bhbus.ba
May 12, 2024, 10:35:58 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GPS Sarajevo - Razno/Diskusije  (Read 290908 times)
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #945 on: September 13, 2014, 20:39:29 »

853 besplatan wifi i nova reklama

Send from bus No 464 using tapatalk
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #946 on: September 13, 2014, 20:55:02 »

sad  za sada ide Zelj.stanica Bascarsija , dal ima indicija  da krene prema Ilidzi

On je vozio do 9. Septembra kako je bilo i planirano. Vjerovatno će sljedeći put izaći ako bude parada na dan firme.

Ako bude iduće godine ponovo vozio vjerovatno će to biti na kecu od Željezničke stanice do Baščaršije gdje se kreće najviše turista. Ne znam koja bi bila svrha da se kreće na relaciji za Ilidžu osim ako je u pitanju neki ugovoreni prevoz.

Inače sporo se kreće kao što su se i kretali ti tramvaji i užasno se trese na dijelu pruge koji nije remontovan, to je još jedan razlog, a nema ni historijskog značaja jer tramvaji za Ilidžu idu tek od 1961 na početku ere PCC tramvaja.

Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #947 on: September 13, 2014, 21:39:27 »

Treba da ide na Ilidzu da ga oglabaju stakori od putnika jel? Uostalo ne moze brze od 30 na sat i pravi havariju u redu voznje.

Send from bus No 464 using tapatalk
Logged
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #948 on: September 13, 2014, 21:56:04 »

853 besplatan wifi i nova reklama

Send from bus No 464 using tapatalk

jel happy reklama Cheesy
Logged

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #949 on: September 13, 2014, 22:02:42 »

jeste happy reklama....
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #950 on: September 13, 2014, 22:04:48 »

Daaaa.... Nije happy, već haloo, al na to ste mislili Cheesy
Evo i slika u ovu temu jer je dokumentaristička, ali evo ga premijerno. Pa će biti već bolje.


Čist je tako da se može ogledat u šoferki i "jest" sa poda hahaha.
« Last Edit: September 13, 2014, 22:07:21 by man 464 » Logged
Mercedes_
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 6



« Reply #951 on: September 14, 2014, 09:35:45 »

Pretpostavljam da ćete post odmah izbrisati čim vidite da je napisano nešto protiv Centre, al nije mi briga!
Pitanje za one koji rade u Centri, koliko košta karta od kružnog toka u Sokolović koloniji do Otoke, na relaciji Vijećnica-Hrasnica?
U petak mi se desilo da sam ušla u Centrin autobus i htjela sam putovti do Otoke, znajući od kolegice koja svaki dan ide na istoj ovoj relaciji otkako je uvedena linija Vijećnica-Hrasnica da karta košta 1,60KM.
Konduktera sam namjerno pitala koliko košta karta do Otoke (da ga provjerim!) i dobijem odgovor da košta 2,50KM!!!!?Huh? Kad sam mu rekla da karta košta 1,60KM, zatrepko je očnim kapcima (jedan od znakova kad sagovornik LAŽE!!) i kaže da 1,60KM košta od Ilidže!
Nisam htjela sa 'novokonponovanim građaninom' da ulazim u veću raspravu, rekla sam da idem do Ilidže i platim 1KM!, ali sam zato dotičnog mu direktora obavijestila o nepravilnostima u radu njegovih konduktera, pa da vidimo hoće li još koji kondukter se usuditi da nekom naplati više nego što treba; kad Čengić skonta da ga NJEGOVI kondukteri potkradaju i pokušavaju ukaljati ugled tako "ugledne" firme! Grin
« Last Edit: September 14, 2014, 09:37:42 by Mercedes_ » Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #952 on: September 14, 2014, 10:47:47 »

Po njihovoj umobolnoj tarifi nije te slagao. Jer Ilidža-Vijećnica i Vijećnica-Ilidža je 1,60 onda, Hrasnica-Ilidža i Ilidža-Hrasnica je 1,00, a Vijećnica-Hrasnica je 2,50 i Hrasnica Vijećnica. U tvom slučaju ti si prešla u liniju Hrasnica-Vijećnica pa ti je rebnuo bezobraznih 2,50 marke, ali imam nelogičnost onda Ako ima Vijećnica-Ilidža 1,60 moralo bi biti i neki kompromis od Hrasnice npr. da ako kreneš od Hrasnice da do Č.vile bude 1,60 jer kad ideš sa Vijećnice imaš kompromis do Ilidže 1,60

