bhbus.ba
May 11, 2024, 22:24:29 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 79   Go Down
  Print  
Author Topic: Bosnaexpres, Doboj  (Read 292997 times)
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #165 on: January 06, 2011, 14:03:24 »

Njima bi najbolje bilo uzet grad jer kontam moze se napravit dobrih desetak linija par sa zglobnim kruzne par sa niskopodnim par sa minbusevima. Recimo uzet liniju od vile-plane-milkovac-bmd-centar i kruzno kroz pjeskove..bmd-grad-zeljeznicka stanica,bmd-orasje-cajre-prisade-milkovac-bmd i sl jbg ima tu dosta kombinacija a i Doboj ima dosta raje pogotovo ovih skolaraca i sl treba tu bit dobar gradski saobracaj al ne sad da bus pici svakih 10 minuta vec uzet recimo u satu da ide po jedna linija il u satu dvije frekventnije,skoro nijedna linija ne ide kroz usoru a i gore ima raje i jbg nije im lako nabrat do grada mogli bi povezat gradske sa sjeninom sevarlijama i selima sa one strane bosne, isto ova naselja po brdima cajre gornja carsija i sl sa minibusem jeftina karta i mirna bosna.Znam kad je abuss i bt vozili na cajre busevi su bili puni sad skoro da i nema putnika jer nema ni linija da valjaju, bt vozi djake abuss vozi samo radnicku izjutra.
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #166 on: January 06, 2011, 15:32:48 »

Ma šta ćeš...i sam znaš kakav je malen Doboj, možeš za pola sata od Bolnice do BMD-a pješke tako da sumnjam da bi se nešto isplatilo. Trebava uglavnom drži lokal i dobro im to ide jer su se oni trgnuli prije Bosnaekspresa a oni nek se baziraju na međugradskim linijama jer im to solidno ide...
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #167 on: January 10, 2011, 12:12:18 »

Zelena Setra 215 H je i definitvno u vječnim lovištima....prolazio sam kraj njihove garaže i ona stoji rasčupana zajedno sa starim Sanosima.

Uklonjena je iz voznog parka.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #168 on: January 10, 2011, 16:44:32 »

Imal sta novo jesi vidio, steta za Sanose bili su jako dobri busevi da nije ovog zakona mogli bi oni vozit jos dosta dosta dugo
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #169 on: January 10, 2011, 19:30:07 »

Imal sta novo jesi vidio, steta za Sanose bili su jako dobri busevi da nije ovog zakona mogli bi oni vozit jos dosta dosta dugo

Nema zasad nikakvih prinova, znamo da je došao još jedan turistički Transliner sa maskom od N 1116 ali ga još nisam ni vidio a ni slikao tako da ćemo na njega sačekati još neko vrijeme...

A imali su oni i Crvenu 215 HD do prije dvije godije, koja je isto tako završila u željezu..
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #170 on: January 10, 2011, 20:29:35 »

Imal sta novo jesi vidio, steta za Sanose bili su jako dobri busevi da nije ovog zakona mogli bi oni vozit jos dosta dosta dugo
Nema zasad nikakvih prinova, znamo da je došao još jedan turistički Transliner sa maskom od N 1116 ali ga još nisam ni vidio a ni slikao tako da ćemo na njega sačekati još neko vrijeme...

A imali su oni i Crvenu 215 HD do prije dvije godije, koja je isto tako završila u željezu..

Crvena 215 HD ja imala sudar u Petrovu tako da je nisi ni sredjivali
« Last Edit: January 10, 2011, 20:35:57 by The_Dubster » Logged
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #171 on: January 11, 2011, 17:48:58 »

cekaj ba ja kako znam imali su dvi HD jednu iz "starog" voznog parka i jednu sto su kupili posle prodaje firme.....
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #172 on: January 11, 2011, 19:12:08 »

cekaj ba ja kako znam imali su dvi HD jednu iz "starog" voznog parka i jednu sto su kupili posle prodaje firme.....

Evo, da riješimo dilemu...ovo je crvena Setra koja je imala udes i sada je u rashodu:

http://i305.photobucket.com/albums/nn230/MARKO2679/S6301634.jpg

A ovo je zelena Setra za koju sam napomenuo da je otišla pod nož :

http://img60.imageshack.us/i/bosnaexpreswq7.jpg/

Ovo su slike od kolega sa autobusi.net i nadam se da se neće ljutiti što sam ih posudio .
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
saledoboj
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 283



« Reply #173 on: January 14, 2011, 19:16:09 »

Pa da to je ta iz starog voznog parka, i ona je kako se ja kontam prefarbana u bjelo a kupili su jos jednu HD ona je vozila more isto nesto crvena ovo ono...usput kad je ova imala udes i dje znam da je dosta njihovih buseva imalo udese al slabo sta ima na netu
Logged

Neka vladajuće klase drhte pred komunističkom revolucijom. U njoj proleteri nemaju što da izgube osim svojih okova. A dobit će čitav svijet.

Proleteri svih zemalja, ujedinite se!
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #174 on: January 14, 2011, 20:49:43 »

Pa da to je ta iz starog voznog parka, i ona je kako se ja kontam prefarbana u bjelo a kupili su jos jednu HD ona je vozila more isto nesto crvena ovo ono...usput kad je ova imala udes i dje znam da je dosta njihovih buseva imalo udese al slabo sta ima na netu

Bijela Setra je ex BE Doboj jug.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #175 on: January 17, 2011, 12:16:57 »





Marbus ode za Beograd, Bijelu Turizmo takođe ide za BG ali u 10 h, dok žuti Turizmo ode put Novog Sada.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #176 on: January 17, 2011, 12:30:33 »

Kako je MARBUS fin, čist, opran, prelijepo izgleda kad je opran Wink
Logged

Neoplan VIP Class
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #177 on: January 17, 2011, 12:39:50 »

Kako je MARBUS fin, čist, opran, prelijepo izgleda kad je opran Wink

Ovaj im je najbolji od 3 komada koje posjeduju. Onaj što ide za Sarajevo vidno zaostaje po izgledu.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
doBUS
VIP Član
Vodič puta
*
Offline Offline

Posts: 1.517



« Reply #178 on: January 17, 2011, 13:31:26 »

Koliko je bilo putnika za NS ?
Logged
Mustafa YJM
VIP Član
Mehaničar
*
Offline Offline

Posts: 4.672



« Reply #179 on: January 17, 2011, 17:04:53 »

Koliko je bilo putnika za NS ?

Nisam baš obraćao pažnju ali mislim da ima jedno 15-20 otprilike.
Logged

....od nas ne možete pobjeći, BHBus team Wink
Pages: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 79   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.038 seconds with 20 queries.