bhbus.ba
May 15, 2024, 07:27:36 *
Welcome, Guest. Please login or register.

Login with username, password and session length
News:
 
   Home   Help Calendar Login Register  
Pages: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 100   Go Down
  Print  
Author Topic: GRAS - Razno/Diskusije  (Read 311750 times)
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1020 on: September 15, 2011, 19:12:19 »

Op! Kraj ! Ja nisam na tom nivou da vrijeđam.... A ti to vrlo rado i često radiš.

Nisam rekao pucam ako ne bude 823 i 402 na 15 nego sam rekao ako je to izvedivo.
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1021 on: September 15, 2011, 19:51:26 »

Evo pošto ja nisam upoznat sa teh. ispravnosti vozila možeš li mi ti reć koji autobus solać bi mogao zamjeniti 813 na liniji 15 osim 850-854 transformers
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1022 on: September 15, 2011, 20:03:45 »

Op! Kraj ! Ja nisam na tom nivou da vrijeđam.... A ti to vrlo rado i često radiš.

Nisam rekao pucam ako ne bude 823 i 402 na 15 nego sam rekao ako je to izvedivo.


Činjenica da imam "oštar" jezik apsolutno stoji ali je apsolutna laž da nekoga vrijeđam. Nemam razloga niti potrebe za takvim stvarima. I da ne kaže se "izvedivo" nego izvodljivo tako da što prije konsultiraj svoju profesoricu bosanskog i traži instrukcije.
Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1023 on: September 15, 2011, 20:08:24 »

Evo pošto ja nisam upoznat sa teh. ispravnosti vozila možeš li mi ti reć koji autobus solać bi mogao zamjeniti 813 na liniji 15 osim 850-854 transformers

ako ti kažem NIJEDAN nećeš mi vjerovati čak ni ovi nabrojani jer osim 850 i 853 i ova ostala tri se griju i ako bi ih se forsiralo a moralo bi temperatura bi skočila i do 95 stepeni. U brdo još mogu 803 ali radi na Ahatovicima, 810 radi na Bušći 818 (radi na Gornjim velesicima i pofalicima) 832(radi u glavnom brdske linije), 840 (ali njega duzi posada koju čine radnici pred penziju i oni rade smao Park Jagomir), 844 (grije se i on ali još uvijek može u brdo)
Logged
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1024 on: September 15, 2011, 20:23:07 »

Op! Kraj ! Ja nisam na tom nivou da vrijeđam.... A ti to vrlo rado i često radiš.

Nisam rekao pucam ako ne bude 823 i 402 na 15 nego sam rekao ako je to izvedivo.


Činjenica da imam "oštar" jezik apsolutno stoji ali je apsolutna laž da nekoga vrijeđam. Nemam razloga niti potrebe za takvim stvarima. I da ne kaže se "izvedivo" nego izvodljivo tako da što prije konsultiraj svoju profesoricu bosanskog i traži instrukcije.

OFF TOPIC

Ako budem konsultirao profesoricu Bosanskog, Srpskog, Hrvatskog jezika i kniževnosti(ovako se navodi ime predmeta koji ja izučavam) bojim se da će te sasjeći do korijena ili srži jer ima narav kao i ti ,a jer trenutno važim za 1 od 10 najboljih učenika u Srednoj medicinskoj školi Bjelave po pitanju Bosanskog, Srpskog, Hrvatskog jezika i kniževnosti i hvalim se i ponosim se tim. Nego, uzmi rječnik i provjeri da je izvedivo i izvodljivo čine dublet tj. mogu se koristiti i jedan i drugi pojam,(ako želiš oplemeniti vlastiti vokabular). A usput rečeno izvedivo je riječ i Srpskog porijekla i može se koristiti u Bosni  i Hercegovini jer se u Bosni i Hercegovini koriste tri ravnopravna jezika Bosanski jezik, Hrvatski jezik i Srpski jezik.

Evo izvod iz rječnika:

izvedivo vuče korijene riječi izvesti (srp.)
izvodljivo vuče korijene riječi tj. glagola izvoditi

Ja se trudim pisati onako da svi razumijemo, a ne književnim jezikom.

Znači mrka kapa, samo 813 može na 15 ok!

Logged
transformers
Voditelj Voznog Parka
****
Offline Offline

Posts: 3.152


« Reply #1025 on: September 15, 2011, 21:02:39 »

Op! Kraj ! Ja nisam na tom nivou da vrijeđam.... A ti to vrlo rado i često radiš.

Nisam rekao pucam ako ne bude 823 i 402 na 15 nego sam rekao ako je to izvedivo.


Činjenica da imam "oštar" jezik apsolutno stoji ali je apsolutna laž da nekoga vrijeđam. Nemam razloga niti potrebe za takvim stvarima. I da ne kaže se "izvedivo" nego izvodljivo tako da što prije konsultiraj svoju profesoricu bosanskog i traži instrukcije.

OFF TOPIC

Ako budem konsultirao profesoricu Bosanskog, Srpskog, Hrvatskog jezika i kniževnosti(ovako se navodi ime predmeta koji ja izučavam) bojim se da će te sasjeći do korijena ili srži jer ima narav kao i ti ,a jer trenutno važim za 1 od 10 najboljih učenika u Srednoj medicinskoj školi Bjelave po pitanju Bosanskog, Srpskog, Hrvatskog jezika i kniževnosti i hvalim se i ponosim se tim. Nego, uzmi rječnik i provjeri da je izvedivo i izvodljivo čine dublet tj. mogu se koristiti i jedan i drugi pojam,(ako želiš oplemeniti vlastiti vokabular). A usput rečeno izvedivo je riječ i Srpskog porijekla i može se koristiti u Bosni  i Hercegovini jer se u Bosni i Hercegovini koriste tri ravnopravna jezika Bosanski jezik, Hrvatski jezik i Srpski jezik.

