bhbus.ba
May 16, 2024, 09:53:19 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 51   Go Down
  Print  
Author Topic: Trans Turist - Razno/Diskusije  (Read 187528 times)
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #255 on: March 15, 2011, 00:16:57 »

pa da, dokaz da se za sajt već zna i da ima kvalitetnog materijala zasigurno, ali malo smeta što niko ne spominje izvore odakle im slike...
Logged


Goran SK
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.600


« Reply #256 on: March 15, 2011, 01:23:47 »

tri obavijesti:
1 - zvanični web site dobio novi izgled

2 - na prodaju 2 skylinera i 5 meca O303
http://www.transturist.ba/images/aktuelne_ponude/8_v.jpg
http://www.transturist.ba/images/aktuelne_ponude/7_v.jpg

3 - ljudi iz TT-a su ispali jako nefer i nekorektni, jer se na sajtu nalazi i par slika sa foruma od amara, kube, Gorana, Litvatrans-a i možda još nekih, nisam gledao sve, a na preporučenim linkovima nema našeg foruma odakle su uzeli slike, nit nas gdje spominju, a uzeli slike. Naravno logo nam je isječen....

Za moje slike su pitali i fino me zamolili da im posaljem u orginal rezoluciji, normalno bez ikakog natpisa
Logged
transturist
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 14


« Reply #257 on: March 15, 2011, 01:31:37 »

Da se ne bi bez potrebe pravila polemika, najveci broj fotografija na sajtu su moje djelo. Posto su napravljene prije nego sto sam se prijavio na ovaj forum vecina ih ocito nije vidjela. Sto se tice Goranovih fotografija ja sam ga licno pitao za dozvolu da ih objavimo na sajtu i on je pristao. Prema tome, smatram da nije u redu da se iznose neprovjerene stvari. Ja zelim da pomognem u kvalitetnijem radu foruma i sve novosti koje budem imao rado cu podijeliti sa ostalima.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #258 on: March 15, 2011, 10:30:33 »

Da se ne bi bez potrebe pravila polemika, najveci broj fotografija na sajtu su moje djelo. Posto su napravljene prije nego sto sam se prijavio na ovaj forum vecina ih ocito nije vidjela. Sto se tice Goranovih fotografija ja sam ga licno pitao za dozvolu da ih objavimo na sajtu i on je pristao. Prema tome, smatram da nije u redu da se iznose neprovjerene stvari. Ja zelim da pomognem u kvalitetnijem radu foruma i sve novosti koje budem imao rado cu podijeliti sa ostalima.

Ja se izvinjavam za Gorana, nisam znao, al šta je sa ostalim... Mislim da bi bilo bar fer da se spomenemo među dole linkovima, ili ako ništa da ste i ostale članove kontaktirali pa da vam pošalju slike, al et...

Malo sam ostao zatečen situacijom, jer je baš skoro bio slučaj da je jedna turistička organizacija slično uradila pa smo morali intervenisati, pa sam i ovdje smatrao da trebam to spomenuti. Nadam se da ćemo to riješiti Cheesy

I vaš trud se cijeni, naravno, i zahvalni smo na informacijama koje ste podijelili sa nama do sada. Kad smo već kod tog - šta je sve dosad stiglo u TT od prinova?
Logged


transturist
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 14


« Reply #259 on: March 15, 2011, 10:47:17 »

Da ne pravim analizu u procentima koliko je mojih fotografija na sajtu a koliko tudjih, radije cu zavrsiti raspravu na sljedeci nacin. Stranicu cu cemo popravljati u ovih nekoliko dana jer ima jos mnogo sadrzaja za dodati. Ja sam vec ranije planirao da postavim link foruma ali posto ne stizem da radim na stranici od drugih obaveza, prvom prilikom bice i to uradjeno. Isto tako, predlazem da napravimo jedno druzenje forumasa u Tuzli, da razmjenimo ideje i prijedloge i napravimo sto bolju saradnju.
Logged
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #260 on: March 15, 2011, 10:49:49 »

Da ne pravim analizu u procentima koliko je mojih fotografija na sajtu a koliko tudjih, radije cu zavrsiti raspravu na sljedeci nacin. Stranicu cu cemo popravljati u ovih nekoliko dana jer ima jos mnogo sadrzaja za dodati. Ja sam vec ranije planirao da postavim link foruma ali posto ne stizem da radim na stranici od drugih obaveza, prvom prilikom bice i to uradjeno. Isto tako, predlazem da napravimo jedno druzenje forumasa u Tuzli, da razmjenimo ideje i prijedloge i napravimo sto bolju saradnju.

