bhbus.ba
May 11, 2024, 10:46:21 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 79   Go Down
  Print  
Author Topic: Bosnaexpres, Doboj  (Read 292972 times)
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #375 on: September 18, 2011, 21:34:35 »

Na (moju) žalost, dobio sam informaciju da je i drugi Tourliner sive boje, dakle zeznuo sam se pri procjeni. Baš bi mi bilo draže da su različite boje, tako bi se vrlo jednostavno razlikovali. Ovako ćemo ih razlikovati preko registarskih oznaka...

A evo gaa u našem izdanju Grin



Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #376 on: September 19, 2011, 01:34:35 »

mustafa extra su slike Smiley steta sto ne moze uci skroz na peron  Grin  Tongue koju liniju on sad vozi, dobro bi mu dosla neka za evropu, steta da se guzva ovim nasim drumovima ? !
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #377 on: September 19, 2011, 13:50:32 »

Kad nam je stanica takva pa skoro nijedan turistički bus ne može do kraja na peron.

A neće se stalno gužvati po našim putevima, nisu ni kupljeni zbog toga....doći će do novih linija uskoro a do tad ovaj vozi za Beograd. Da se ja pitam, drugog ne bih ni istjerao iz garaže dok ne bude nova linija.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #378 on: September 19, 2011, 14:24:38 »

O kojoj novoj linije je rijec ??
Logged
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #379 on: September 19, 2011, 15:45:13 »

ovaj bus je izazov voziti, jer skoro ni na jedan peron u nasim gradovima ne moze da udje, treba to imati na umu   Cool

par godina sam putovao za NS ta linija je skoro pa prazna osim vikenda, mislim da je takav slucaj i sa ovom za BG.. tako da je steta da przi do BG i nazad a prazan  Undecided

jel ide preko Hr ili Bijeljine ?
kakva se to nova linija sprema ako imas informaciju ili ako nije tajna ?  Grin
« Last Edit: September 19, 2011, 15:49:58 by SIKIIIIIdo » Logged

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #380 on: September 19, 2011, 16:11:43 »

ovaj bus je izazov voziti, jer skoro ni na jedan peron u nasim gradovima ne moze da udje, treba to imati na umu   Cool

par godina sam putovao za NS ta linija je skoro pa prazna osim vikenda, mislim da je takav slucaj i sa ovom za BG.. tako da je steta da przi do BG i nazad a prazan  Undecided

jel ide preko Hr ili Bijeljine ?
kakva se to nova linija sprema ako imas informaciju ili ako nije tajna ?  Grin

šta ba pričaš kako ne može ući ...može i u Zenici i u Sarajevu i u Banja Luci i u Tuzli i sl....
Logged
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #381 on: September 19, 2011, 16:27:16 »

ovaj bus je izazov voziti, jer skoro ni na jedan peron u nasim gradovima ne moze da udje, treba to imati na umu   Cool

par godina sam putovao za NS ta linija je skoro pa prazna osim vikenda, mislim da je takav slucaj i sa ovom za BG.. tako da je steta da przi do BG i nazad a prazan  Undecided

jel ide preko Hr ili Bijeljine ?
kakva se to nova linija sprema ako imas informaciju ili ako nije tajna ?  Grin

šta ba pričaš kako ne može ući ...može i u Zenici i u Sarajevu i u Banja Luci i u Tuzli i sl....


koliko ja znam beograd je sasvim na drugoj strani ne u pravcu  Zenice i Sarajeva i Banja Luke i Tuzle i sl....negu u pravcu Modrice, Samca, Loncara, Brckog, Bijeljine itd o tome sam pricao, a putovao sam tamo i znam kakve su to šupe od autobuskih stanica !
Logged

The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #382 on: September 19, 2011, 16:38:22 »



ovaj je danas stojao na polaznom peronu sa dignutim poklopcom od motora a pored njega parkirano servisno vozilo CTS-a. Da se nije pokvario, ili se samo tako sve potrefilo pa je izgledalo da se pokvario?
Logged


transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #383 on: September 19, 2011, 16:39:36 »

ovaj bus je izazov voziti, jer skoro ni na jedan peron u nasim gradovima ne moze da udje, treba to imati na umu   Cool

par godina sam putovao za NS ta linija je skoro pa prazna osim vikenda, mislim da je takav slucaj i sa ovom za BG.. tako da je steta da przi do BG i nazad a prazan  Undecided

jel ide preko Hr ili Bijeljine ?
kakva se to nova linija sprema ako imas informaciju ili ako nije tajna ?  Grin

šta ba pričaš kako ne može ući ...može i u Zenici i u Sarajevu i u Banja Luci i u Tuzli i sl....


koliko ja znam beograd je sasvim na drugoj strani ne u pravcu  Zenice i Sarajeva i Banja Luke i Tuzle i sl....negu u pravcu Modrice, Samca, Loncara, Brckog, Bijeljine itd o tome sam pricao, a putovao sam tamo i znam kakve su to šupe od autobuskih stanica !

nisam te razumio na šta si mislio a ni ti ničim nisi nagovjestio da si mislio na gradove prema Beogradu...ali to sad nije ni vazno...
Logged
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #384 on: September 19, 2011, 16:51:21 »

on vozi na liniji za bg pa sam komentarisao tu liniju, ali sto kazes nije ni bitno, mozda je i moja greska Smiley
Logged

SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #385 on: September 19, 2011, 16:56:57 »

moguce je da se pokvario, on mi se cini i najgori od svih marbusa, jednom i mustafa spomenuo da su marbusi uopsteno losi i da se vozaci BE zale na njih..
Logged

Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #386 on: September 19, 2011, 17:04:01 »



ovaj je danas stojao na polaznom peronu sa dignutim poklopcom od motora a pored njega parkirano servisno vozilo CTS-a. Da se nije pokvario, ili se samo tako sve potrefilo pa je izgledalo da se pokvario?

On se i neki dan pokvario pa je zlatni Transliner bio u Sarajevu kao zamjena...a nerijetko se njemu ostavlja poluotvoren poklopac radi boljeg hlađenja.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Amar
Administrator
Glavni Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 7.100



WWW
« Reply #387 on: September 21, 2011, 18:10:52 »

Logged


Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #388 on: September 21, 2011, 22:02:59 »

Provozao sam se danas u ova dva busa. Udobni su i u dobrom stanju, ali je Setra ipak udobnija.



Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
SIKIIIIIdo
Kondukter
**
Offline Offline

Posts: 574



« Reply #389 on: September 22, 2011, 02:24:41 »

ova setra je zlo dobar autobus, samo malo da je prefarbaju i urede, jos dugo ce sluziti  Smiley sad ne znam, ali prije je picila za NS..
Logged

Pages: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 79   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.039 seconds with 23 queries.