Evo izvod iz rječnika:

izvedivo vuče korijene riječi izvesti (srp.)
izvodljivo vuče korijene riječi tj. glagola izvoditi

Ja se trudim pisati onako da svi razumijemo, a ne književnim jezikom.

Znači mrka kapa, samo 813 može na 15 ok!



Što se tiče naobrazbe nije ni vrijeme ni mjesto da raspravljamo o tome tu fazu sam daaaaaavno prevazišao. To što pohađaš srednju medicinsku školu na Bjelavama, te dodatno negativizira jer ta škola ne spada u red elitnih kantonalnih škola tako da znanja stečena u takvim školama ne možemo uzeti kao relevantna za bilo koju problematiku osim kada je u pitanju "medicinska tehnika".
Žao mi je ali poslije završene Druge gimnazije i skoro pa završenog fakulteta za saobracaj i komunikacije odsjek drumski saobracaj kao i sa diplomama srednje saobracajne tehnicke skole i polozenog vozačkog ispita svih kategorija motornih vozila smatram da je moje mišljenje a tiče se problematike autobusa u GRAS-u znatno relevantnije od tvoga i od velike vecine drugih misljenja...
hvala
Logged
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1026 on: September 15, 2011, 21:09:43 »

a vi il prestanite il pređite na PP.

TEMA JE O GRASu. SVAKI IDUĆI POST KOJI NEMA VEZE SA TEMOM, NEKA SE BRIŠE!
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1027 on: September 16, 2011, 12:48:07 »

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/sarajevo/54657-ubrzo-rekonstrukcija-pruge-od-bascarsije-do-marindvora.html
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1028 on: September 16, 2011, 14:34:56 »

Danas u troli 4155 (bila gužva) neki balavac na Alipašinom ulazi na druga vrata i nakon 20-tak sekundi stajanja na stepenicama dere se na vozača "Zatvori više vrata, je*ala te ona", a stajanjem na  stepenicama sam ometa senzor pa se vrata nemogu zatvoriti.

Kasnije kod Dobrinjske gimnazije, nakon što mu se vrata nisu otvorila nakon 2 sekunde, opet se dere na vozača "Kretenu otvaraj vrata", a znamo da se u "švicarcima" vrata otvaraju pritiskom na taster.

Taj klošar ima 16-17 godina i koliko sam vidio ide u Dobrinjsku/petu gimnaziju, a vozač je stariji čovjek pred penziju, i vjerovatno vozi trolejbuse od njihovog starta 1984.

Da čovjek ustane i opali majmunu šamarčinu sutra bi bilo u avazu. "Skandalozno: vozač GRAS-a pretukao dječaka!".
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
The_Dubster
Moderator Podforuma
Vozač Autobusa
*
Offline Offline

Posts: 21.112



« Reply #1029 on: September 16, 2011, 14:38:21 »

treba Mešu zvat Grin
Logged


MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1030 on: September 16, 2011, 17:39:49 »

Sinoć je isto bio spektakl u troli.Ulazi lik sa ženom i malim djetetom u kolicima i hanuma uvodi psa.
Ulazi na slijedećoj kontrola i hajde nisu ih dirali.
Onda je opet neka ženska pošto je uhvaćena bez karte protestuje radi cuke u vozilu,onda lik ustaje počinje urlati mahati rukama i psovati jedno 5 minuta.Mislim da je malo falilo da se fizički obračunaju.Sva sreća da se situacija smirila. Roll Eyes
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1031 on: September 16, 2011, 19:11:30 »



Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
man 464
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.410



« Reply #1032 on: September 17, 2011, 18:15:22 »

treba Mešu zvat Grin

Dobro si, jučer čujem da pričaju o njemu dispečer i kolega mu s kojim dijeli bus B.M. o tome
Logged
MAN Lions coach
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.447


M R Š !!!!!!!!!


« Reply #1033 on: September 17, 2011, 20:17:21 »

http://www.facebook.com/photo.php?v=278314232196804

Gledajući prošlosedmični prilog i izjavu generalnog direktora GRAS-a predsjednik Sindikata vozača kaže da mu je „pamet stala.“
Logged


Avdo Vatrić o Centrotransu: Ne možemo ulaziti u utakmicu s nelegalnim prijevoznikom
Troler
Mehaničar
*****
Offline Offline

Posts: 5.247



WWW
« Reply #1034 on: September 17, 2011, 20:47:16 »

Što se tiče trolejbusa NEBULOZA je da je ispravno samo 20 trolejbusa, pa u jednoj smjeni radi 25-30 trola, a u ovom trenutku je ispravno 35-37 trola GARANTUJEM.
trenutno rade 24 zglobna i 13 solo.

Mislim da i autobusa radi malo više nego što je navedeno, možda 65-70 (neračunajući turističke).
Logged

Dođu tako vremena, kada pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati
Pages: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 100   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Page created in 0.052 seconds with 24 queries.