bhbus.ba
May 09, 2024, 17:28:59 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Go Down
  Print  
Author Topic: Čazmatrans Vukovar - Razno/Diskusija  (Read 57061 times)
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #90 on: June 01, 2012, 06:15:11 »

Jutros opet "mala ljepotica" za Novi Sad prije par minuta...  Opet je kriza sa busevima, VU-390-AM je već 3 dana za redom vozio Beograd... ne posustaje... gužva je, a to je dobro... Vukovarci barem imaju posla napretek Wink
Logged


tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #91 on: June 02, 2012, 08:51:04 »

Ipak sam krivo vidio, Mercedesić je bio za Novi Sad, vratio se pun...  A jučer su iznajmljena dva busa iz RJ Županja zbog nedostatka buseva tako da je gbr.316 (Setra S 315GT-HD) vozila Beograd...
Logged


Jole
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 94


« Reply #92 on: June 07, 2012, 13:40:59 »

kako je odvratan sa ovakvim staklima. Ozbiljna tvrtka si to ne bi smjela dopustiti.
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #93 on: June 08, 2012, 23:17:57 »

S obzirom se tvoj komentar odnosi na S 215HD , reg.oznaka VU-970-AG jer nisam prebacivao sad opet i onu moju sliku istoimene na polasku u 15:10h na liniji Osijek - Vukovar... Ta Setra služi tu za lokalne vožnje i polako, ali sigurno su tim Setrama S 215HD odbrojani dani... Dobro su služile, a kako vidimo i dan danas odrađuju posao u trenucima kada su svi ostali autobusi rasprodani na izlete, svi turistički, jedino Setre S 215HD voze Beograd i Novi Sad, Jetliner i Transliner su na Zagrebu... I ako si redovno pratio, mogao si pročitati da su proteklih dana imali potrebu da iz RJ Županja "posude" autobuse... I kako onda da se stakla sređuju usred najjačeg vala vanrednih vožnji i sad nadolazećih sezonskih linija, da bus bude neaktivan, a potreban je i ispunjava svoju zadaću na lokalnim linijama do Iloka, Osijeka ili Vinkovaca.... A sad što to estetski nije previše lijepo to je druga stvar, bitno da je autobus ispravan, klima radi itd.... A sad šta će Setri prije doći na red, stakla ili rashod, vrijeme će pokazati.... Nema neozbiljnosti kad je u pitanju Čazmatrans Vukovar jer bio sam i u radioni i garaži i stalno se radi i što je najvažnije, radi se kako treba, a ne kao kod nekih da bus leži po 10 dana u radionici, a majstori ga još više razvalili pa izađe neispravniji nego što je ušao u radionicu....
Logged


Jole
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 94


« Reply #94 on: June 09, 2012, 17:31:48 »

ne bi oni ta stakla trebali sad popravljati nego po zimi dok nisu imali posla. ovo je sramota i ovo nije ispravan bus. Kad je vel tours iznajmljivao autobus usred sezone ap slunju prvo su dali sanosa i isti je odmah vraćen nazad u vel kao neispravan i morali su poslati translinera. sramotno ovako nešto da vozi linije.
Logged
SlimShady
Vodič puta
***
Offline Offline

Posts: 1.485


I pjan i trijezan za volan sam vezan :)


« Reply #95 on: June 09, 2012, 17:46:57 »

ne znam "Jole" sta su tebi uradili ili nekom tvome bliznjem ali toliko napadati radi stakala ispravan autobus mislim...
a tomo ti je objasnio sta se i kako se radi u njihovom radionici
svaka cast Čazmatrans je jedna od jacih firmi na balkanu samo naprijed
Logged

tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #96 on: June 10, 2012, 06:34:00 »

Izgleda da on, nažalost, nije ispravan u glavi... Uspoređuje Vel tours kao malo privatno obiteljsko poduzeće sa jednom srednje velikom firmom sukladno Zakonu, u najmanju ruku....Što ne bi vozio i vukovarski Sanos ove prethodno navedene linije? Ne vozi jer nema klimu, bus koji mora stajati sat do sat i pol vremena na suncu u Osijeku ili Vinkovcima na parkingu....  Zato obavlja gradski prijevoz .... Ali i tu će biti novosti, ali s vremenom.... Ne treba se previše obazirati na ovakve izjave jer su one samo s ciljem stvaranja tenzija, a za to nema doista potreba nego samo iz nekog nepoznatog privatnog razloga konstantno nastoji meni proturječiti.....  Što može u onom dijelu za koji nisam upućen, ali za ovo poduzeće ne može.... Što trenutno karakterizira ovu firmu jest ono što je najvažnije općenito u našoj zemlji  da se ima posla, a ima se, da plaća ide redovno, a ide... Izvanredne situacije koje se dogode kao primjerice što su jedni osnovnoškolci nedavno devastirali novog Skylinera (polomili sjedište itd.), riješilo se preko noći jer su radnici došli po dolasku busa poslije 22h u radionicu i sredili bus koji je već bio ujutro kao nov spreman za polazak za Mariju Bistricu....
To je timski rad, a tko god to organizira je najzaslužniji... I ovdje vrijedi pravilo - dužim bus, vozim bus, radiona - godišnji.....mnogi su prije tako radili, ali "cirkuzacija" vodstva vodi lošem.... nema drugog, trećeg, dužim, vozim, poznajem bus u dušu.... Na dužim linijama imaju "cvajtera" (drugog vozača).... Meni je samo žao što ova firma nije uključena u međunarodni promet nego zagrebačka jedinica šalje autobuse da voze iz Slavonije.... da su i time uključeni, sukladno prethodnom, pa vozni park bi bio blago rečeno "bijesan".....  Ali možda je ova individualnost od Čazme zapravo dobra.... tu se može puno diskutirati, na tu temu...  Dva zeca, tri zeca....
« Last Edit: June 10, 2012, 17:32:42 by tomo » Logged


