bhbus.ba
May 15, 2024, 17:36:17 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije  (Read 311773 times)
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1185 on: October 17, 2011, 00:42:28 »

Pa debilizam...ovo nema veze sa tramvajem...ono u smislu da se nešta zapalilo.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1186 on: October 17, 2011, 13:41:03 »

Naravno. Sve je jasno kao dan.
Imam utisak da su ovi što snimaju konzumirali neku "zeljastu materiju"
« Last Edit: October 17, 2011, 13:43:46 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1187 on: October 17, 2011, 17:39:47 »

Ma stavili kao "dimnu zavjesu" suzavac kroz vrata kroz gumu.Hardcore besposličari.


Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Almir
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.226



« Reply #1188 on: October 17, 2011, 17:57:12 »

Šta su htjeli da kazu sa ovim potezom :S fkt ne kontam :S .
Logged

transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1189 on: October 17, 2011, 18:08:45 »

Šta su htjeli da kazu sa ovim potezom :S fkt ne kontam :S .

šta će htjeti Huh? kreteni ko kreteni...prije rata za njih je tramvaj bio "misaona imenica". Veliki broj njih je poslije rata čekao tramvaj na Skenderiji za Neđariće Smiley Smiley Smiley
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1190 on: October 17, 2011, 18:25:52 »

Ma to su garant srednjoškolci, koji hoće da se pred svojom rajom pogažu ko neki (lafo) mangupi.

@transformers, mislim da nema smisla pričati šta je za njih tramvaj bio prije rata, jer su ovi vjerovatno neko ratno godište, ali bi se možda moglo primjeniti na njihove roditelje
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1191 on: October 17, 2011, 18:35:30 »

Ma to su garant srednjoškolci, koji hoće da se pred svojom rajom pogažu ko neki (lafo) mangupi.

@transformers, mislim da nema smisla pričati šta je za njih tramvaj bio prije rata, jer su ovi vjerovatno neko ratno godište, ali bi se možda moglo primjeniti na njihove roditelje

Ma dobro ima ti i  ta mjesta ali kakva će djeca biti kad su im roditelji kreteni. Skoro žena kojoj je preko 45 godina napada vozača i kaže "treba vas sve polomiti i autobuse popaliti"....
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1192 on: October 17, 2011, 19:36:07 »

Skoro žena kojoj je preko 45 godina napada vozača i kaže "treba vas sve polomiti i autobuse popaliti"....
Kad je bio štrajk, voditeljica TVSA (!) kaže otprilike ovako: "Ja vam moram pročitati mail jednog ogorčenog građanina Sarajeva: Ja sam bio u svim gradovima evrope i kad vidim kakvi su GRAS-ovi tramvaji dođe mi da uzmem kanister benzina i da zapalim tramvaj"
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1193 on: October 17, 2011, 20:07:26 »

u nekim normalnim okolnostima ovo bi bilo mozda i zanimljiva fora, al ovako.... :S

Sad će ispasti da ih je CTS potplatio na ovo Tongue



Btw, nakon duzeg vremena, vidio sam 673 i dobro se drzi Cheesy
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1194 on: October 17, 2011, 20:35:51 »

Ma to su garant srednjoškolci, koji hoće da se pred svojom rajom pogažu ko neki (lafo) mangupi.

@transformers, mislim da nema smisla pričati šta je za njih tramvaj bio prije rata, jer su ovi vjerovatno neko ratno godište, ali bi se možda moglo primjeniti na njihove roditelje

Ma dobro ima ti i  ta mjesta ali kakva će djeca biti kad su im roditelji kreteni. Skoro žena kojoj je preko 45 godina napada vozača i kaže "treba vas sve polomiti i autobuse popaliti"....

Ma da ti kažem,nek ona prva polomi i zapali kada je tako rječita i hrabra.Koja gomina gluposti.
Ne znam koji je više ljudima koji bi lomili i palili,dosta mi je devedesetih i urbicida.Uostalom ostaće bez prevoza,jer GRAS ne koristi za sebe lično prevoz.Mislim koji je uopće ljudima koji harče imovinu koju im babo ni mater nisu zaradili?Poput ovih delinkvenata ili bilo koga?
Ma ne da mi se nervirati.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1195 on: October 17, 2011, 20:39:45 »

Uostalom ostaće bez prevoza,jer GRAS ne koristi za sebe lično prevoz

ključna rečenica. Svaki građanin Sarajeva bi trebao ovo pročitati  pa bi skontao neke stvari o GRASu
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1196 on: October 17, 2011, 20:46:02 »

Znaš šta mene nervira?
Nervira me kad papak kao danas u 715 (sa Ilidže) sjeda negdje na Nedžarićima i počne orati po nosu....a on se sav kofol skockao,ono sako folovi...i prst u sinusima....dalje neću........
Ova što bi pretukla i popalila nije ništa bolja od onih koji uništavaju GRAS u svakom segmentu.Ista.



Super
jasan gbr





sjela mu je pravo dobro reklama, a evo kako je izgledao prije
http://i1211.photobucket.com/albums/cc426/AdinZne/4429.jpg
je s obzirom da je ljetos se bio skrhao.
« Last Edit: October 17, 2011, 20:54:06 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
kilometar
VIP Član
Kondukter
*
Offline Offline

Posts: 771



« Reply #1197 on: October 18, 2011, 16:00:46 »

Biografija novog direktora GRASA
http://www.radiosarajevo.ba/novost/65519/biografija-novog-direktora-grasa
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1198 on: October 18, 2011, 17:27:46 »


Iskren da budem nisam previše optimističan kada je u pitanju novi direktor . Iako ga ne poznajem nikako, o njemu ne znam ništa ne sviđa mi se činjenica da je promijenio 10ak firmi među kojima i neke koje baš i nemaju pozitivne reference kao npr "Astro", "Butmir" i sl....volio bih da sam u krivu. Čovjek je totalni anonimus apsolutno nepoznat. Dobra je činjenica da dolazi "izvan" GRASa što ga automatski neće svrstati ni u jednu od postojećih "sekti" u GRASu. Za direktora je trebalo imenovati čovjeka koji ima autoritet, dakle da je poznat kao čvrst "upravnik", da nema "sumnjivu" prošlost i da je naravno "izvan" GRASa. Ovo mi pomalo liči na situaciju iz 2005. kada je smijenjen Jusufranić a došao Boškailo koji možda nije krao kao Bimo ali nije uradio puno toga da bi se situacija poboljšala a što je najgore nije se adekvatno obračunao sa Biminim kadrovima koji su bili totalno kriminalizirani, štaviše pustio ih je da rade ono što su i do tada radili.
Mislim da će jedna od prvih zadaća direktora biti kako smanjiti broj uposlenika kojih je višak. Da se razumijemo, ne postoji višak među radnicima koji rade, dakle vozači, revizori, mehaničari , višak su administrativni radnici i pomocno osoblje. da situacija bude gora među njima ima ljudi koji imaju po 60 godina a prvo zaposlenje su imali u 50 oj godini i to u GRASu. Takvih ima veliki broj a ne mogu se ni prekvalifikovati niti se mogu poslati u penziju jer nemaju ni jednog uslova.
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1199 on: October 18, 2011, 17:52:56 »

a zbog čega je smjenjen Jusufranić?
Logged


Pages: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.051 seconds with 24 queries.