bhbus.ba
May 15, 2024, 11:12:03 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije  (Read 311758 times)
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1095 on: September 27, 2011, 08:53:13 »

Meni je nerazumljivo zašto TVSA objavljuje komentare tipa: "Kad vidim u kakvim tramvajima se vozimo dođe mi da uzmem kanister benzina i zapalim tramvaj" ili "Mi smo mogli bez vode možemo i bez GRAS-a"
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1096 on: September 27, 2011, 08:54:50 »

Danas će biti zanimljivo praaaavo u Sarajevu. Bar će taksisti raditi bolje nego inače Cheesy

a vidi Troler, to jest tačno, al smo mi glup narod pa ne vidimo dalje od nosa. Tramvaji jesu takvi kao i busevi, al narod vidi ono što je CTS plasirao bla bla, a ne znaju da su neke stvari jaaaako duboke i da sežu van granica njihove sposobnosti...
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1097 on: September 27, 2011, 08:58:54 »

Meni je nerazumljivo zašto TVSA objavljuje komentare tipa: "Kad vidim u kakvim tramvajima se vozimo dođe mi da uzmem kanister benzina i zapalim tramvaj" ili "Mi smo mogli bez vode možemo i bez GRAS-a"

Ti što mogu bez vode očima Sarajeva vidjeli nisu pogotovo od 1992 kad je rat počeo.
A TVSA loži atmosferu novinari ko novinari,i rat su ovdje započeli.
Taj što bi palio tramvaj vjerovatno su mu preci investirali u Sarajevo,a ovo poslije rata živi na tekovinama onoga što je ostalo,i što je drugi stvorio.

Meni je žao ljudi koji plaćaju karte i pristojno koriste prevoz a kojekakvih ublehaša iz Vlade,građana me uopće nije briga.
« Last Edit: September 27, 2011, 09:12:11 by MAN Lions coach » Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1098 on: September 27, 2011, 09:04:40 »

Da se razumijemo. Ja garantujem da CTS nece "upasti" ne zato što je solidaran sa radnicima GRAS-a nego njih ovo ne interesuje. Oni će pokušati profitirati nakon štrajka. Ne interesuje njih to što narod nema prevoza, što je kolaps u gradu. Njih se to apsolutno ne tiče...
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1099 on: September 27, 2011, 09:05:02 »

Meni je nerazumljivo zašto TVSA objavljuje komentare tipa: "Kad vidim u kakvim tramvajima se vozimo dođe mi da uzmem kanister benzina i zapalim tramvaj" ili "Mi smo mogli bez vode možemo i bez GRAS-a"


e to ti je "NAŠ" narod ....
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1100 on: September 27, 2011, 09:24:23 »

Da se razumijemo. Ja garantujem da CTS nece "upasti" ne zato što je solidaran sa radnicima GRAS-a nego njih ovo ne interesuje. Oni će pokušati profitirati nakon štrajka. Ne interesuje njih to što narod nema prevoza, što je kolaps u gradu. Njih se to apsolutno ne tiče...

Ja sam sad vidio Steyr na Dobrinji, gdje su CTS rijetka pojava ali nisam stigao vidjeti tablu, međutim vidio sam da je stajao na stajalištu Dobrinja 3.

Vidjećemo jeli vanredna  ili koriste situaciju
« Last Edit: September 27, 2011, 09:26:42 by Troler » Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1101 on: September 27, 2011, 09:48:19 »

Da se razumijemo. Ja garantujem da CTS nece "upasti" ne zato što je solidaran sa radnicima GRAS-a nego njih ovo ne interesuje. Oni će pokušati profitirati nakon štrajka. Ne interesuje njih to što narod nema prevoza, što je kolaps u gradu. Njih se to apsolutno ne tiče...

Ja sam sad vidio Steyr na Dobrinji, gdje su CTS rijetka pojava ali nisam stigao vidjeti tablu, međutim vidio sam da je stajao na stajalištu Dobrinja 3.

Vidjećemo jeli vanredna  ili koriste situaciju

Koriste situaciju.Šta očekivati od Sapundina.
Na trenutnu krizu reagovali su predstavnici Centrotransa, koji uvodi 15 autobusa na linijama Hrasnica - Ilidža - Vijećnica i Dobrinja - Vijećnica.

"Mi smo povećali kapacitet autobusa iz pravca Ilijaša i Hadžića prema Sarajevu, a od 9 sati stavili smo 15 autobusa na relacijama Hrasnica - Ilidža - Vijećnica i Dobrinja - Vijećnica. Nakon analize ćemo navjerovatnije uvesti i pet kombija koji će raditi na Vratniku, Sedreniku i Širokači. Autobusi će se zaustavljati na svakom autobuskom stajalištu i primati putnike", rekao je direktor Centrotransa Safudin Čengić za RSG.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1102 on: September 27, 2011, 10:07:36 »

Evo sad i na TVSA su to potvrdili da počinju sa radom cts autobusi sad će biti frke...
Logged
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1103 on: September 27, 2011, 10:44:40 »

Evo prema Dobrinji CTS vozi i Dvospratni Skyliner a rade i steyri.
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Adin_Zne
Glavni Mehaničar
******
Offline Offline

Posts: 6.229


www.BHBus.net


WWW
« Reply #1104 on: September 27, 2011, 10:49:22 »

CENTROTRANS JE JUTROS REGAOVAO NA SAOBRAĆAJNI KOLAPS U GRADU!!

Na relacijama:
Dobrinja - Vijećnica,
Baščaršija - Vratnik,
Raštelica- Hadžići-Vijećnica,
Ilidža - Vijećnica,

Centrotrans jutros od 9h, svako pola sata, vozi za 1,00KM.
Logged

Neoplan VIP Class
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1105 on: September 27, 2011, 10:50:14 »

Ja sam vidio štajere i niskopodce kao voze glavnim džadom. Prem ailidži isuviše su daleko da bih vam rekao sa sigurnošću a li se zaustavljaju na svim stanicama.
Logged
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #1106 on: September 27, 2011, 10:56:06 »

Posto nikome u Vladi KS nije jasno zbog cega radnici strajkuju (osim da traze AVGUSTOVSKE plate?!), mislim da ce ovo biti kraja GRAS-a kakvog smo poznavali do sada. Totalna obusatava saobracaja je zakonski zabranjena.

Vjerovatno ide stecaj...
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1107 on: September 27, 2011, 11:35:36 »

Posto nikome u Vladi KS nije jasno zbog cega radnici strajkuju (osim da traze AVGUSTOVSKE plate?!), mislim da ce ovo biti kraja GRAS-a kakvog smo poznavali do sada. Totalna obusatava saobracaja je zakonski zabranjena.

Vjerovatno ide stecaj...

Ne poznaješ šta su ljudi tražili i pričaš.
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1108 on: September 27, 2011, 11:41:58 »

Posto nikome u Vladi KS nije jasno zbog cega radnici strajkuju (osim da traze AVGUSTOVSKE plate?!), mislim da ce ovo biti kraja GRAS-a kakvog smo poznavali do sada. Totalna obusatava saobracaja je zakonski zabranjena.

Vjerovatno ide stecaj...


Koji stečaj Huh?!!!
Logged
Ins
Putnik
*
Offline Offline

Posts: 379



« Reply #1109 on: September 27, 2011, 11:59:10 »



Ne poznaješ šta su ljudi tražili i pričaš.

Ne kontas, ja samo prenosim sta sam cuo.

Ovo za stecaj je moja teorija
Logged
Pages: 1 ... 72 73 [74] 75 76 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.053 seconds with 22 queries.