Somersby
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 55



« Reply #97 on: June 10, 2012, 18:59:07 »

Svaka čast Tomo!!! Jole mozda ni pomislio nisi da slucajno ČZM nema vremena srediti ta stakla!! U koje god doba dana ili noći prođeš kraj garaže u Vukovaru ona je uvijek prazna jer ljudi jednostavno imaju posla i to je odlično!! 
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #98 on: June 11, 2012, 14:10:18 »

Napomena :
Zadnji post člana Jole uklonjen iz teme Čazmatrans Vukovar - Razno/Diskusije, te prosljeđen "neovisnim" moderatorima na čitanje.
Logged


Jole
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 94


« Reply #99 on: June 11, 2012, 22:33:21 »

Nadam se da ne samo zadnji nego i predzadnji koji si bezveze obrisao.. Ako ne znaš moderirati pošteno onda nemoj..
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #100 on: June 11, 2012, 22:49:33 »

Svaki post koji nema veze sa temom će biti izbrisan. Za ostale stvari postoje privatne poruke
« Last Edit: June 11, 2012, 22:56:18 by tomo » Logged


Jole
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 94


« Reply #101 on: June 12, 2012, 12:36:40 »

Upravo tako a kad sam ja napisao da takav bus nijedna firma u Europi nebi pustila u promet i da je to sramota ti si to obrisao.. Srami se.. Cenzura je očito zavladala..
S druge strane kad AP Imotski ima takav autobus u prometu ti sam napišeš kakva krama. Pa budi onda realan, a ne podoban.
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #102 on: June 12, 2012, 16:18:24 »

Da su mi dragi kao firma jesu bas zbog njihove pristupacnosti i ljubaznosti, a ne zato sto ti ti navodis da imam neke koristi od toga... nemam, ali i da imam to nisam tebi duzan objasnjavati... nadalje ovaj autobus prometuje na liniji 30 kilometara a ne kao sto ti navodis za APZ Imotski 700km do Osijeka...
Logged


BusMan
Pješak
*
Offline Offline

Posts: 10



« Reply #103 on: June 12, 2012, 21:00:55 »

Ne znam zašto ga toliko napadate jer je izrazio svoje mišljenje, i ja se s njim slažem. Mislim da bi stvarno trebali riješiti ta mutna stakla. Ja sam se 4 godine svakodnevno vozao Čazmatransom i nije nimalo ugodno voziti se u takvom busu u kojem nemaš normalan pogled kroz prozor, a znale su te Setre voziti i do Zagreba a puno češće do Beograda ili Novog Sada. Slažem se da su jedna vrlo dobra firma ali trebali bi to riješiti, barem iz poštovanja prema putnicima koji su platili kartu!
Logged
tomo
Vozač Autobusa
********
Offline Offline

Posts: 19.275



WWW
« Reply #104 on: June 12, 2012, 21:21:59 »

Ne napada ga se uopće, a pogotovo ne zbog izražavanja mišljenja, nego nelogičnosti da priča usporedbu linije Imotski - Osijek od 700 kilometara u jednom smjeru i linije od 30-50km na kojoj prometuje VU-970-AG.... Te Setre ionako idu uskoro u rashod. Naravno da su znale voziti i voze još ponekad za Zagreb, Beograd i Novi Sad. Ali vozi Mićo sa VU-172-AZ, vozi Dimitri sa VU-390-AM (koja je još i najbolja od njih svih S 215HD) i vozi Čedo sa VU-302-Z...
I VU-390-AM je danas vozila Beograd, VU-302-Z Novi Sad jer kako ne shvaćate, nema drugih vozila, svi su na vanrednim, a sad uskoro kreću i sezonske linije... A udobnost tih Setri je neprocjenjiva, ali godine čine svoje....  I ove godine  će S 215HD i mala Setra i kratki MB O404 voziti sezonsku preko BiH... 
Logged


Pages: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 14   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.04 seconds with 20 queries.