bhbus.ba
May 11, 2024, 11:39:53 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GPS Sarajevo - Razno/Diskusije  (Read 290827 times)
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #585 on: June 02, 2014, 17:49:36 »

Ja sam se potresla. Dosad im je milion autobusa proslo prema gradu jer ih vidim i kupe ljude. Sramota prava.

Envoyé de mon trolleybus en utilisant Tapatalk Pro
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #586 on: June 02, 2014, 17:51:46 »

Ipak ce saobracaj biti obustavljen na 5 minuta  Shocked Puno brate puno
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #587 on: June 02, 2014, 17:55:45 »

Pet minuta predaha,onda odoh zgrtati i puniti budjelar.
Boze me oprosti.

Envoyé de mon trolleybus en utilisant Tapatalk Pro
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
fakebus
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 263


Gras


« Reply #588 on: June 02, 2014, 18:04:27 »

a zna li neko ko je vozac autobusa jer vidim 426 ugl tu budu jasarevic i sacic u prvoj i drugoj smjeni........
Logged
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #589 on: June 02, 2014, 18:51:14 »

Moje iskreno saucesce porodici nastradalog , kao i Zaposlenicima  GRASA
Logged

Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #590 on: June 02, 2014, 18:57:45 »

Ukljucio se zglobni onaj novi Centrin sto je kupljen Stajer ili kako vec star 1000 godina staje na stanicama prema gradu.
Ne znam kako se vise zove,onaj sa storama bordo sto je nekad kupljen za strajk prosle godine.
A dobro lesinari extra profit na tragediji.
Tako su u ratu svercali i profitirali.

Envoyé de mon trolleybus en utilisant Tapatalk Pro

Znaš koliko su gamad ubacila kombija iste sekunde.... najmanje 5 kombija su ubacili na 31e još.

Mislim da su ti Ilidža-Vijećnica. Išao sam sad na potezu Kružni tok-Okretnica-Kružni tok, vidio sam 2 standardna autobusa iz pravca Dobrinje. 981 i 913. Nisam vidio ništa iz pravca grada, vjerovatno zbog tog petominutnog odmora, a vjerovatno je i začepilo zbog gužve!
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Manas
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 2.027


MAN Diesel & Turbo


WWW
« Reply #591 on: June 02, 2014, 19:38:03 »

Stajer na komercijali



FOTO: Radiosarajevo.ba
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #592 on: June 02, 2014, 20:02:18 »

Quote
Takođe, iz Sindikata komunalne privrede GRAS-a zahtjevaju vanrednu hitnu sjednicu Vlade i Skupštine Kantona Sarajevo na kojoj bi se raspravljalo o današnjem ubistvu njihovog kolege kao i budućoj zaštiti svih vozača i revizora koji su u posljednje vrijeme konstantno na meti napada.
Odlučeno je da danas u Sarajevu gradskog saobraćaja sigurno neće biti, a da će konačnu odluku o puštanju u funkciju svojih vozila donijeti sutra.

 Veliki broj GRAS-ovih radnika i novinara trenutno je okupljen u krugu preduzeća. U krug GRAS-a stigli su i ministri Nermin Pećanac, Muhamed Kozadra, Jusuf Bubica i Muamer Bandić.

Nermin Pećanac, ministar unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo je rekao da policija radi sve što je u njihovoj moći i da osuđene osobe hodaju ulicama. Istakao je da MUP KS daje svoj maksimalni doprinos kada je riječ o sigurnosti ljudi, ali da je problem to što u MUP-u nema dovoljno zaposlenih ljudi.

 
- Ja već duže vrijeme ponavljam da najmanje 300 pravosnažno osuđenih ljudi slobodno hoda ovim gradom, i da to nikoga ne brine. Uhapsite ga jednom, drugi put i opet ga nađete na ulici. Ipak, to je pitanje za pravosudne organe - kazao je ministar Pećanac.

Nezvanično saznajemo da je osumnjičeni za ubistvo GRAS-ovog vozača i ranije osuđivan za pokušaj ubistva policajca.

Vanredni sastanak u krugu preduzeća GRAS je završen, a ministar MUP-a KS Nermin Pećanac je rekao:
- Za manje od 25 mninuta napadač je uhapšen i svi materijalni dokazi su izuzeti, te će biti predati Tužilaštvu KS. Pojačat ćemo i kapacitete, odnosno broj pripadnika MUP-a KS na svim ugroženim relacijama.
Skupu koji je organizovan kao podrška radnicima GRAS-a pridružio se i zastupnik SBB-a Adnan Solaković.
http://www.avaz.ba/vijesti/crna-hronika/uhapsen-ubica-vozaca-tramvaja-gras-i-centrotrans-povukli-sva-vozila-iz-saobracaja
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
damir050
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.829



« Reply #593 on: June 02, 2014, 20:43:45 »

vidi ovog sofera sto  vani linije vozi u CTS
Logged

MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #594 on: June 02, 2014, 21:14:50 »

Zašto je ovo uopće relevantno da stoji ovdje?
Kakve ovo ima veze sa temom?
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #595 on: June 02, 2014, 21:25:08 »

Zna li se išta za sutra, hoće li biti prevoza?
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #596 on: June 02, 2014, 21:37:16 »

Trenutno se ne zna. Ako bude bilo javim ujutro ako nista.

Envoyé de mon trolleybus en utilisant Tapatalk Pro
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #597 on: June 02, 2014, 21:41:29 »

Danas, konfuzna situacija, u 16:10 trebao ići 415 isključio se, ali u 16:50 išao 464 za Reljevo, uhvatim ja njega oko 17:45 iz Reljeva dođe u Boljakov, čujem Meša govori, u kvaru sam idem do Pofalića, reko dobro, pretpostavljajući da zna šta se sve dogodilo... No dolazimo mi kod mosta kod GRAS-a, Sejfović, Tajić i još par vozača, iznenađeni mašu da se zaustavi i pitaju, znaš li ti šta se dešava, Meša pojma nema, itd ispričaše oni njemu da je jedino on ostao van garaže i da se još samo 464 nije isključio, sreli smo kontrolu bezbjednosti i otišao je za garažu oko 18 sati sa Pofalića...
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #598 on: June 02, 2014, 21:46:26 »

Ipak ce saobracaj biti obustavljen na 5 minuta  Shocked Puno brate puno

ja demagogije i poganluka u pičku materinu......

a zna li neko ko je vozac autobusa jer vidim 426 ugl tu budu jasarevic i sacic u prvoj i drugoj smjeni........

najvjerovatnije Narcis Jašarević....

Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #599 on: June 02, 2014, 21:54:54 »

http://www.cubis.ba/vozaci-centrotransa-zbog-napada-na-putnika-suspendovani/



@man464 A Meša totalno out od svega.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Pages: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.055 seconds with 21 queries.