Apsolutno podržavam svaki vid druženja članova, kolege u Hrvatskoj su slično uradile a rade i dalje, o čemu nas obavještavaju preko slika u određenom dijelu foruma. Volio bih da se napravi nešto i u BiH, ali nažalost razdaljina nam stvara problem, međutim mi već radimo na nekim aktivnostima da se i to poboljša Smiley
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #261 on: March 15, 2011, 15:09:23 »

Ja ne znam sto ti bas toliku hampu dizes oko slika, pa koliko put je mojih slika iskoristeno na raznim lokacijama, nisam uopste to spominjo, meni bude bas drago, iako uklone moj potpis Smiley Transturist sve moje koristiti koliko god hocete i kako god hocete Cheesy ... I bas mi je drago za web site ... konacno kvalitetan sajt spram firme, ono sto ste imali prije ovoga je bilo katastrofa ...
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #262 on: March 15, 2011, 15:13:41 »

Valjda sam i ja zasluzio da ulovim "kapitalca"

ekstra damire ...

sto se tice star-a , imam informaciju da on trenutno vozi tu u "blizini" , jer ima malo napuknuce sajbe pa neide za EU , jer se to gore kaznjava pravo fino Wink
Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #263 on: March 15, 2011, 18:38:53 »

Ma nisu slike od zlata, niti mi živimo od fotografisanja tako da se ne trebamo sekirati već biti ponosni na naše uratke koji ipak nečemu služe...ja i nemam nešto puno fotki od Transturista ali svakako bi mi bilo izuzetno drago da jedna renomirana firma kao što je TT koristi nešto što sam ja napravio.

Ne sumnjam da će što prije zamijeniti šajbu na Star-u, vjerovatno treba čekati novu..
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
The_Dubster
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #264 on: March 15, 2011, 19:06:33 »

Ja ne znam sto ti bas toliku hampu dizes oko slika, pa koliko put je mojih slika iskoristeno na raznim lokacijama, nisam uopste to spominjo, meni bude bas drago, iako uklone moj potpis Smiley Transturist sve moje koristiti koliko god hocete i kako god hocete Cheesy ... I bas mi je drago za web site ... konacno kvalitetan sajt spram firme, ono sto ste imali prije ovoga je bilo katastrofa ...

Ne pravim hapmu, nego samo kazem da bi bio red spomenuti i naš forum...

A što se tiče njihovog sajta, ovo je mnogo bolje, al i njihov je stari bolji od sadašnjeg CTSovog... Sajt o prevozniku bez galerije slika, zamisli...
Logged


Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #265 on: March 15, 2011, 19:20:17 »

ma da, to je sigurno u pitanju cekanje sajbe, to se sigurno poruci pa dok dodje ...

a jedino sto bi ja ubacio na sajt je ON/OFF za muziku, neko ne zeli da slusa muziku citavo vrijeme, pa neka ima opcija za iskljucivanje muzike ...
Logged


Lyon
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 175



« Reply #266 on: March 16, 2011, 00:05:46 »

Valjda sam i ja zasluzio da ulovim "kapitalca"

ekstra damire ...

sto se tice star-a , imam informaciju da on trenutno vozi tu u "blizini" , jer ima malo napuknuce sajbe pa neide za EU , jer se to gore kaznjava pravo fino Wink
Sajba je zamjenjena jos prosle sedmice, sutra ide za EU!!!
Logged
Lyon
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 175



« Reply #267 on: March 16, 2011, 00:06:49 »

I ja se zagledah maloprije,izgleda da jeste,ovo je izlaz iz baze.Samo sto je sunce pobjeglo koju sekundu prije,osnovni uslov za dobru sliku.
Jeste BG, bio!!
Logged
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #268 on: March 16, 2011, 00:08:37 »

Valjda sam i ja zasluzio da ulovim "kapitalca"

ekstra damire ...

sto se tice star-a , imam informaciju da on trenutno vozi tu u "blizini" , jer ima malo napuknuce sajbe pa neide za EU , jer se to gore kaznjava pravo fino Wink
Sajba je zamjenjena jos prosle sedmice, sutra ide za EU!!!

Nebi trebalo da je tako, ali vidjet cemo, sutra ili prekosutra cemo imati tacan info Wink
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #269 on: March 20, 2011, 20:12:52 »



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
Sve bolje i bolje fotografije, kolega! Svaka čast. još samo da nema tih nesretnih stupova  Cheesy
« Last Edit: March 20, 2011, 21:10:43 by amar » Logged


Pages: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 51   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.041 seconds with 21 queries.