bhbus.ba
May 13, 2024, 05:58:09 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Go Down
  Print  
Author Topic: AM tours, Sarajevo  (Read 41422 times)
Setra 417 HDH
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.917



« Reply #45 on: May 14, 2013, 23:21:28 »

Mislim da ne bih onda trebao biti problem u sijalicama, nego u sjenilu ..
Logged

Svi komentari sadržavaju moj lični stav i moje lično mišljenje. Tako da iza mene ne stoje nikakvi pravni subjekti!
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #46 on: May 18, 2013, 22:45:55 »

Logged


Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #47 on: June 04, 2013, 16:39:57 »



By: Wigec
Logged

Neoplan VIP Class
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #48 on: June 11, 2013, 21:19:50 »







Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Kassbohrer
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.696



« Reply #49 on: June 23, 2013, 11:23:25 »

Imao sam priliku u srijedu da posjetim ovu firmu u Hadžićima u njihovoj poslovnici u svojstvu volontera novina "Novo vrijeme". Oduševio me je način na koji su nas dvije ljubazne i prijatne gospođe dočekale. Ponudile su nas slatkišima i sokom, i sa zadovoljstvom saslušale sve što smo imali reći. Svi su busevi bili tu ali ih nisam slikao.

Želim Vam sve najbolje u daljnjem radu, samo tako nastavite, ljubaznost i osmjeh na licu je nešto što ljudi znaju cijeniti. Svaka čast!  Smiley
Logged

Kud vozite zdravo bili, sretno stigli cilju željenom.
Na vas misle vaši mili, vratite se dragom domu svom.
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #50 on: June 24, 2013, 20:33:16 »

Organizatorima putovanja nudimo nagrade!!

Kontakt telefoni:   033/422-155 , 062/777-188


Vi javno "crno na bijelo" kazete da dajete mito?

E svasta...
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #51 on: June 24, 2013, 20:37:39 »

hahhaahahah ti  si puko ins, odrganizatorima putovanja nudimo nagrade, pa normalno da svaki odrajdeni oposao treba da bude nagradjen , u ovoj situaciji bi bila neka "plata"

Inace u nedelju su moja dva drgua isla s njima na more, po mojoj preporuci, i hvale uslugu, stvarno svaka cast
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #52 on: June 24, 2013, 20:43:19 »

Deni,

Jasno je da  se ovdje misli na direktore škola, nastavnike koji organizuju ekskurzije, sefove KUD... a ne na 7 prijatelja koji su krenuli na more.

Dakle, nastavnik koji je "organizator putovanja" skolske ekskurzije u npr Neum moze od firme AM Sarajevo racunati na koverticu sa "nagradom".

Kaznjivo je i nudjenje i primanje te "nagrade".
Logged
dani-ze
VIP Član
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 10.122



« Reply #53 on: June 24, 2013, 21:00:20 »

Reko bi ja tebi svasta all ovo je forum, procitaj 20 puta ako treba sta gore pise, organizator putovanja mogu biti i ja , dodjem pojavim se sa idejom, predlozim, ako se prijavi dovoljan broj ljudi koji bi isli na to mjesto, naravno dobijem neku nagradu.....
Logged

BHbus.net - prvi portal o autobusima u BiH
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #54 on: June 24, 2013, 21:03:50 »

Ins, poštujem tvoje pisanje, al si se u zadnje vrijeme počeo i ti gubit Cheesy
Logged


AM_Sarajevo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 56



« Reply #55 on: June 24, 2013, 23:15:59 »

Reko bi ja tebi svasta all ovo je forum, procitaj 20 puta ako treba sta gore pise, organizator putovanja mogu biti i ja , dodjem pojavim se sa idejom, predlozim, ako se prijavi dovoljan broj ljudi koji bi isli na to mjesto, naravno dobijem neku nagradu.....

Hvala Vam sto ste lijepo objasnili ovog gospodinu o cemu se radi, jer mi smo ozbiljna firma i trudimo se cak pomoci da neko i zaradi nesto, dakle kao sto Dani kaze, usput cak moze i on da organizuje putovanje, a mi cemo ga casno i posteno nagraditi, imamo pravo na to.

Ja se zahvaljujem Kassbohrer na lijepom komentaru, a posebno je to lijepo cuti kada neko drugi prica za tebe, tj. ovom slucaju za firmu. Mi cemo se truditi i trudimo se uvijek da budemo za klijente i stranke veseli i raspolozeni, od direktora, osoblja firme pa do vozaca.

Dani hvala takodje na preporuci i zadovoljstvo nam je cuti lijepe utiske koje su momci prenjeli Vama, a to nam je bio i cilj, jer lijepa rijec otvara vrata svugdje.

Lijep pozdrav
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #56 on: June 26, 2013, 12:58:06 »

Organizatorima putovanja nudimo nagrade!!

Kontakt telefoni:  033/422-155 , 062/777-188


Vi javno "crno na bijelo" kazete da dajete mito?

E svasta...


Izgleda da pojedincima koji preko svojih firmi vole guliti narod,pravo zasmeta kad se pojavi neko drugi pa im upropasti planove,pa izmišljaju mito...ah pa kako i neće,kad im je to poznato....
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
AM_Sarajevo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 56



« Reply #57 on: July 12, 2013, 19:31:20 »





Logged
mirza 2001
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 179


Šoferska je tuga pregolema puče guma rezerve nemam


« Reply #58 on: July 13, 2013, 20:06:24 »

Veliki pozdrav ovom vozaču, imao sam priliku da ga vozim do Sarajeva...
Kad dodjem u Sarajevo ići ćemo na  , a selam upućujem i gazdinoj kćerki znaju oni o kome se radi jer vidim iz firme ima neko na forumu....
Logged

"EUROTOURS-BIHAĆ"
 zauzmi svoje mjesto...i uživaj u pokretu 
AM_Sarajevo
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 56



« Reply #59 on: July 14, 2013, 01:20:21 »

Hvala Mirza, ne koristi kcerka forum, ali cemo prenjeti pozdrave, takodje i ovome vozacu, pa navratite na kafu uvijek smo raspolozeni, posebno ovaj momak  Smiley Sjecamo se naravno o cemu je rijec.. ja sam vas docekao u Sarajevu  Smiley

Takodje ovom prilikom da informisem forumase, da je prodat Mercedes Sprinter jer nam nije potreban, prvi je bio kupljen i nakon kupovine novijih Renault vozila, njega smo odlucili prodati, tako da se nadam da cemo Vas u skorijoj buducnosti aBd i obavjestiti kada kupimo novi bus, jer imamo u planu kupiti jedan od 30 ili 50 mjesta.

Lp
Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.044 seconds with 20 queries.