #33 on: September 05, 2010, 22:51:16 »

Poznato je da Semberija ima dosta svojih stalnih putnika za Berlin,ali u zadnje vrijeme im je Kantić velika konkurencija,pogotovo kada je povukao vrlo mudar potez sa linijom iz Bosanskog Šamca koje kreće srijedom u 15 sati,a druga iz Sarajeva u 13 sati.I onda je logično da je ovog ljeta imao više putnika.

Kantic sad iz Sarajeva ide preko GP Samca, tj promjenio je GP Orasje, vec ide u Orasje, pa skrece lijevo preko Domaljevca za Samac i to mu je pametno jer ide dosta Hrvata koji dolaze u BiH, jer iz Hr sa Touringom je povratna karta za Berlin oko 180eur, to mi je pricao bas jedan covjek iz okoline Osijeka. E sad ne znam da li radi jos ta linija Samac-Banja Luka-Berlin, iako pise na sajtu nisu je dugo vozili.

Semberija uglavnom vecinu putnika ima iz Bijeljine i po meni nisu neka konkurencija sa Kanticem, i jednima i drugima je vise konkurencija Touring koji iskreno ne znam kako stoji sa putnicima za Berlin
« Last Edit: September 05, 2010, 23:03:20 by coleman » Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #34 on: September 05, 2010, 22:58:47 »

da, a ti si izgleda iz bijeljinje , pa hocel biti od tebe slika buseva druze ? obradovo bi nas sa slikama iz tog kraja ...
Logged


coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #35 on: September 05, 2010, 23:09:35 »

da, a ti si izgleda iz bijeljinje , pa hocel biti od tebe slika buseva druze ? obradovo bi nas sa slikama iz tog kraja ...

Potrudit cu se, mada nisam neki fotograf, ali ako naleti nesto novo sto nema... Smiley
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #36 on: September 05, 2010, 23:10:51 »

nema veze, kad god mognes slikaj, ni ja sam nisam bio neki fotograf kad sam tek pocinjo slikati Wink
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #37 on: September 14, 2010, 21:44:07 »

Vidio sam ovog u Vogošći oko 15.45 al nisam htio slikat jer sam i ja bio u busu pa ne bi valjalo Roll Eyes
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #38 on: September 14, 2010, 23:08:34 »

jel bila u pitanju linija Sarajevo - Bijeljina ili ?
Logged


The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #39 on: September 15, 2010, 09:04:33 »

Da, mislim da je to ovaj...
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #40 on: September 15, 2010, 09:27:02 »

bus meni skroz uredno izgleda, kao da nema packe, na ovoj slici je samo malo prljav, ali obzirom na vrijeme nije ni cudno Wink
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #41 on: September 15, 2010, 09:32:25 »

S obzirom da inače radi duge ture mora biti tip top...inače, svaka pohvala za održavanje i Citylinera i Translinera.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
coleman
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 638


« Reply #42 on: September 25, 2010, 21:31:51 »


Ovaj vikend je ovaj City vozio Berlin
Logged
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #43 on: October 08, 2010, 19:02:21 »

Dobro si ga ufatio Wink
Logged

Neoplan VIP Class
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #44 on: October 08, 2010, 19:04:32 »

znas mene Smiley
Logged


Pages: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.038 seconds with 21 queries.