Ako uđeš kod kružnog i putuješ do stupa (3 stanice trebalo bi da te opali po ušima 2,50 markice. A ako ideš od Vijećnice do Ilidže platiš mu 1,60. Toliko o poboljšanju tarifnog sistema i o velikoj brizi o građanima. No navikli smo i na gore pa im nećemo zamjeriti plaho. Ionako će se sad kad mercedesi uključe survati u nepovrat jer sigurno treba nakamarati veliki broj vozila na linije gdje su se i oni uključili i ubiti im promet na pojedinačnim kartama.

Onda tvojoj kolegici naplaćuje manje jer bi i njoj trebao naplatiti 2.50?


Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #953 on: September 14, 2014, 19:04:12 »

Eh__ ne moraš praviti duple profile da bi nešto kazao/la. Pravilnikom je zabranjeno imati dva profila, pa ti vidi.

A danas nije bilo Mercedesa u krugu firme, jel neko zna gdje su?
Logged


Mercedes_
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 6



« Reply #954 on: September 14, 2014, 19:21:48 »

Eh_ nije tu za tvoju informaciju! Još prije nepuna 2mjeseca je napustio BiH! A prijavljivo se na forume sa mog kompjutera a ujedno i otvorio meni profil, pošto ja nisam baš toliko vična ovim informatičkim poslovima! Očekivala sam baš ovakvu TVOJU reakciju jer kolko vidim ne znaš ništa drugo reći, osim druge kritikovati! Jadan ti i tvoj forum i tvoja firma u kojoj radiš, kakva ti je firma takav si i ti!! S kim si, takav si!

Poboljšan je tarifni sistem, kako da nije al za CENTRIN džep!! Nije njih briga za građane!
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #955 on: September 14, 2014, 19:28:21 »



Mogu potvrditi da se radi o dvije različite osobe jer su kod kod mene na forumu bili aktivni oboje, s tim da Eh_ ne javlja ima već mjesec-dva. Ako sam dobro shvatio otišao je u inostranstvo.

Nadam se da nije problem screenshot foruma jer se ne vidi adresa.
« Last Edit: September 14, 2014, 19:41:24 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #956 on: September 14, 2014, 21:18:35 »

Koja paranoja. Al nebitno. Bitno je da smo ustvrdili da su dvije razlicite osobe. Usput da zabiljezim da nesto ne vidjam cts na donjoj vogosci, ne znam jel do mene ili nema kombija u zadnje vrijeme.


Eh__ ne moraš praviti duple profile da bi nešto kazao/la. Pravilnikom je zabranjeno imati dva profila, pa ti vidi.

A danas nije bilo Mercedesa u krugu firme, jel neko zna gdje su?
Duplam, al, ne pročitah na vakat, mercedesi su ti na carini što je sasvim logičan slijed stvari.
« Last Edit: September 14, 2014, 22:16:27 by The_Dubster » Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #957 on: September 15, 2014, 09:32:52 »















Oslobođenje i Anadolija

Inače vozila su ekstra unutra i vani sređena,nisu "samo oprata" kako se priča,ko nije vidio,i ne zna bolje nek šuti,nisu džabe pametni ljudi rekli.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #958 on: September 15, 2014, 23:34:40 »

Ovi Conecto su u puno puno boljem stanju nego sam ja zamisljao! Cheesy

Sa druge strane, tuga je shvatiti da su oni vrsnjaci GRAS-ovim MAN SL222, i vidjeti da ne samo na zapadu vec i na istoku vozila u eksploataciji traju 2 ili 3 puta duze nego u GRASu
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #959 on: September 16, 2014, 00:03:41 »

Naravno,vozila su sređena prije nego su poslana,tako da i ne znamo baš kakva su bila prije i nisu samo oprata,osim ako neko smatra da je lakiranje,unutra mijenjanje poda i ostalih stvari,ni manje ni više nego pranje.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.051 seconds with 24 queries.